שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז שיהיה בהצלחה
18-Aug-2015, 12:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 12:46 עידן444.)
הודעה: #21
RE: אז שיהיה בהצלחה
(18-Aug-2015 12:39)אייל ס כתב:  יש לנו היום 3 חלוצים על מקום 1(טובים יותר/טובים פחות זה כבר בעיה אחרת),בתקציב של מכבי נתניה שלא אמורה לשחק ב2 מפעלים בו זמנית,3 שחקנים על עמדה 1 זו יתירות גדולה מכל תפקיד אחר בקבוצה.
לא אוהב את המחשבה על חיימוביץ,אך 4 בלמים על 2 עמדות ב11 זה מינימום שבמינימום.
לגבי זגורי,זה סיפור שצריך לחשוב עליו מכמה כיוונים,אז נכון שאיילה וגאל הם פתרון מצויין,אך על 2 העמדות האלו צריך יתירות שלא קיימת,זה יכול להיות זגורי זה יכול להיות המונטנגרי שיחזור במידה ויהיה מקום לזר ובכל מקרה זה לא במקום 9,כי עד שלא מפנים את הנוכחי,אין מקום לאחר.
ושוב הכל במסגרת התקציב.

אין יתירות בהנחה שאתה לא סופר את גרשומוב\אברהם\פרץ(שלדעתי לא מתאים אבל עדיין נספר כאופציה לכל עמדה בקישור)\בוארון(שנכנס לעמדת הקיצוני מול בית"ר)\נבו(שיכול לשחק גם כקיצוני)- מה שלמעשה כן יכול ליצר יתירות בחלק הקדמי של הקישור וחוסר בהתקפה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2015, 12:47
הודעה: #22
צריך לראות קודם מה סליחי יעשה בצמד המשחקים הקרוב בליגה האלופות.
אם הוא מעלה את הקבוצה שלו לשלב הבתים אין מה לדבר, אם הוא מרשים גם בצמד המשחקים האלה, גם אין מה לדבר, בקיצור נראה לי שפיספסנו את הרכבת במקרה שלו.
18-Aug-2015, 12:52
הודעה: #23
(18-Aug-2015 12:45)עידן444 כתב:  
(18-Aug-2015 12:39)אייל ס כתב:  יש לנו היום 3 חלוצים על מקום 1(טובים יותר/טובים פחות זה כבר בעיה אחרת),בתקציב של מכבי נתניה שלא אמורה לשחק ב2 מפעלים בו זמנית,3 שחקנים על עמדה 1 זו יתירות גדולה מכל תפקיד אחר בקבוצה.
לגבי זגורי,זה סיפור שצריך לחשוב עליו מכמה כיוונים,אז נכון שאיילה וגאל הם פתרון מצויין,אך על 2 העמדות האלו צריך יתירות שלא קיימת,זה יכול להיות זגורי זה יכול להיות המונטנגרי שיחזור במידה ויהיה מקום לזר ובכל מקרה זה לא במקום 9,כי עד שלא מפנים את הנוכחי,אין מקום לאחר.
ושוב הכל במסגרת התקציב.

אין יתירות בהנחה שאתה לא סופר את גרשומוב\אברהם\פרץ(שלדעתי לא מתאים אבל עדיין נספר כאופציה לכל עמדה בקישור)\בוארון(שנכנס לעמדת הקיצוני מול בית"ר)\נבו(שיכול לשחק גם כקיצוני)- מה שלמעשה כן יכול ליצר יתירות בחלק הקדמי של הקישור וחוסר בהתקפה.

זה שאתה או אני סופרים זה חשוב לפרוטוקול,השאלה האם המאמן סופר..
18-Aug-2015, 12:53
הודעה: #24
אז שיהיה בהצלחה
(18-Aug-2015 12:43)אייל ס כתב:  
(18-Aug-2015 12:40)mordii2 כתב:  וסתם שאלה עם רוני לוי לא יקח את סליחי אז אולי הוא יבוא ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

כשרוני לוי רוצה אותו,זה מעלה לו את רף הציפיות הכספי.
.אין ספק שסליחי יכול להיות פתרון ניפלא,אחרי החלפת המזוזותTongue

לדעתי צריך לתת לחלוץ את הקוסקוס והמפרום של אמא של חסן ואז ירוץץץץ

Sent from my iPhone using Tapatalk
18-Aug-2015, 13:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 13:02 עידן444.)
הודעה: #25
(18-Aug-2015 12:52)אייל ס כתב:  
(18-Aug-2015 12:45)עידן444 כתב:  
ושוב הכל במסגרת התקציב.

זה שאתה או אני סופרים זה חשוב לפרוטוקול,השאלה האם המאמן סופר..
עובדתית כן.
גרשומוב ואביב יקבלו הרבה יותר הזדמנויות מאשר בעונה שעברה- ובצדק!(ואני מסכים וחושב בדיוק כמוך שאביב חייב לקבל קדימות מה שלצערי לא קורה!), בוארון נכנס עד כה רק פעם אחת במשחקי גביע הטוטו(אלא אם נכנס בכ"ס- לא יודע, לא הייתי שם) וזה לא היה כ-9.
די ברור שהוא לא רוצה אותם כמחליפים ראשונים(לדעתי בנה על איילה כמחליף ראשון ובגלל מכת הפציעות הוא הפך לשחקן הרכב ולדעתי מצדיק את האשראי וחייב להמשיך בהרכב בכל מקרה!) ולכן החתים את גרבוביץ'\בארי וגם רוצה את זגורי- אך כל הקונספציה הזו של לתת עדיפות לקישור הקדמי קורסת אם הוא לא חושב שזה החלוץ שהוא חיפש. בכל ראיון הוא גם הדגיש שיש לו סבלנות והוא לא הולך להתפשר על עמדת החלוץ המרכזי כי זו עמדה קריטית והוא חייב לפגוע בינגו. בקיצור, אני מתקשה לקרוא מה עובר לו בראש אני רק מקווה שכן יש חשיבה מעמיקה בנושא הרכש באותה רמה שהוא מעמיד את הקבוצה על מהגרש(עד כה אני חייב לציין שאני מאוד מתרשם מהמשמעת הטקטית הגבוהה של הקבוצה).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים