שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ההרכב של שלומי דורה
13-Aug-2015, 13:17
הודעה: #71
RE: ההרכב של שלומי דורה
(13-Aug-2015 13:01)טל.מ כתב:  למה לא לחבוט אם אפשר ???
יש לי תחושה לפעמים שאנשים מחכים לידיעה הדרמתית הבאה בתור רק כדי שיוכלו להתחיל את מסכת ההלקאה העצמית האופיינית למחוזותינו.

אני כרגע מסתכל מיקצועית על התמונה - הקבוצה חייבת קשר עושה משחק וגם חלוץ נוסף לדעתי. אם הגמבי הזה עומד בתנאי הנ"ל וכמובן לאחר שהצוות המיקצועי בדק אותו (והפעם אני מקווה שגם הצוות הרפואי יבדוק...) אז חבל הזמן וקדימה להחתים.

לגבי השאלה או לא - ברור שעדיף לא להשאיל וברור שהכי טוב לנו שהשחקן יהיה "רכוש" בבעלות הקבוצה, אבל מה לעשות שנכון להיום יש מצוקת מזומנים ואין את האפשרות להשקיע כספים. אני כמובן מעדיף לאמץ את הידיעה בישראל היום שתשאיר לנו אחוזים בשחקן ,אבל גם אם לא והשחקן באמת עונה על הצרכים ,אז נספוג את זה ונקווה שבעתיד יהיה לנו אולי את האפשרות גם לרכוש אותו....

אופיר לא בא לי להגרר .. כי אני מודה די נמאס לי אבל קח טיפ לחיים - תפתח חשיבה עצמאית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

אדון טל פרויד, אני אומנם מעריך את "החזרה בתשובה" שלך ואת יכולת האיפוק המופלאה שאתה מפגין השנה (שבועיים לפתיחה ועוד לא הורדת אותנו ליגה. כה לחי !) אבל תחסוך לי את הטיפים והעצות שלך. עד היום לא הוכחת לי בדיוק שהעצות והתאוריות שלך שוות משהו.
אם אתה לא מבין את הסיטואציה הנוכחית של הקבוצה ואת המגבלות אז סבבה לך. אותי אגו ומשחקי כבוד לא מעניינים. אם השחקן יגיע מחיפה, כפר יונה או מג'דל כרום זה לא מזיז לי. אם הוא השחקן שחסר לקבוצה והוא זה שישדרג אותנו מיקצועית אז כן בשנה כזאת אני אספוג גם השאלה (למרות שאני יותר ממשוכנע שיהיו לנו פה אחוזים בכרטיס).
הקבוצה עדיין תשמור על צביונה ועתידה גם אם יהיו לה בסגל 3-4 מושאלים. אידיאלי ? לא. ריאלי - כנראה שכן.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2015, 15:01
הודעה: #72
אם אין לקבוצה זמן לחכות שגרבוביץ יחלים, למה לא להשאיל את גרבוביץ לעונת השאלה בקבוצה בליגה הלאומית, ואם הוא "יוכיח" את עצמו הוא יחזור אלינו עונה הבאה ונממש עליו את האופציה?

בדיוק כמו שחיפה ומכבי ת"א עושים.. כך לא נפסיד שחקן מוכשר, ונקבל חלק משכרו מהקבוצה המשאלה.
13-Aug-2015, 15:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2015 על ידי 15:08 פיליפצ'וק.)
הודעה: #73
(13-Aug-2015 15:01)ORENARIEL כתב:  אם אין לקבוצה זמן לחכות שגרבוביץ יחלים, למה לא להשאיל את גרבוביץ לעונת השאלה בקבוצה בליגה הלאומית, ואם הוא "יוכיח" את עצמו הוא יחזור אלינו עונה הבאה ונממש עליו את האופציה?

בדיוק כמו שחיפה ומכבי ת"א עושים.. כך לא נפסיד שחקן מוכשר, ונקבל חלק משכרו מהקבוצה המשאלה.

למה אתה חושב שקבוצה אחרת תסכים לקחת שחקן פצוע?
ולמה אתה שלמועדון יש כסף לשחקן זר ועוד חצי מעלות גרבוביץ?
ולמה אתה חושב שגרבוביץ עם כל הרקורד שלו על הנייר ועל היו-טיוב יסכים לשחק בליגה לאומית בישראל?
ולמה אתה חושב שאתה יותר חכם מכולם?
13-Aug-2015, 15:09
הודעה: #74
ההרכב של שלומי דורה
מי נראה לך רוצה להמתין חודשיים להחלמה וגם לשלם לך על זה ...? בסגל גדול נותנים לשחקן מוכשר (בהנחה שהוא כזה) להחלים. בסגל של נתניה כשלמעשה אין לו מחליף , נאלצים לשחרר ולאלתר מחליפים. עד שההתנהלות לא תשתנה נמשיך ליפול עם שטויות כאלה. למזלנו הוא לא מרוויח את השכר של דודו

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2015, 15:11
הודעה: #75
בדיוק כמו שקהינדה שיחק בעפולה וקאיודה בליגה לאומית בישראל

הוא פצוע והוא יתגמש, אחרת לא יהיה לו איפה לשחק והוא יפסיד את העונה הזו

שווה לקחת סיכון על כשרון כזה.. הוא יהיה שחקן גדול
13-Aug-2015, 15:14
הודעה: #76
ההרכב של שלומי דורה
בישראל היום רשום בכלל שהשחקן יחתום באפולון לימסול שתשאיל אותו לנתניה ונתניה רוכשת 20 אחוז מכרטיסו וכאשר לנתניה יש אופציה לרכוש עוד 20 אחוז בסוף העונה

13-Aug-2015, 15:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2015 על ידי 15:16 טל.מ.)
הודעה: #77
ההרכב של שלומי דורה
הסוכנים שלו הציעו לנתניה חודשיים בחינם עד להחלמתו. אולי עכשיו אחרי אישור ההלוואה יהיה כסף לתת גם לחמזה בארי גם לעידו שירגע וגם להשאיר את גרבוביץ ...

(13-Aug-2015 15:14)זיו פלם כתב:  בישראל היום רשום בכלל שהשחקן יחתום באפולון לימסול שתשאיל אותו לנתניה ונתניה רוכשת 20 אחוז מכרטיסו וכאשר לנתניה יש אופציה לרכוש עוד 20 אחוז בסוף העונה

בטח ביבי הכתיב את הידיעה הזו Wink
תחשוב על הפלונטר ... מתאמן בחיפה חותם בלימסול שתמכור 20 אחוז לנתניה שתקבל אותו בהשאלה ... תומר לוי ואביתר לנג מעודכנים ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2015, 15:17
הודעה: #78
ההרכב של שלומי דורה
(13-Aug-2015 15:14)טל.מ כתב:  הסוכנים שלו הציעו לנתניה חודשיים בחינם עד להחלמתו. אולי עכשיו אחרי אישור ההלוואה יהיה כסף לתת גם לחמזה בארי גם לעידו שירגע וגם להשאיר את גרבוביץ ...

(13-Aug-2015 15:14)זיו פלם כתב:  בישראל היום רשום בכלל שהשחקן יחתום באפולון לימסול שתשאיל אותו לנתניה ונתניה רוכשת 20 אחוז מכרטיסו וכאשר לנתניה יש אופציה לרכוש עוד 20 אחוז בסוף העונה

בטח ביבי הכתיב את הידיעה הזו Wink
תחשוב על הפלונטר ... מתאמן בחיפה חותם בלימסול שתמכור 20 אחוז לנתניה שתקבל אותו בהשאלה ... תומר לוי ואביתר לנג מעודכנים ..?

זה בבדיקה מול כל הגורמים העיתונאים שקשורים למכבי נתניה

13-Aug-2015, 15:24
הודעה: #79
מההכרות שלי עם ה"עלק" עיתונאים שקשורים למכבי נתניה,הם כולם מזינים את כולם ואיש מהם לא ניזון מהמקור.
אתמול ישיבת העיריה היתה פתוחה,אז מי מהם שאין לו בעיות בהבנת הניקרא,ציטט נכון את ההחלטה ופרשנויותיה.
13-Aug-2015, 15:29
הודעה: #80
ה"עלאק" עיתונאי המוכר בכינויי "המנוע" עלה לרדיו אתמול בשעה 19:00 וסיפר שיש התנגדות לא מעטה במועצה לבקשה של מרים ולא בטוח שזה יעבור.
זה נגמר למי שלא יודע 25 בעד 2 נגד.
אכן התנגדות קשה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים