שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חמזה סיכם.
14-Aug-2015, 0:00
הודעה: #31
RE: חמזה סיכם.
(13-Aug-2015 23:54)פיליפצוק כתב:  
(13-Aug-2015 23:47)אלון כתב:  
(13-Aug-2015 23:34)טל.מ כתב:  ובעונה שאחריה קהינדה הגיע לחצי הגמר .. תהיה רציני. כדורגל זה קבוצה ולא שחקן בודד. היה להכח את ערן לוי ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

לדעתי, לא קהינדה לא הגמבי ולא החלוץ החדש היו צריכים להיות כאן. בשנה שעברה נמתחה ביקורת על דרך הבאת הזרים שהגיעו ללא מבינים ועל פי המלצת סוכן או התרשמות מקלטות. השנה הדרך אותה דרך ולא נראה שהלקחים הופקו. זר אחד כבר שוחרר האחר הגיע על סמך חוות דעת של מועדון אחר, השלישי לא שיחק שנתיים אך נבחן (לכן נותן לו קרדיט) והרביעי צעיר אשר נבחן אבל עדיין קשה לחוות עליו דעה ולא בטוח עד כמה הוא הבלם שאותו אנו צריכים. ישנם יותר מידיי הימורים בעמדות קריטיות והקבוצה עדיין לא מאוזנת (חסרים שחקני התקפה). שוב, מקווה מאוד שדורה יודע מה הוא עושה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

תגיד לי אלון, אתה חושב שקל להביא זרים איכותיים למדינת עולם שלישי הזו?
תסתכל על מכבי חיפה ומכבי ת"א עם פי 4 מזומנים יותר מנתניה לא מצליחות להביא את מה שהן רוצות.
בסופו של דבר זה הכל טביעת עין, הימורים והרבה הרבה מזל.

ובדיוק מהסיבה הזו אסור לוותר על גרבוביץ' .. העיקר דאגו לאופציה ל-4 שנים ולא נותנים לו צ'אנס

לא מזלזל באדון גמבה , אבל לדעתי אפשר לסמוך יותר על הסקאוטרים של ולנסיה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Aug-2015, 0:05
הודעה: #32
אתה יודע ממה הוא סובל?
אתה רופא?
יש לך זמן להמתין?
את מישצ'נקו שעד עכשיו לפי מראה עיניים מתפקד טוב פלוס, חיסלת, את גרבוביץ' מבלי לראות שניה בעיניים, היללת, וכל זה על סמך היוטיוב המחורבן שלך, תאמין לי אתה קוריוז, אבדה למערך הסקאוטינג של ברצלונה.
14-Aug-2015, 0:09
הודעה: #33
לא וויתרו עליו,שלחו אותו להחלים ולחזור בריא.
ולגבי הגמבי אלון,אתה צודק שאיש מנתניה לא ראה אותו,אך מצד שני יש לו רזומה מעניין מעונה שעברה ושבועיים בחיפה שלא מעט אנשים אמינים שרוצים בטובתנו ראו והתרשמו...לא הייתי מזלזל בחוות דעת כזו,הרבה יותר אמינה מהצוות מזרחי/הולצמן/בנין.
לתחושתי רק נרוויח מהכלום ושום דבר שהיה נגד רעננה וכפר סבא ובחלקים נגד ירושלים..
14-Aug-2015, 0:17
הודעה: #34
חמזה סיכם.
(14-Aug-2015 0:09)אייל ס כתב:  לא וויתרו עליו,שלחו אותו להחלים ולחזור בריא.
ולגבי הגמבי אלון,אתה צודק שאיש מנתניה לא ראה אותו,אך מצד שני יש לו רזומה מעניין מעונה שעברה ושבועיים בחיפה שלא מעט אנשים אמינים שרוצים בטובתנו ראו והתרשמו...לא הייתי מזלזל בחוות דעת כזו,הרבה יותר אמינה מהצוות מזרחי/הולצמן/בנין.
לתחושתי רק נרוויח מהכלום ושום דבר שהיה נגד רעננה וכפר סבא ובחלקים נגד ירושלים..

הלוואי אייל...

14-Aug-2015, 0:25
הודעה: #35
אלון,לפני הליגה אנחנו עוסקים בעיקר בספקולציות.
אני תקווה ששלשת משחקי גביע הטוטו הורידו אסימון בחלק הניהולי והמקצועי ו"מעז יצא מתוק",גם עלינו לרבע הגמר,גם לא ספגנו ובעיקר הבנו שבדרך הזו לא נבקיע עד מאי 16...
14-Aug-2015, 0:35
הודעה: #36
חמזה סיכם.
(14-Aug-2015 0:25)אייל ס כתב:  אלון,לפני הליגה אנחנו עוסקים בעיקר בספקולציות.
אני תקווה ששלשת משחקי גביע הטוטו הורידו אסימון בחלק הניהולי והמקצועי ו"מעז יצא מתוק",גם עלינו לרבע הגמר,גם לא ספגנו ובעיקר הבנו שבדרך הזו לא נבקיע עד מאי 16...

לנו נפל האסימון, אני לא כ״כ בטוח שבצוות המקצועי אכן נפל...

14-Aug-2015, 0:55
הודעה: #37
חמזה סיכם.
(14-Aug-2015 0:00)davidb7 כתב:  
(13-Aug-2015 20:01)טל.מ כתב:  ומה הקשר בינו לבין חיפה ? איך הגענו אליו ? בכמה משחקים ראה אותו הצוות המקצועי ובעיקר - הוא כשיר ? Wink

איך בכל דבר אתה מוצא את השלילי....וכמה משחקים ראו את קאיודה....תן צאנס...

לא נותן צ׳אנס לחרטא. אם פגעו בזרים אז זה פוקס ולא בגלל עבודה קשה . הגיע הזמן שניגמל מהשכונתיות הזו, אתה לא חושב ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Aug-2015, 1:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Aug-2015 על ידי 1:32 ORENARIEL.)
הודעה: #38
(14-Aug-2015 0:05)פיליפצוק כתב:  אתה יודע ממה הוא סובל?
אתה רופא?
יש לך זמן להמתין?
את מישצ'נקו שעד עכשיו לפי מראה עיניים מתפקד טוב פלוס, חיסלת, את גרבוביץ' מבלי לראות שניה בעיניים, היללת, וכל זה על סמך היוטיוב המחורבן שלך, תאמין לי אתה קוריוז, אבדה למערך הסקאוטינג של ברצלונה.

מישנקו מתפקד עד עכשיו טוב פלוס? מחזור חמישי בליגה אתה שולח אותו לכפר יונה וטוען שהוא זר לענף , בדיוק כמו שעשית עם סרגי..

הנה בבקשה ראינו כמה אתה מבין בכדורגל
שים לב איך אתה מתהפך כמו חביתה.. האבולוציה של משה ממשחקי האימון וגביע הטוטו ועד המחזור השלישי כבר שלח אותו הביתה:

בדיוק לפני שנה בתאריך 9.8.14 :

(09-Aug-2014 20:55)פיליפצוק כתב:  ולרשמים העניינים שלי (קצת ביקורת איכותית במקום כל הילדודס ששורפים לי פה הכל ואין להם מושג מהחיים שלהם).
סראגי בלם טוב לדעתי פגעו איתו...

אחר כך 17.8.14
(17-Aug-2014 23:48)פיליפצוק כתב:  טוב כמו אחרי המשחק מול אשדוד, עכשיו התור לשרוף הכל.
הקבוצה לא באה לשחק היום (קיצוניות כזו בתוך פחות משבוע, מאמן צריך לתת את הדעת)
לויטה מצוין עד הגול השני שבאשמתו.
סרגי סה"כ משחק טוב, הגול ראשון באשמתו וזו המגרעה הגדולה של הבלם הזה, הוא לא גבוה...

4.9.14

(04-Sep-2014 20:42)yaron73 כתב:  
(04-Sep-2014 20:35)פיליפצוק כתב:  כרגיל כמו כל משחקי האימון, התוצאה פחות מעניינת אלה היכולת של השחקנים ושל הקבוצה בכלל.

סרגי - משחק מצויין, אני אוהב את היציאות שלו למתפרצות אחרי חילוצים, מהיר יותר

גם אני חושב שסרגי בלם ברמה גבוהה מאוד עם קריאת משחק ומהירות שאין בליגה שלנו.
איך היה שמעון הרוש ?

21.9.14

(21-Sep-2014 1:26)פיליפצוק כתב:  3. סרגי, אני מקווה שלא נפלנו איתו, אני רוצה לראות אותו עוד קצת, מזכיר לי את פניירו של עונת הירידה. בכל אופן הייתי מעדיף בלם גבה קומה.

27.9.14 רק במחזור שלישי בליגה!

(28-Sep-2014 0:45)פיליפצוק כתב:  שני הרומנים - במילה אחת - נפילה. סרגי (לפיניה טוב יותר ממנו) מזכיר לי את פניירו מעונת הירידה וגבי אני עדיין מנסה (ולא מצליח) להבין מה תפקידו במגרש הוא פשוט מטייל 90 דק' באמצע.

28.9.14

(28-Sep-2014 7:44)פיליפצוק כתב:  סרגי חלש, הססן, חלש מאוד בגובה ובקרבות הפיזיים, לראות את הבלמים של ק"ש מול הבלמים של נתניה, כאילו פלנטה אחרת.
14-Aug-2015, 1:29
הודעה: #39
את צמד המילים "עד עכשיו" ראית? או שהיית עסוק בלחפש ציטוטים שלי מ- 2014.
אתה חתיכת משועמם שככה יהיה לי טוב.
14-Aug-2015, 2:09
הודעה: #40
חמזה סיכם.
את ההשוואה לפיניירו הוא גנב ממני ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה