שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני עבר
16-Aug-2015, 16:03
הודעה: #71
שחקני עבר
אני לא יודע מה מקומו בכוח של גניש ואם משתמשים בו נכון או לא אבל חייב להיות מערך דוברות מסודר ובלי שום קשר אנחנו כן יכולים לעשות רעש ולפגוע בבטן הרכה של 90 fm רק ככה אולי מישהו שם יתעורר

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Aug-2015, 17:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Aug-2015 על ידי 17:02 ORENARIEL.)
הודעה: #72
RE: שחקני עבר
אם כבר מדברים על שחקני עבר..
ידוע לי שבשנת 1975 נתניה החליפה את הצבע לצהוב שחור, ובסרטון הזה כתוב שהמשחק מעונת 1986-87 , אז משהו לא מסתדר

כייף לראות את כל שחקני העבר האלה , אבל לראות את הירוק נגד הכחול קצת נראה כמו מכבי חיפה נגד הפועל פ"ת , ולחשוב שזה אמור להיות משחק על טהרת הצהוב.. נתניה נגד בית"ר

מעניין מה גרם להחלפת הצבע , ואיך קבלו את זה האוהדים בזמנו . והאם שינוי כזה יכול להתרחש גם בעתיד (מ.ס אשדוד לא ממש נחשב אחרי האיחוד)

16-Aug-2015, 17:24
הודעה: #73
במשך שנים(עד סוף שנות ה80),הצבעים השתנו לעיתים(לא רק בנתניה) והצבע והצבעים ביציעים לא היו דומיננטים.
בעבר האהדה היתה שונה,לא אירגוני אוהדים ולא תפאורה מושקעת ולא תופים יזומים וגם השירים היו בעיקר סטנדרטיים ולא מושקעים כהיום ולכן לא היו דרמות..
16-Aug-2015, 18:08
הודעה: #74
הקופסא פה מפוצצת מכל הצדדים , בטח בלי הכסאות היו יותר מ-10 אלף, איפה כל הכמויות האלה נעלמו ככה?
אם קובי בלדב מאז ועד היום היה במכבי נתניה , אז עשו לו עוול בלי שום פרידה ובלי כלום , הוא היחיד שנשאר נאמן
יש פה כמות לא מבוטלת של מאמנים שאימנו בנתניה, מלמיליאן , יוסי מזרחי , רוני לוי , רונן גבאי , נתי עזריה ובני לם
והמשחק אכן היה בעונת 1986-1987 , בית"ר זכתה באליפות באותה העונה בהפרש של 15 נקודות
16-Aug-2015, 18:16
הודעה: #75
תן לי את הקבוצה ההיא היום....איך הם היו משחקים בטח במגרש עם דשא...
פודי חלפון , לא היה כזה קשר אחורי עוד. או שהיום זה היה נקרא 50:50
17-Aug-2015, 3:46
הודעה: #76
(16-Aug-2015 15:22)אייל ס כתב:  
(16-Aug-2015 15:19)liors כתב:  מה עושים עם הרדיו העלוב הזה?

מלחמה כמו במלחמה...
הייתי מעמיד גורם שיבחן את כל הפרסומות שמתפרסמות בערוץ ועובר חברה חברה דרך חברים/אוהדים/שותפים ומתחיל במלחמת חורמה..
רק עומק הכיס ישפיע על הכלומניקים.

(16-Aug-2015 15:21)mordii2 כתב:  לא עושים כלום גם עם תצא תגובה מסודרת כמו שאייל נתן הם יגידו שזה בגללם ושנתניה התקפלה

Sent from my iPhone using Tapatalk

לגבי דוד לביא ועודד מכנס ועוד כ40 שחקנים זו דיבה כי הם קיבלו הודעה אישית שהמנוי מוכן וממתין להם.

זה הדבר הכי טוב שאמרת ב-400 שנות פורום הבעיה שגם חלק מהספונסרים דואגים לפרנסת העסק שלהם , בעבר פניתי לאחד מהם והוא אמר לי שהוא ישקול בדיעבד הבנתי שזה היה בכדי להוריד אותי מהגב שלו....
הבעיה שלנו כחולים על הקבוצה שאנחנו בטוחים שכל האוהדים/ספונסרים הם כאלה וזו הטעות שלנו...אגב גם שלי...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים