שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
19-Aug-2015, 12:13
הודעה: #101
RE: שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
(19-Aug-2015 12:00)דוד חטב כתב:  
(18-Aug-2015 16:54)אייל ס כתב:  
(18-Aug-2015 16:34)עידן444 כתב:  איתן טיבי עזב במרמה.
שיר צדק התגעגע הביתה וכנראה לא עשו מספיק כדי לשכנע אותו להישאר.
קשה לקרוא למקרים הללו מחדל.

מדוייק.

מה מדוייק מאיפה המצאת ששיר צדק התגעגע הביתה ???
שיר היה אחד השחקנים האינטלגנטיים שהכרתי תלמיד מצטיין פנימייתי .
פשוט לא נספר ע״י שום מאמן שהיה פה בנוער כולל במנהל המקצועי שרק היה מוריד לו את הבטחון וקובר אותו גם בנבחרת אורט הסיפור חזר למרות ששם כמובן שיר היה שחקן מוביל אבל עדיין המנהל המקצועי שאימן את אותה נבחרת ציפה ממנו להרבה יותר, אגב אני זוכר שדווקא נוסה פעם בהרכב בנוער כמגן שמאלי...
התגעגע איזה שטויות הבחור מבית שאן ובר אח״כ לק.שמונה כולל מגורים , אז התגעגע זה שטות ....טעויות קורות וזה יכול לקרות ....

מדוייק בעיניין טיבי.
את שיר צדק לא הכרתי ובכנות,לא זוכר את תקופתו בנתניה
ברור לי שאתה מכיר היטב את הנושא.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Aug-2015, 12:18
הודעה: #102
גם איתן טיבי וגם שיר צדק, עשו את הפריצה שלהם הרבה הרבה אחרי שהם "עזבו את הקן" ובין לבין עברו אצל שניהם הרבה מים בנהר.
אני גם לא חושב ששניהם היו מהבולטים והמסומנים בשנתונים שלהם.
אז אי אפשר לקרוא לויתור עליהם "טעות", זאת חכמה בדיעבד.
19-Aug-2015, 12:32
הודעה: #103
אתה טועה שיר צדק הגיע כהבטחה כולל עלויות נלוות ודמי כיס וסומן כפוטנציאל , לדעתי לא קיבל הבטחון מספיק נחשב כאיטי וכבד בעיני אנשי המקצוע של המועדון, לעולם לא פצה פה היה שקט ואהוב על כולם , קיבל צ׳אנסים מועטים...
היה חלק מדור הזהב של הנוער בתקופת יאמר...אולי אם לא היו כל כך הרבה טובים בפרק זמן כל כך קצר לא היינו מפספסים אותו....
19-Aug-2015, 12:35
הודעה: #104
(19-Aug-2015 12:32)דוד חטב כתב:  אתה טועה שיר צדק הגיע כהבטחה כולל עלויות נלוות ודמי כיס וסומן כפוטנציאל , לדעתי לא קיבל הבטחון מספיק נחשב כאיטי וכבד בעיני אנשי המקצוע של המועדון, לעולם לא פצה פה היה שקט ואהוב על כולם , קיבל צ׳אנסים מועטים...
היה חלק מדור הזהב של הנוער בתקופת יאמר...אולי אם לא היו כל כך הרבה טובים בפרק זמן כל כך קצר לא היינו מפספסים אותו....

אני זוכר את אותו שנתון שלו ("דור זהב") היו אחרים שסומנו לפניו.
19-Aug-2015, 12:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2015 על ידי 12:52 עידן444.)
הודעה: #105
אתה יכול להגיד שטויות מהיום עד מחר לגבי שיר צדק. שמעתי אותו אומר את זה בעצמו בראיון.
אני לא יודע באילו תנאים הוא שיחק בק"ש ולא בדקתי אם המרחק מק"ש לבית שאן קטן מהמרחק מבית שאן לנתניה.
כך הוא אמר. שיקר? זה כבר אין לי מושג...
לגבי האיטיות והכבדות, לדעתי זו היתה התקופה האחרונה שעוד הייתי הולך פה ושם למשחקי נוער.
שיר נראה היה לי המנהיג בהגנה, אבל מודה שעשאל בן שבת ששיחק לצידו הרשים אותי הרבה יותר בעיקר בזכות זה שהיה קליל ומהיר יותר.
הם השלימו אחד את השני מצויין והלואי שלימים היו מרכיבים את ההגנה שלנו(בתקווה שבן שבת לא היה מתדרדר לשטויות שהוא התעסק בהם בהמשך הדרך...)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים