שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חמזה סיכם.
13-Aug-2015, 21:07
הודעה: #11
RE: חמזה סיכם.
ביום ראשון כולנו ניראה אותו ונחווה חוות דעת ממקור ראשון.
כנ"ל לגבי ה"9"...
נקווה שהפעם נשחק פתוח יותר/התקפי יותר ונוכל להבין מי נגד מי גם בחלק ההתקפי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2015, 21:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2015 על ידי 21:24 ORENARIEL.)
הודעה: #12
אם לא נשחק בונקר אולי נראה גם מה באמת שווה הבלם הליצן..

אם נשחק בונקר כמו נגד בית"ר , יגידו שוב שהיה לו משחק שקט..
13-Aug-2015, 21:16
הודעה: #13
חמזה סיכם.
(13-Aug-2015 21:07)אייל ס כתב:  ביום ראשון כולנו ניראה אותו ונחווה חוות דעת ממקור ראשון.
כנ"ל לגבי ה"9"...
נקווה שהפעם נשחק פתוח יותר/התקפי יותר ונוכל להבין מי נגד מי גם בחלק ההתקפי.

פתוח נגד באר שבע ? לא נראה לי יותר נראה לי נלמד על הבלם שלנו

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-Aug-2015, 21:26
הודעה: #14
(13-Aug-2015 20:56)טל.מ כתב:  על מה אתה בדיוק מדבר ..? רוצה להתערב כמה משחקים ראה אותו הצוות המקצועי ..? רוצה להסביר במה החלוץ שלנו טוב מקהינדה ? על מה אתה מלין לא ברור לי. אם לשפוט ממה שקראתי בכל מיני אתרים - ה9 שלנו לא מתאים אפילו ללאומית ..

לא מדבר על זה.
מדבר על כל הבכי והנהי על השאלות, השבחות לקבוצות אחרות, הגביר מחיפה, הזהות של הקבוצה וכו' וכו'....

בסוף יש לנו שחקן שנוכל להחזיק ב 40% לפחות מכרטיסו ואם פגענו אז כלכלית הוא בטח יוכל לשפר את מצבנו.

לגבי איכותו - לא יודע כמה ראו . יודע שרוני לוי ומכבי חיפה ראו והתרשמו (ולא החתימו כי מכבי חיפה לא תבנה את הקישור שלה על ילד בן 20). ובכלל, לא אידיאלי ולא הכי מקצועי בעולם אבל הגיע הזמן להפנים שעד לפני חודשיים לא ידענו אם תהיה בכלל קבוצה בליגת העל. הכל התחיל באיחור ,אוסידון הפך פה אבן על אבן וזה אחד המחירים שאנחנו משלמים. זה הימור אבל בהתחשב בנסיבות כנראה שאי אפשר לעשות את זה אחרת במצב שנוצר.

ואתה יכול להמשיך לבנות תיאוריות על אתרים . אני מעדיף להגיע ,לראות, לתת זמן ולהביע דיעה. במשחק היחידי ששיחק ראיתי בעיקר שחקן שצריך להוריד 2-3 קילו , לא אחד שנראה כמו גולר אמיתי ולכן לדעתי הקבוצה צריכה עוד חלוץ.
להגיד שלא מתאים ללאומית זה רק אופירע, קופמן וטל מ. יכולים להגיד אחרי משחק אחד....
13-Aug-2015, 21:43
הודעה: #15
כן פגיעה , או לא פגיעה הרושם שלוקחים מהר כדי למלא את השורות,לא היה קורה כלום אם היו פותחים את הליגה עם מה שיש ולוקחים רק בנקרים בהמשך.
עם זגורי לא חותם השבוע בשבוע הבא יהיה ניתן להחתים אותו .
13-Aug-2015, 22:08
הודעה: #16
חמזה סיכם.
(13-Aug-2015 21:26)אופיר34 כתב:  
(13-Aug-2015 20:56)טל.מ כתב:  על מה אתה בדיוק מדבר ..? רוצה להתערב כמה משחקים ראה אותו הצוות המקצועי ..? רוצה להסביר במה החלוץ שלנו טוב מקהינדה ? על מה אתה מלין לא ברור לי. אם לשפוט ממה שקראתי בכל מיני אתרים - ה9 שלנו לא מתאים אפילו ללאומית ..

לא מדבר על זה.
מדבר על כל הבכי והנהי על השאלות, השבחות לקבוצות אחרות, הגביר מחיפה, הזהות של הקבוצה וכו' וכו'....

בסוף יש לנו שחקן שנוכל להחזיק ב 40% לפחות מכרטיסו ואם פגענו אז כלכלית הוא בטח יוכל לשפר את מצבנו.

לגבי איכותו - לא יודע כמה ראו . יודע שרוני לוי ומכבי חיפה ראו והתרשמו (ולא החתימו כי מכבי חיפה לא תבנה את הקישור שלה על ילד בן 20). ובכלל, לא אידיאלי ולא הכי מקצועי בעולם אבל הגיע הזמן להפנים שעד לפני חודשיים לא ידענו אם תהיה בכלל קבוצה בליגת העל. הכל התחיל באיחור ,אוסידון הפך פה אבן על אבן וזה אחד המחירים שאנחנו משלמים. זה הימור אבל בהתחשב בנסיבות כנראה שאי אפשר לעשות את זה אחרת במצב שנוצר.

ואתה יכול להמשיך לבנות תיאוריות על אתרים . אני מעדיף להגיע ,לראות, לתת זמן ולהביע דיעה. במשחק היחידי ששיחק ראיתי בעיקר שחקן שצריך להוריד 2-3 קילו , לא אחד שנראה כמו גולר אמיתי ולכן לדעתי הקבוצה צריכה עוד חלוץ.
להגיד שלא מתאים ללאומית זה רק אופירע, קופמן וטל מ. יכולים להגיד אחרי משחק אחד....

החלוץ - נראה קצת כבד וחלוד .לפחות לפי הבעיטות בחימום נראה שיש לו רגל שמאל טובה אבל בוא נגיד שחלוץ 9 הוא לא. ניתן לו עוד כמה משחקים להתאקלם.

נחש מי כתב את זה ..? אז למה להביא שחקנים בכח ? קהינדה עומד בחוץ חופשי ..?!

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2015, 22:16
הודעה: #17
אין אני אוהב את כל "המאמנים" בפייסבוק, כמה הם אוהבים לחרטט.
תביא את ההוא, תביא את ההוא, למה לא את ההוא, מה איכפת להם, הג'וב והפרנסה שלהם לא תלויים ועומדים על זה.
ועכשיו לעובדות, לנרי קהינדה שכבר עשו ממנו זלאטן, הוא שחקן עם פוטנציאל ללא ספק אבל ת'כלס כרגע הוא הוכיח את עצמו בקבוצות ליגה לאומית ובנוער של מכבי ת"א.
מצד שני וזאת עובדה שגרמה לשלומי דורה ומאמנים אחרים לא ללכת עליו זה האישיות שלו, האיש בלאגניסט ולא יציב בעליל.
שלומי דורה העדיף "לא להתעסק" ואולי הפסיד, פליקס נעים בחר להמר ואולי ירוויח, ימים יגידו.
13-Aug-2015, 22:21
הודעה: #18
(13-Aug-2015 22:08)טל.מ כתב:  
(13-Aug-2015 21:26)אופיר34 כתב:  

לא מדבר על זה.

החלוץ - נראה קצת כבד וחלוד .לפחות לפי הבעיטות בחימום נראה שיש לו רגל שמאל טובה אבל בוא נגיד שחלוץ 9 הוא לא. ניתן לו עוד כמה משחקים להתאקלם.

נחש מי כתב את זה ..? אז למה להביא שחקנים בכח ? קהינדה עומד בחוץ חופשי ..?!

מרגש באמת שאתה מתחיל לצוטט אותי ויפה עשית שצוטטת גם את החלק האחרון של המשפט. הוא החשוב מבחינתי.
לא יודע מזה בכח. עד כמה שהבנתי לשחקן יש רזומה לא רע, הוא גם שיחק מספר משחקים לאחרונה עם קבוצתו הקודמת ועל פניו אמור להיות חיזוק לגיטימי.
במשחק הנ"ל לא הרשים .
לא יודע אם קהינדה עמד חופשי בחוץ ורק חיכה שנפנה אליו. אני דווקא יודע שהיה דיבורים לגביו על מעבר לקבוצה בחו"ל. בחיים יש לטיימינג תפקיד חשוב ולא תמיד הדברים קורים בדיוק ברגע ובזמן שמתאים לנו.
ואת האמת לא זוכר גדולות ונצורות מקהינדה אבל כנראה שהשם שלו עושה את זה ללא מעט אנשים פה.
13-Aug-2015, 23:17
הודעה: #19
חמזה סיכם.
חלוץ שהבקיע מעל 20 שערים בליגה השניה בטוח שווה משהו. ראה ערך קאיודה

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2015, 23:29
הודעה: #20
הסתובבו פה כמה חלוצים זרים וישראלים שדורה מכיר מצווין והוא החליט ללכת על חלוץ שהוא ראה רק בווידאו קצת תמוה אבל לפני שנשלוף את הסכין וחבל התליה אני מציע לתת לו קצת ימי חסד טוב לא מאה אבל לפחות חודש ניסיון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים