שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל כ"ס - מכבי נתניה
11-Aug-2015, 18:49
הודעה: #31
Match Day
אני אומר שוב - לא ראיתי אף משחק השנה כך שזה לא רציני לבקר, אבל בתמונות שאורן מראה רואים 3/4 מגרש להשכיר .. שתי שורות הגנה מהשלושים מטר ומטה. לא בדיוק כדורגל שמח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Aug-2015, 19:00
הודעה: #32
RE: Match Day
(11-Aug-2015 18:49)טל.מ כתב:  אני אומר שוב - לא ראיתי אף משחק השנה כך שזה לא רציני לבקר, אבל בתמונות שאורן מראה רואים 3/4 מגרש להשכיר .. שתי שורות הגנה מהשלושים מטר ומטה. לא בדיוק כדורגל שמח.

עובדתית.
לבית"ר היתה הזדמנות לשער.
לנתניה 4 מצבים מעולים לשער ששניים מתוכם נוצלו.
מעבר לכך מהדקה ה20 ועד לסיום המשחק יתרון של נתניה לא הוטל בספק.
רוצים לקרוא לזה בונקר,תקראו לזה בונקר בריבוע(גם בסדר).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עידן444 (1111-0808-2015201520152015)
11-Aug-2015, 19:41
הודעה: #33
(11-Aug-2015 18:49)טל.מ כתב:  אני אומר שוב - לא ראיתי אף משחק השנה כך שזה לא רציני לבקר, אבל בתמונות שאורן מראה רואים 3/4 מגרש להשכיר .. שתי שורות הגנה מהשלושים מטר ומטה. לא בדיוק כדורגל שמח.

אני מחזיק ממך בן אדם רציני.
באמת לפי כמה תמונות קפואות שחלקן באמת מדקות שנתניה נראתה בהן רע בתחילת המשחק וידעה לעבור אותם ללא ספיגה(גם חשוב...) וחלקן כאשר אתה צועק ביתרון של שער ושני שערים ובאופן טבעי יורד לאחור מול קבוצה עדיפה(כן, אני בהחלט חושב שבית"ר- בטח עם אזולאי ודסה קבוצה עדיפה) אתה משתכנע ששיחקנו משהו שדומה לבונקר?
אפילו לא ראיתי אוהד בית"ר אחד או פרשן אחד שטען שנתניה שיחקה בונקר(ותרשה לי לא להתייחס לאמירה של האינטרסנט בדקה ה- 15 או ה- 20...).
אני דווקא שמעתי את ברקוביץ' בין היתר אומר שנתניה היתה טובה בהרבה מבית"ר.
אתה מוזמן לראות את המשחק המלא ביוטיוב אם בא לך ויש לך זמן...
הדקות הראשונות באמת היו רעות מאוד! מהחילוף של טגה המשחק השתנה ובאופן טבעי שיחקנו על מתפרצות אחרי הגול וטל איילה בכדור אדיר השאיר את מרגוליס מול שוער וגמרנו את המשחק!
יודע מה? תקראו לזה איך שאתם רוצים... אני נהניתי... כי כנראה אני נהנה יותר לראות את הקבוצה שלי מקשה על היריב מאשר לראות אותה יוצאת 3-3 או 4-4...
11-Aug-2015, 19:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Aug-2015 על ידי 19:48 ORENARIEL.)
הודעה: #34
יש לנו היום בקבוצה שחקנים יותר צעירים ונלהבים מהעונה שעברה עם רוני לוי ..(כשערן לוי וגבי לא פה)
רק תזכר קצת במשחק נגד מכבי ת"א , איזה ל לחץ על היריב ,התלהבות , אגרסיביות , סדר וארגון, נמרצות ותקיפות !

לא צריך כשרון בשביל לשחק ככה.. איזה הבדל בין מזרחי ודורה לרוני לוי , ולחשוב שרוני לוי פשוט אמר להם לשחק כמו אתלטיקו מדריד

מהדקה הראשונה תראה איזה לחץ מאסיבי של נתניה, ותזכור שזו הקבוצה הכי טובה במדינה שלקחה טראבל , ובלי לדבר על ההזדמניות שהגענו והשערים

עידן אמרתי כבר.. תראה את המשחק נגד ביתר שוב ותנסה למצוא את ההבדלים
טל.מ אתה מוזמן לראות סוף סוף את אהובתך

11-Aug-2015, 19:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Aug-2015 על ידי 19:56 טל.מ.)
הודעה: #35
Match Day
עידן אמרתי מראש - לא יודע איזה כדורגל נתניה שיחקה. לא ראיתי . ברור לי שכשאין לך את קאיודה סבע וערן לוי שיעיף מסירת אומן לרגל על ארבעים מטר, צריך לשחק אחרת. אני יודע מה אני אוהב לראות - לחץ בחצי של היריב , לחץ על כל שחקן , סגירות רוחב של כמה שחקנים שמצטרפים לצד המתגונן , ויציאה סילונית להתקפה ועם הכלים שיש לנו זה צריך לקרות דרך מרגוליס איילה וגרובוביץ כשיחלים. זה די דומה למה שרוני לוי עשה כאן. האם נתניה תשחק ככה? לא יודע. אין לי מושג באיזה כושר גופני הקבוצה נמצאת, ובטח לא מה דורה רוצה .

אורן אני עדיין לא התעוררתי מאייאקס נגד ראפיד וינה כך שהצורך לראות כדורגל ישראלי עוד לא קיים Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Aug-2015, 19:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Aug-2015 על ידי 20:00 עידן444.)
הודעה: #36
Match Day
אתה באמת חושב שקשה להכניס בקבוצה שלך מוטיבציה נגד מכבי ת״א? אל תשכח שזו היתה מכבי ת״א בלי איגיבור(מרגע שנכנס הם השתלטו לגמרי על האמצע) ובלי זהבי שכל עיוור רואה שבלעדיו זה לא אותו דבר ואיך שהוא נכנס הוא כבש שער מהמם.

אתה שוב גונב דעת. ראינו את נתניה תחת רוני לוי גם במשחקים נוראיים! במשחק נגד רעננה נגד 10 שחקנים חיכינו להם מאחורה ושיחקנו לרוחב! עלה אצלם שוער מחליף שלא נגע בכדור!
אז אפשר לקחת כל מיני דוגמאות...
11-Aug-2015, 20:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Aug-2015 על ידי 20:12 ORENARIEL.)
הודעה: #37
תמיד יהיו יוצאי מן הכלל , אבל את שיטת המשחק והדרך בה המאמן דוגל, וההוראות שהוא נותן לשחקנים אי אפשר לפספס זה בולט לעין, ובלי קשר למשחק אחד ספציפי

איפה היה משחק הלחץ נגד בית"ר? וזה באמת לא קשור להתלהבות , כשיש לך בהרכב שחקנים שיכולים לרוץ פי 2 מאלה ששיחקו נגד מכבי ת"א

ואם אתה לא רואה את ההבדל בין השיטה של מזרחי ורוני לוי , שרוני לוי הפעיל לחץ על היריבות שלו , אז אין לי מה להגיד יותר
11-Aug-2015, 20:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Aug-2015 על ידי 20:20 עידן444.)
הודעה: #38
Match Day
בשיטה של רוני לוי היה לחץ במרכז השדה. מקדימה רוב הזמן רק קאיודה לחץ ורק כשבא לו.
בדיוק כפי שעשה נבו מזרחי בשבוע שעבר(ולהבדיל מקאיודה רוב הזמן בא לו).
נתניה לא קבוצה שיכולה ללחוץ גבוה! ברגע שיהיה מרחק גדול בין הבלמים לקישור קבוצות יעשו מאיתנו קציצות. ואני יודע שהרמתי לך להנחתה לגבי הבלם...
11-Aug-2015, 20:36
הודעה: #39
לא חייב ללחוץ גבוה.. תסתכל במשחק נגד מכבי ת"א , כל שחקן תוקף את השחקן שלו ומתקרב אליו ויוצר לחץ .
כל שחקן בתורו כמו מניפה תוקף וחוזר לעמדה, וכשאחד יוצא ותוקף מיד באים עוד שחקנים ותוקפים ביחד איתו על השחקנים שלהם

במשחק נגד ביתר , כמעט ולא היו תקיפות, אלא רק עמידה במקום ומחכים שהשחקן היריב יתקדם , תוך כדי הליכה אחורה לכיוון הרחבה שלנו .. , וכששחקן אחד או שניים תקפו זה כבר לא היה אפקטיבי כי לא היה לזה המשכיות מצד שאר השחקנים
11-Aug-2015, 20:44
הודעה: #40
Match Day
מה שחשוב הוא שמרכז השדה סוגר נכון ומרוויח כדורים- שלושת הקשרים שלנו במרכז(כולל לוגסי שהרס בעצמו לא מעט התקפות של בית״ר- וממש לא בצורה פסיבית כשהגיעו אליו) עושים את זה. אני באמת לא מבין מה הבעיה?
לפי מה שאתה מתאר זה היה אמור להיות משחק מאוד קל לבית״ר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים