שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ההרכב של שלומי דורה
13-Aug-2015, 12:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2015 על ידי 12:20 פיליפצ'וק.)
הודעה: #61
RE: ההרכב של שלומי דורה
(13-Aug-2015 12:16)צהוב לעולמים כתב:  פיליפ זה בלי קשר לקשר שעוזב. איך מחתימים שחקן בלי שעקבו אחריו כמו שצריך וזה רק לפי קלטות ואיך הוא לא עבר בדיקות רפואיות לפני האימון. לך תחפש עכשיו שחקן בעמדה שהכי חסרה לנו. השחקן של חיפה נראה כאילו הוא שיחק בליגה למקומות עבודה.

דרך אגב מה אתם מצפים שיחכו לקשר הזה חודשיים עד שיחזור מפציעה ויכנס לעיניינים? אתם חיים בסרט בחיי

אני דיברתי על מר לוי.
לגבי הקשר אין ספק שהייתה פה פאדיחה, על אחת כמה כמה וכמה אחרי סיפור סארנסה אשתקד.
אבל זה לא חדש שבנתניה לא לומדים מטעויות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2015, 12:20
הודעה: #62
אם כבר להמר על שחקן זר, אז השחקן של חיפה זה בסדר, היה תחת מעקב שבועיים של רוני לוי
13-Aug-2015, 12:24
הודעה: #63
(13-Aug-2015 12:16)צהוב לעולמים כתב:  פיליפ זה בלי קשר לקשר שעוזב. איך מחתימים שחקן בלי שעקבו אחריו כמו שצריך וזה רק לפי קלטות ואיך הוא לא עבר בדיקות רפואיות לפני האימון. לך תחפש עכשיו שחקן בעמדה שהכי חסרה לנו. השחקן של חיפה נראה כאילו הוא שיחק בליגה למקומות עבודה.

דרך אגב מה אתם מצפים שיחכו לקשר הזה חודשיים עד שיחזור מפציעה ויכנס לעיניינים? אתם חיים בסרט בחיי

היכן ראית את השחקן של חיפה?
ואחרי שקראתי בהפתעה גמורה על סיפור "ההשאלה" של הזמבי,הרשתי לעצמי לנצל קשרים עם איש מקצוע בכיר בצוות האימון של מכבי חיפה ושחקן וותיק ובכיר באותו מועדון ושאלתי על השחקן,נאמר לי שמדובר בשחקן שחקן בועט בשני רגליים,יכול לשחק כ10 או כשחקן כנף,החיסרון היחיד שדורש בדיקה שיכולותיו במשחק רשמי לא נבדקו למעט משחקוני אימון.

אגב,הבנתי שהוא ממש לא שחקן של חיפה..
13-Aug-2015, 12:26
הודעה: #64
עוד חסרון שאולי ישפיע, זה הגיל הצעיר והצורך שייקח את המושכות בהתקפה חסרת שחקנים עם ניסיון בנתניה, אבל שווה את ההימור כי אין ברירה אחרת
13-Aug-2015, 12:28
הודעה: #65
ההרכב של שלומי דורה
לפי הרשת הוא יהיה שחקן של חיפה עד הערב .. אחרת לא ברור ממי אנחנו משאילים ומה הוא עושה בחיפה

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2015, 12:28
הודעה: #66
לרוני לוי יש טביעת עין טובה לזרים, הוא פגע לדעתי בינגו בדרינצ'יץ, גם הבלם הספרדי כאשר ייכנס לכושר יהיה אחד הטובים פה ואם הדני שהוא רצה לא היה מבריז להם, הם היו מקבלים אחלה שחקן לקישור.
אם הוא זה שעקב אחרי הגמבי ונתן אור ירוק להחתים ל- 3 שנים, אני חושב ששווה לקחת בלי לחשוב פעמיים.
13-Aug-2015, 12:33
הודעה: #67
טל,בניגוד אלייך שנהנה מחסרונותינו וזה בסדר,אתה שייך לרוב הרועש.
כשאני קורא ידיעה מעצבנת שכזו,שעלולה/עשויה להחזיר אותי למקורות(צ'כונה נתנייתית וותיקה),מקווה שבטעות יסודית יסודה,כשאדע בוודאות שתקוותי נכונה אדאג לעדכן ועד אז לא אחבוט באלו שעוסקים במלאכה.
13-Aug-2015, 12:41
הודעה: #68
ההרכב של שלומי דורה
(13-Aug-2015 12:28)טל.מ כתב:  לפי הרשת הוא יהיה שחקן של חיפה עד הערב .. אחרת לא ברור ממי אנחנו משאילים ומה הוא עושה בחיפה

זה כבר היה כתוב אתמול שעוד דקה יחתום הכול שטויות אני מקווה שאייל צודק והוא לא שחקן של חיפה ואז באמת שווה לשחרר ולהחתים אותו עם לא לא יקרה כלום עם נחכה קצת

13-Aug-2015, 13:00
הודעה: #69
(13-Aug-2015 12:33)אייל ס כתב:  טל,בניגוד אלייך שנהנה מחסרונותינו וזה בסדר,אתה שייך לרוב הרועש.
כשאני קורא ידיעה מעצבנת שכזו,שעלולה/עשויה להחזיר אותי למקורות(צ'כונה נתנייתית וותיקה),מקווה שבטעות יסודית יסודה,כשאדע בוודאות שתקוותי נכונה אדאג לעדכן ועד אז לא אחבוט באלו שעוסקים במלאכה.

למה לא לחבוט אם אפשר ???
יש לי תחושה לפעמים שאנשים מחכים לידיעה הדרמתית הבאה בתור רק כדי שיוכלו להתחיל את מסכת ההלקאה העצמית האופיינית למחוזותינו.

אני כרגע מסתכל מיקצועית על התמונה - הקבוצה חייבת קשר עושה משחק וגם חלוץ נוסף לדעתי. אם הגמבי הזה עומד בתנאי הנ"ל וכמובן לאחר שהצוות המיקצועי בדק אותו (והפעם אני מקווה שגם הצוות הרפואי יבדוק...) אז חבל הזמן וקדימה להחתים.

לגבי השאלה או לא - ברור שעדיף לא להשאיל וברור שהכי טוב לנו שהשחקן יהיה "רכוש" בבעלות הקבוצה, אבל מה לעשות שנכון להיום יש מצוקת מזומנים ואין את האפשרות להשקיע כספים. אני כמובן מעדיף לאמץ את הידיעה בישראל היום שתשאיר לנו אחוזים בשחקן ,אבל גם אם לא והשחקן באמת עונה על הצרכים ,אז נספוג את זה ונקווה שבעתיד יהיה לנו אולי את האפשרות גם לרכוש אותו....
13-Aug-2015, 13:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2015 על ידי 13:03 טל.מ.)
הודעה: #70
ההרכב של שלומי דורה
(13-Aug-2015 12:33)אייל ס כתב:  טל,בניגוד אלייך שנהנה מחסרונותינו וזה בסדר,אתה שייך לרוב הרועש.

נהנה מחסרונותינו ושייך לרוב הרועש ...
לא ברור לי איך אפשר להנות מלאהוד את נתניה.. עובדה לא ראיתי אף משחק השנה וממש לא מדגדג לי להגיע אפילו לאסוף את המנוי . לגבי הרוב הרועש - אם לא שמת לב אני בקושי מגיב למה שקורה כאן ומתכוון לצמצם נוכחות יותר ויותר (והלוואי ויצליח לי).

לגבי העוסקים במלאכה - כבודם במקומם מונח, אבל כשאני קורא אותך כותב ( כי הרי לא ראיתי ) שנתניה מתחממת הכי פחות מכולם לפני משחקים, שיש שחקנים שלא מסוגלים לרוץ 30 דק , כשאני מבין כמו כולם שמחתימים שחקנים פצועים שמין הסתם לא עברו בדיקות כמו שצריך , שרצים להשאיל איזה שחקן מחיפה שלא ראו באף משחק, שמשחקים בשיטת הבוא נעיף למעלה ועוד ועוד .. אתה מבין שבסופו של יום השכונה לא עזבה את המועדון הזה ודורה הגיע לדורה.. וביננו - אכפת לי פחות ופחות.

(13-Aug-2015 13:00)אופיר34 כתב:  

למה לא לחבוט אם אפשר ???
יש לי תחושה לפעמים שאנשים מחכים לידיעה הדרמתית הבאה בתור רק כדי שיוכלו להתחיל את מסכת ההלקאה העצמית האופיינית למחוזותינו.

אני כרגע מסתכל מיקצועית על התמונה - הקבוצה חייבת קשר עושה משחק וגם חלוץ נוסף לדעתי. אם הגמבי הזה עומד בתנאי הנ"ל וכמובן לאחר שהצוות המיקצועי בדק אותו (והפעם אני מקווה שגם הצוות הרפואי יבדוק...) אז חבל הזמן וקדימה להחתים.

לגבי השאלה או לא - ברור שעדיף לא להשאיל וברור שהכי טוב לנו שהשחקן יהיה "רכוש" בבעלות הקבוצה, אבל מה לעשות שנכון להיום יש מצוקת מזומנים ואין את האפשרות להשקיע כספים. אני כמובן מעדיף לאמץ את הידיעה בישראל היום שתשאיר לנו אחוזים בשחקן ,אבל גם אם לא והשחקן באמת עונה על הצרכים ,אז נספוג את זה ונקווה שבעתיד יהיה לנו אולי את האפשרות גם לרכוש אותו....

אופיר לא בא לי להגרר .. כי אני מודה די נמאס לי אבל קח טיפ לחיים - תפתח חשיבה עצמאית.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים