שלח תגובה 
 
דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערבות להלוואה
13-Aug-2015, 0:22
הודעה: #1
ערבות להלוואה
מועצת עיריית נתניה אישרה הערב ברוב של 16 מול 2 את שינוי הקריטריונים לתמיכה במכבי נתניה.
השינוי יאפשר לעירייה לתת ערבות להלוואה שתיקח הקבוצה בסכום של 7 וחצי מיליון שקלים לכיסוי החובות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2015, 7:24
הודעה: #2
RE: ערבות להלוואה
החלטת העיריה להעניק ערבות להלוואה ארוכת טווח למכבי נתניה,זו הבשורה הגדולה ביותר שהתבשרנו מאז הגעת יאמר ואולי גדולה מימנה.
ללא ההלוואה הזו(ולמרות שעברנו בבקרה..לפחות חלקית על פי קאדר השחקנים שמופיע באתר ההתאחדות),לא היתה מגיעה נתניה בתצורתה הנוכחית.
ועל זה מגיע "שאפו" ענקי לשני אנשים,למרים פיירברג ולדורון אסידון שניהל ב6 שבועות האחרונים את המועדון כאילו יש לו הלוואה ובמקביל גרם לעיריה כמוצא אחרון לערוב למועדון.

נוח לי לכתוב ב"יד נקייה",כי אני לא שם ולא מסתובב שם וניזון כמוכם מכותרות(כשמעט ניסיוני מאפשר לי לצנזר את מה שצריך).

מקווה מאוד שתלקח הלוואה בגובה הנכון,
והגובה הנכון הוא גובה החובות פחות התרומה של האמריקאים.
.המועדון חייב להתחיל את 15/16 נקי מחובות ומאוזן ולסיים את העונה באותו איזון,בלי הרפתקאות בדרך ובלי להתפתות לשמור על משרות מיותרות ולהחזיר את מה שצריך להחזיר לשפיות אחרי ששגב פרץ הכל בדרכו הניהולית.
ולהמשיך לצמצם את כל הנילוות והאופרציות ולהשקיע את הנותר בתקציב שחקנים נכון.

הלוואה צריך גם להחזיר ולדאוג שהשקל הראשון בתקציב כל שנה יהיה מסומן החזרת הלוואה,צריך לזכור שערבות היא כמו הלוואה והערב הוא הציבור הנתנייתי כולו ולכן בשנים הקרובות ועד שיגיע בעלים שיכסה את ההלוואה מכספו,מכבי נתניה תיהיה קבוצה צנועה ורזה וגחמות האוהדים יהיו זקוקות לאיפוק והשקעה בתוך המועדון ולא ברעשי רקע מיותרים ובמעשים שלא יוסיפו לנו כבוד.
כפי שכתבתי בתחילת הקייץ,זה זמן האוהדים והזדמנות חד פעמית לפניהם,להכנס פנימה ולהשפיע.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2015, 9:06
הודעה: #3
ערבות להלוואה
בגלל כול מה שכתבת נראה לי מוזר שישחררו את גרבוביץ כול כך מהר שחקן שיכול להכניס כסף רב למעדון (והכול כמובן לפי השמעות כי לא ראיתי אפילו פס אחד) ורצים לעשות עסקים עם הגביר שחר ומשביחים לו שחקנים


Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2015, 10:02
הודעה: #4
RE: ערבות להלוואה
הבשורה הטובה מנק׳ מבטי שעכשיו מרים תרצה מאד להביא רוכש בכדי שייקח על עצמו את ההלוואה או את הערבות להלוואה ....
ומרים הוכיחה שכשהיא רוצה זה גם קורה...
ללא ספק תודה למרים!!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2015, 10:22
הודעה: #5
RE: ערבות להלוואה
בשעות הערב התקיימה ישיבת מועצת עיר, שלא מן המניין, על מנת לקדם מהלך של נתינת ערבות להלוואה שמכבי נתניה תקבל, על מנת להציל את הקבוצה.
חברי מועצת העיר התכנסו לישיבה שלא מן המניין, בזמן הפגרה, על מנת לקבוע את הקריטריון שינחה את העירייה באילו תנאים תינתן ערבות ולאיזה גורם. "לא נהיה ערבים לכל אחד, לכן חייב להיות קריטריון מנחה" ציינה ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר והוסיפה: "כל הסיפור קם, כי נכון להיום למכבי נתניה אין בעלים. המניות הועברו ליו"ר הקבוצה והיה ברור שאם העירייה לא תתערב הקבוצה תקרוס".
עוד ציינה פיירברג-איכר, כי "אף אחד מחברי המועצה לא היה רוצה לראות מצב שבו הקבוצה המיתולוגית, שהיא גם סמל, תפגע. צריך להבין שכשקורה דבר כזה יש לזה השלכות על תדמית העיר וזה יכול להוביל גם לפגיעה כלכלית. כשקבוצה קורסת לא עושים הפרדה בין העיר לקבוצה. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו דבר כזה ולכן נרתמנו כדי לנסות לראות כיצד אנחנו יכולים לסייע".
לדבריה על מנת שהקבוצה תשרוד היא נאלצת לקחת הלוואה של כ-7.5 מיליון שקלים. התנאי ללקיחת ההלוואה הוא ערבות של הרשות. הבנקים לא הסכימו לערבויות אחרות.
ראש העירייה סיפרה, כי במקביל מנסים בעירייה למצוא בעלים לקבוצה ואף ציינה, כי ישנם גורמים בארצות הברית המתאימים לכך, אולם התנאי שלהם הוא שהקבוצה לא תשחק בשבת. לכן היא פועלת שלא לחייב קבוצה לשחק בשבת.
במהלך הישיבה קמה סערה בעת שחבר המועצה, ד"ר ישראל שטבון, כינה את ישיבת המועצה שלא מן המניין – מחטף. ד"ר שטבון תהה מה היה כל כך דחוף בכינוס מועצת העיר בתקופת פגרה: "לי לא ברור למה אנחנו צריכים לעשות את זה. ההרגשה היא שאנחנו עושים מחטף. היה ידוע מראש שהקבוצה בבעיות קשות. עכשיו כשאין זמן צריכים לכנס בדחיפות את המועצה. ההרגשה היא שאנחנו עושים מחטף וזה אומר דרשני".
ד"ר שטבון הוסיף, כי "לגבי הקריטריון, ברור שזה קריטריון תפור למועדון. מה שמתברר לפני פחות משנה התבקשנו להגדיל את התמיכה לקבוצה למיליון וחצי, הזעיקו את כולנו, גם כמחטף. גם אז אמרתי שאנחנו מוכנים להעביר כסף, אבל סמל צריך להיות בריא ואם קבוצה לא מסוגלת להחזיק את עצמה אז לפני שמעבירים כסף חובתנו לבדוק מה קורה שם".
ד"ר שטבון הדגיש, כי כשהעירייה העבירה מיליון וחצי שקלים למכבי נתניה, הובטח שזה מה שיציל את הקבוצה. לדבריו הדבר הכי בטוח כרגע הוא שהמועדון כושל ושיש חובות. כל השאר אשליות. ד"ר שטבון אף העלה את בעיית המשחקים בשבת ושאל: "איך נצביע על מתן ערבות למועדון שמשחק בשבת? זה חוטא ומחטיא".
חבר המועצה , בוריס צירולניק הביע אף הוא את התנגדותו לאישור הקריטריון שיאפשר לעירייה לתת ערבות למכבי נתניה ואף הציע שהעירייה תקח את הניהול על מכבי נתניה ואת התקציבים לכך.
ברוב קולות אושר הקריטריון למתן ערבות עם שני מתנגדים בלבד – חברי המועצה בוריס צרולניק וד"ר ישראל שטבון. במידה ומשרד הפנים יאשר את החלטת מועצת העיר, תהפוך עיריית נתניה לערבה להלוואה שתקח מכבי נתניה על מנת לאפשר את המשך קיומה של הקבוצה. בנוסף אושר ברוב קולות ובהתנגדותם של חברי המועצה, עופר אורנשטיין, ד"ר שטבון וצירולניק, תיקום קריטריון לחלוקת תמיכות ספורט לשנת 2016 על פיו – התמיכה לא תעלה על 75 אחוזים מתקציב המינימום של הבקרה לתקציבים לאותו ענף, לעונה שבה מוגשת הבקשה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2015, 12:24
הודעה: #6
RE: ערבות להלוואה
(13-Aug-2015 9:06)mordii2 כתב:  בגלל כול מה שכתבת נראה לי מוזר שישחררו את גרבוביץ כול כך מהר שחקן שיכול להכניס כסף רב למעדון (והכול כמובן לפי השמעות כי לא ראיתי אפילו פס אחד) ורצים לעשות עסקים עם הגביר שחר ומשביחים לו שחקנים


Sent from my iPhone using Tapatalk

אני בחיים שלי לא הבנתי איך אנשים מתלהבים משחקו זר מסירטוני ווידאו ושמועות, אל תאמינו לשטויות האלו, בוא אני יראה לך סרטון של ימפולסקי שיפיל אותך (:
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 


[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:


משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים