שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ההרכב של שלומי דורה
13-Aug-2015, 13:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2015 על ידי 13:03 טל.מ.)
הודעה: #70
ההרכב של שלומי דורה
(13-Aug-2015 12:33)אייל ס כתב:  טל,בניגוד אלייך שנהנה מחסרונותינו וזה בסדר,אתה שייך לרוב הרועש.
כשאני קורא ידיעה מעצבנת שכזו,שעלולה/עשויה להחזיר אותי למקורות(צ'כונה נתנייתית וותיקה),מקווה שבטעות יסודית יסודה,כשאדע בוודאות שתקוותי נכונה אדאג לעדכן ועד אז לא אחבוט באלו שעוסקים במלאכה.

נהנה מחסרונותינו ושייך לרוב הרועש ...
לא ברור לי איך אפשר להנות מלאהוד את נתניה.. עובדה לא ראיתי אף משחק השנה וממש לא מדגדג לי להגיע אפילו לאסוף את המנוי . לגבי הרוב הרועש - אם לא שמת לב אני בקושי מגיב למה שקורה כאן ומתכוון לצמצם נוכחות יותר ויותר (והלוואי ויצליח לי).

לגבי העוסקים במלאכה - כבודם במקומם מונח, אבל כשאני קורא אותך כותב ( כי הרי לא ראיתי ) שנתניה מתחממת הכי פחות מכולם לפני משחקים, שיש שחקנים שלא מסוגלים לרוץ 30 דק , כשאני מבין כמו כולם שמחתימים שחקנים פצועים שמין הסתם לא עברו בדיקות כמו שצריך , שרצים להשאיל איזה שחקן מחיפה שלא ראו באף משחק, שמשחקים בשיטת הבוא נעיף למעלה ועוד ועוד .. אתה מבין שבסופו של יום השכונה לא עזבה את המועדון הזה ודורה הגיע לדורה.. וביננו - אכפת לי פחות ופחות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(13-Aug-2015 13:00)אופיר34 כתב:  
(13-Aug-2015 12:33)אייל ס כתב:  טל,בניגוד אלייך שנהנה מחסרונותינו וזה בסדר,אתה שייך לרוב הרועש.
כשאני קורא ידיעה מעצבנת שכזו,שעלולה/עשויה להחזיר אותי למקורות(צ'כונה נתנייתית וותיקה),מקווה שבטעות יסודית יסודה,כשאדע בוודאות שתקוותי נכונה אדאג לעדכן ועד אז לא אחבוט באלו שעוסקים במלאכה.

למה לא לחבוט אם אפשר ???
יש לי תחושה לפעמים שאנשים מחכים לידיעה הדרמתית הבאה בתור רק כדי שיוכלו להתחיל את מסכת ההלקאה העצמית האופיינית למחוזותינו.

אני כרגע מסתכל מיקצועית על התמונה - הקבוצה חייבת קשר עושה משחק וגם חלוץ נוסף לדעתי. אם הגמבי הזה עומד בתנאי הנ"ל וכמובן לאחר שהצוות המיקצועי בדק אותו (והפעם אני מקווה שגם הצוות הרפואי יבדוק...) אז חבל הזמן וקדימה להחתים.

לגבי השאלה או לא - ברור שעדיף לא להשאיל וברור שהכי טוב לנו שהשחקן יהיה "רכוש" בבעלות הקבוצה, אבל מה לעשות שנכון להיום יש מצוקת מזומנים ואין את האפשרות להשקיע כספים. אני כמובן מעדיף לאמץ את הידיעה בישראל היום שתשאיר לנו אחוזים בשחקן ,אבל גם אם לא והשחקן באמת עונה על הצרכים ,אז נספוג את זה ונקווה שבעתיד יהיה לנו אולי את האפשרות גם לרכוש אותו....

אופיר לא בא לי להגרר .. כי אני מודה די נמאס לי אבל קח טיפ לחיים - תפתח חשיבה עצמאית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
ההרכב של שלומי דורה - טל.מ - 13-Aug-2015 13:01

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים