שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל כ"ס - מכבי נתניה
11-Aug-2015, 14:42
הודעה: #11
RE: Match Day
(11-Aug-2015 14:35)אייל ס כתב:  איך אפשר לעלות בזמן שמחתימים שחקנים בלי מבחנים והאימון הראשון שהם השתתפו היה ביום ראשון ה9/8/15?

לא יודע, לא אני החתמתי...
זה מה שאמרתי מלכתחילה, הימור מסוכן. בוא נקווה שבאמת הוא יהיה שווה את הציפיות ממנו...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Aug-2015, 14:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Aug-2015 על ידי 14:46 אייל ס.)
הודעה: #12
(11-Aug-2015 14:42)mordii2 כתב:  גם אני חושב זגורי זה הפתרון הוא צריך להבין ששנה טובה אצלנו תחזיר אותו למסלול וכמו שברק לוי ויתר על משכורת שמנה בת״א כדאי לקבל דקות משחק גם הוא צריך ודחוף

Sent from my iPhone using Tapatalk

ההפך...לו היה מדובר בשחקן "9" בן ה28 הייתי מוטרד יותר.
מכיוון שמדובר בשחקן צעיר בן 20,כשלקבוצה יש אופציה ל4 שנים נוספות,מוטרד פחות.
או שמדובר "בגניבה" ואז שווה להמתין,או שמדובר בעוד שחקן לרוטציה ואז בעלות סבירה יש אופציה נוספת מהמחזור 3/4 במקרה הגרוע.
זגורי יקר ו"בעייתי"...בשום קבוצה עד היום הוא לא היה ה"ערך המוסף".

(11-Aug-2015 14:42)אלון כתב:  
(11-Aug-2015 14:35)אייל ס כתב:  איך אפשר לעלות בזמן שמחתימים שחקנים בלי מבחנים והאימון הראשון שהם השתתפו היה ביום ראשון ה9/8/15?

לא יודע, לא אני החתמתי...
זה מה שאמרתי מלכתחילה, הימור מסוכן. בוא נקווה שבאמת הוא יהיה שווה את הציפיות ממנו...
לא אתה חתמת?
אתה חותם רק על הצלחות?

Tongue
11-Aug-2015, 14:50
הודעה: #13
סתם בשביל להבין, למה בלי מבחנים? השחקן סירב כי יש מאחוריו כזה רזומה גדול? חוסר זמן?
11-Aug-2015, 15:05
הודעה: #14
(11-Aug-2015 14:50)אסףג כתב:  סתם בשביל להבין, למה בלי מבחנים? השחקן סירב כי יש מאחוריו כזה רזומה גדול? חוסר זמן?

אנחנו נהנים לנהל דיונים תאורטיים,יש מאמן שמקבל החלטות מקצועיות..
11-Aug-2015, 15:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Aug-2015 על ידי 15:24 ORENARIEL.)
הודעה: #15
(11-Aug-2015 14:50)אסףג כתב:  סתם בשביל להבין, למה בלי מבחנים? השחקן סירב כי יש מאחוריו כזה רזומה גדול? חוסר זמן?

לגבי החלוץ אתה צודק, צריך לבחון אותו
לגבי הקשר לא צריך לבחון אותו, רואים שהוא כשרוני באופן יוצא מן הכלל, רק לבדוק שהוא בריא.. לדעתי זכינו בשחקן שיגיע רחוק

אם מישהו במכבי נתניה יתחיל לעקוב אחרי שחקן צעיר כשרוני מעכשיו לגבי העונה הבאה, אתה כבר לא תצטרך לבחון אותו בעונה הבאה, ואפשר כך להביא מציאות ולהרוויח עליהם בעתיד

וחוץ מזה כבר ולנסיה עקבה אחריו ועשתה את העבודה בשבילנו.. אם הוא הגיע לולנסיה ונבחן שם הוא בטוח מתאים לנו..
11-Aug-2015, 15:20
הודעה: #16
גם אם דג׳מבה דג׳מבה שיחק ביונייטד אז הוא בטוח התאים להפועל...
11-Aug-2015, 15:28
הודעה: #17
שאלת השאלות האם ההתקפה האנמי של הפועל כ"ס תצליח למוטט את הגנת הברזל של מכבי נתניה שמעטה מאוד לספוג עד עכשיו.
יאללה לויטה כמה זמן לא הייתי שם במשחק בוגרים . התגעגעתי

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-Aug-2015, 15:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Aug-2015 על ידי 15:59 ORENARIEL.)
הודעה: #18
זה לא הגנת ברזל.. זה יותר שיטת הבונקר של יוסי מזרחי עם 8 שחקנים שעומדים ב-30 מטר מהשער של ברק לוי.
נגד בית"ר שיחקנו בונקר.. והם לא הגיעו למצבים

אם דורה לא יאמץ היום נגד קבוצה חלשה כמו כפר סבא, ובגביע הטוטו את הדרך של רוני לוי עם הלחץ הגבוה על הגנת היריב, ויעדיף את 2 קווי ההגנה של 8 שחקנים שיעמדו ויחכו להתקפות, דורה יכול ללכת הביתה כבר עכשיו.. לא צריכים פה עוד יוסי מזרחי
11-Aug-2015, 16:06
הודעה: #19
אם אתה קורא לזה בונקר נראה לי שאין לך מושג מה זה בונקר...
11-Aug-2015, 16:26
הודעה: #20
Match Day
(11-Aug-2015 15:57)ORENARIEL כתב:  זה לא הגנת ברזל.. זה יותר שיטת הבונקר של יוסי מזרחי עם 8 שחקנים שעומדים ב-30 מטר מהשער של ברק לוי.
נגד בית"ר שיחקנו בונקר.. והם לא הגיעו למצבים

אם דורה לא יאמץ היום נגד קבוצה חלשה כמו כפר סבא, ובגביע הטוטו את הדרך של רוני לוי עם הלחץ הגבוה על הגנת היריב, ויעדיף את 2 קווי ההגנה של 8 שחקנים שיעמדו ויחכו להתקפות, דורה יכול ללכת הביתה כבר עכשיו.. לא צריכים פה עוד יוסי מזרחי

הדרך של רוני לוי ? נו באמת לא רק ששחקנו שם בונקר וערן לוי אחד האמא של הבונקר לרוני היה מזל שיש לו את ערן וקאיודה (רואים עכשיו כמה הוא מצליח בחיפה ) איפה יוסי מזרחי ואיפה דורה נו באמת

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים