שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
18-Aug-2015, 15:58
הודעה: #11
RE: שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
גם אני יכול לספר את הסיפור אבל משאיר לאייל את הכבוד ואכן בכל שיחה איתו אריק מזכיר את חימוביץ.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2015, 16:01
הודעה: #12
(18-Aug-2015 15:42)עידן444 כתב:  
(18-Aug-2015 15:35)פיליפצוק כתב:  אם העלות של חיימוביץ נמוכה משמעותית מזו של עידו לוי אין שאלה בכלל, להחליף.
היא לא נמוכה יותר ואתה מקבל שחקן בן 32 במקום שחקן בן 25 שהוכיח שהוא מהבלמים היציבים בליגה ולא סתם קבוצת צמרת שניה פוזלת לכיוונו.
בקיצור, גאונות לשמה...
שלא נדבר על זה שמצידי כל בוגרי טוברוק ירקבו בלי קבוצות ובטח לא על חשבון אלה שכן בחרו נכון והגיעו למחלקה הנכונה בעיר.
תגיעו עם עידו לפשרה ובא לציון גואל!

"קבוצת צמרת שניה פוזלת לכיוונו", הצחקת אותי.
אם אלונה היתה באמת רוצה אותו הוא היה שלה תאמין לי.
שירצקי נפל עם גוטיירס ומה לעשות שעידו לוי זה מה יש בחוץ עכשיו, אז הוא מתעניין.
ואם אכן חיימוביץ' זה פחות מחצי עלות אז אין שאלה בכלל, למרות שאני לא מבין למה הכרחי כרגע בלם רביעי.
18-Aug-2015, 16:17
הודעה: #13
(18-Aug-2015 16:01)פיליפצוק כתב:  
(18-Aug-2015 15:42)עידן444 כתב:  
(18-Aug-2015 15:35)פיליפצוק כתב:  אם העלות של חיימוביץ נמוכה משמעותית מזו של עידו לוי אין שאלה בכלל, להחליף.
היא לא נמוכה יותר ואתה מקבל שחקן בן 32 במקום שחקן בן 25 שהוכיח שהוא מהבלמים היציבים בליגה ולא סתם קבוצת צמרת שניה פוזלת לכיוונו.
בקיצור, גאונות לשמה...
שלא נדבר על זה שמצידי כל בוגרי טוברוק ירקבו בלי קבוצות ובטח לא על חשבון אלה שכן בחרו נכון והגיעו למחלקה הנכונה בעיר.
תגיעו עם עידו לפשרה ובא לציון גואל!

"קבוצת צמרת שניה פוזלת לכיוונו", הצחקת אותי.
אם אלונה היתה באמת רוצה אותו הוא היה שלה תאמין לי.
שירצקי נפל עם גוטיירס ומה לעשות שעידו לוי זה מה יש בחוץ עכשיו, אז הוא מתעניין.
ואם אכן חיימוביץ' זה פחות מחצי עלות אז אין שאלה בכלל, למרות שאני לא מבין למה הכרחי כרגע בלם רביעי.
היא לא רצתה את עידו לוי. היא רצתה את טוני וואקמה ומרציאנו. בשביל לפנות זר היא רצתה את עידו. כל העסקה הזו התפוצצה לה בפנים.
כמו הסיפור עם בכר...
ממש, כל מה שאלונה רוצה קורה... פחחחח...
18-Aug-2015, 16:18
הודעה: #14
תגיד פיליפצ'וק יש שחקן מאלו שקראתי ולא היית רוצה בנתניה ? ידעתי שאתה תקטול כהרגלך כל שחקן בית שגדל במועדון , אבל זה הענין שכל שחקן שלא תביא במקום שחקן בית יעלה יותר כסף ובמקרה הכי טוב יאהב את המועדון והאוהדים וירצה להישאר תמורת אותו כסף או פחות .... שחקן בית לא עוזב קבוצת אם בקלות וכל כאב של הפסד ניכר באישיותו עד שלא תבין מה המשמעות של שחקן שגדל באגודה תעשה טובה את הקטילות שלך החוזרות שוב ושוב ושוב לעייפה שמור לעצמך או מספיק שתרשום פיליפצ'וק ונבין מה רשמת ...

לצערי אם היה עולה שחקן מהנוער במקום שחרורו של עידו לוי היה נחמה פורתא אבל מה שרוצים זה להביא שחקן קאולי יעלה פחות שאין לו ולכדורגל המהיר חצי ממה שלעידו לוי יש להציע

לא יכול להיות שיש כסף לזרים ולזגורי ולעוד מושאלים ואין כסף לעמוד בחוזה הקיים שחתמו עליו מכבי נתניה
ואתם דיברתם על ווקוביץ' , למה ? הרי סך הכל משחק שני .... אבל רואים שאין לו כלום גם בתנועה גם בלחימה גם במיקום ... אין חלוץ במכבי נתניה כמה צעקתי כמה כתבתי לכם כאן בנו קבוצה בלוף אתם מסתנוורים מכמה תוצאות תיקו וכמה נצחונות דחוקים

אבל הרוש הנפצע הכרוני שוב פצוע וייפצע המון העונה כי ככה ההוא תסתכלו בסטטיסטיקה שלו הוא מעולם לא החזיק עונה בלי פציעות , מגן ימני חלש עוד יתברר שצדקתי , בלם זר בלוף עידו וירין או דודי היו צריכים להיות הבלמים , פירס ומיטרוביץ' בול קלענו בומבה ויש לי חשדות שרוצים גם על פירס להרוויח כמה שקלים ....
קישור הקדמי חוץ מאיילה שמצא חן בעיני לא לוגסי ולא מרגוליס בלטו טגה בקצת ששיחק היה טוב בארי לא יכול עדיין לחוות דעת עושה רושם טוב ולא בגלל הגול אבל זהו בלי חלוץ זה נראה כמו שאנחנו משחקים בלי שחקן או שתיים

מישהו זוכר בכלל ששחררו בזמן יאמר את איתן טיבי ואחר כך מישהו כמו פילפצ'וק אמר עזבו מי הוא בכלל עוד לא קרע זוג נעליים
שחקני בית עוזבים ועוזבים ואחר כך מחממים את האוהדים כאילו שחקן הבית הוא גרידי וסחטן .....
18-Aug-2015, 16:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 16:28 פיליפצ'וק.)
הודעה: #15
לא מחזיק מעידו לוי לא היום וגם לא לפני שנתיים ואני בניגוד אלייך לא תקוע בשנות ה- 80 ולא מסתכל על תעודת הזהות של השחקן אלא האם הוא טוב או לא טוב.
נגמרו הימים ששחקנים משחקים בשביל הסמל, זה שאתה תקוע עוד בימי מכנס ולם זה בעיה שלך תעשה "רענון" אני ממליץ לך בחום.
שחקני בית בנתניה זאת אגדה אורבנית, אין חיה כזו, מחלקות הנוער צריכות לעבור ריענון אמיתי ולהתחיל להצמיח איכות ולא בלוף ואז נשוב ונדון "בשחקני בית".
לגבי השחקנים שהזכרת (חלקם לא שחקני בית בכלל), הם נמכרו ולא הועזבו כי לא היה ניתן להחזיק אותם ואתה תמשיך ותמכור כל עוד לא יהיה כאן בעלים רציני.

נ.ב. השחקנים שהזכרת היו השאריות האחרונות שעוד ניתן היה למכור ולעשות עליהם קצת ג'ובות, היום אפילו את זה כבר אין.
18-Aug-2015, 16:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 16:28 אייל ס.)
הודעה: #16
כששיחררו את איתן טיבי,איש לא כתב בשום מקום "עוד לא קרע זוג נעליים".
הדבר הראשוני שקרה אחרי אותה "גניבה" באמצעות המנהל המקצועי באותו של,היתה הרמת ידיים בין הבעלים למנהל המקצועי שהסתיימה ע"י הפרדת הניצים ובהמשכה בעיטה באמצעות "השפיץ של הנעל" של אותו מנהל מקצועי.

ולגבי עידו,מבין את הכעס של אסידון,מצד אחד רוצה להיות קפטן,מצד שני נאחז בשכר ההזוי שקיבל במשך השנים בלי קשר לכלום,בניגוד לאחרים שהסכימו לקצץ.
ולפעמים בעסק מקבלים החלטות כואבות כדי לשדר לעובדים האחרים,כשהבעלים מבקש אין לך ברירה ולכן צריך להענות לבקשתו.
וכמו שאמרתי בעבר מעדיף לעודד את ירין דודי או בלם מהנוער אחרי טעות מאשר לראות את חיימוביץ בצהוב/צהוב העונה.
18-Aug-2015, 16:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 16:33 פיליפצ'וק.)
הודעה: #17
איתן טיבי עזב את נתניה כמגן או קשר אם אני לא טועה ועבר לבית"ר ירושלים וגם שם נבלע בסגל והוא אפילו היה על סף פרישה קראתי איפשהוא.
ואז הגיע לקרית שמונה ושם עשה הסבה לבלם ומשם זה היסטוריה.
לא נראה לי שמישהו בנתניה בזמנו היה יכול לחזות את זה מראש ועכשיו כולם מזכירים אותו בדיעבד, חכמולוגים.
18-Aug-2015, 16:34
הודעה: #18
איתן טיבי עזב במרמה.
שיר צדק התגעגע הביתה וכנראה לא עשו מספיק כדי לשכנע אותו להישאר.
קשה לקרוא למקרים הללו מחדל.
18-Aug-2015, 16:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 16:49 זאב רווח.)
הודעה: #19
זה מה שאני לא מבין אצלך הרי לכל הדעות שחקן בית עולה פחות מכל שחקן מושאל שתביא ופחות מכל שחקן חופשי שתביא במיוחד כשאין לך בעל בית עשיר שיכול להנחית כאן שחקנים תותחים אתה צריך לשמור על שחקני הבית כנכס הכי חשוב
כשיש לך שחקן בית אתה לא צריך כל עונה לחפש תחלופה עידו ירין ודודי זה נכס , אתה לא צריך את הבלם הזר ובוודאי לא את חיימוביץ' שהיה צריך לפרוש עוד כשרק הגיע להפועל תל אביב כבר אז הוא ניחן בכבדותו ....זה לא קשור לשנות ה 70 וה 80 זה קשור מי יותר טוב חיימוביץ' בן 32 או עידו לוי שהולך בגיל שלו להיות העונה אחד הבלמים הטובים בליגה , הוא חושל במשך 3-4 שנים עכשיו זה הזמן שלו למה לא להנות ממנו ? את הטעויות הוא כבר עשה ולמד עכשיו זמן הקטיף ....

אני לא נגד זגורי הוא קשר מצויין ונתניה מתאימה לו והוא לה כמו כפפה ליד אבל ראבק אם אין כסף לעמוד לחוזה של עידו לוי למה יש כסף להביא את זגורי ?

ושוב מה עם חלוץ ? מה עם מגן שמאלי ?

אייל הוא כבר קיצץ אבל רוצים ממנו עוד קיצוץ , האם ביקשו גם מכל האחרים עוד קיצוץ ? האם פירס קיצץ שוב ? פרץ ? הבלם הזר קיצץ ? מחפשים לסחוט את הלימון רק עם שחקני הבית המעטים שנשארו , העונה נריע למרגוליס ועונה הבאה הוא בתל אביב , ככה אותו הדבר עם כל המושאלים ואם יש לשלם 100 אלף דולר לברק לוי חייב למצוא את השכר המועט של עידו לוי שאוסידון יחפש מצידי עוד מקורות מימון כאוהד אני מעדיף שהכסף העירוני יילך לשחקני בית מאשר למושאלים או לשחקנים זרים גויים

איתן טיבי היה שחקן נבחרת כששוחרר לבית"ר , ברקו-ביץ' חתם " כאילו " לבית"ר חיפה , והוא הגיע לבית"ר ירושלים
יאמר ידע למה הוא כעס הוא יכל היה להיות בלם מכבי נתניה עד היום
18-Aug-2015, 16:53
הודעה: #20
שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
א. אני בעד שעידו ישאר אבללל אתם קוראים לו שחקן בית ? כשחקן בית הוא יודע בדיוק מה המצב של נתניה כולם הסכימו לקצץ ורק הוא ״שחקן הבית ״ לא הסכים אז זה לא שחקן בית ובלי שום קשר ליכולת שלו בסוף השנה היה משתחרר אז או להחתים אותו לחוזה חדש במחיר שפוי או להזדכות

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים