שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ההרכב של שלומי דורה
12-Aug-2015, 16:51
הודעה: #11
RE: ההרכב של שלומי דורה
עזוב.
בלם היסטרי שגם עכשיו בגיל 25 עוד לא למד לתת פס מדויק, עוד לא למד לצאת קדימה עם הכדור, משחק ראש לא קיים, עבירות מיותרות...
יכול להיות בסגל של עכו אולי ובוודאי ובוודאי לא עם חוזה כמו שהיה לו בנתניה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Aug-2015, 16:59
הודעה: #12
(12-Aug-2015 16:51)אופיר34 כתב:  עזוב.
בלם היסטרי שגם עכשיו בגיל 25 עוד לא למד לתת פס מדויק, עוד לא למד לצאת קדימה עם הכדור, משחק ראש לא קיים, עבירות מיותרות...

צודק גם אני חושב כך על מישנקו Smile
12-Aug-2015, 17:01
הודעה: #13
(12-Aug-2015 16:59)ORENARIEL כתב:  

רק ההבדל ביננו שאני מתבסס על 7-8 שנים של צפייה בשחקן ואתה מתבסס על חצי שעה של צפייה ביוטיוב....
12-Aug-2015, 17:09
הודעה: #14
ההרכב של שלומי דורה
אני גם לא מבין את דורה ברגע שהוחלט לשחרר את עידו תן הזדמנות גם לדודי זה הזמן לבדוק מה הוא שווה

Sent from my iPhone using Tapatalk
12-Aug-2015, 17:38
הודעה: #15
נחיה ונראה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-Aug-2015, 17:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Aug-2015 על ידי 17:41 ORENARIEL.)
הודעה: #16
(12-Aug-2015 17:01)אופיר34 כתב:  
(12-Aug-2015 16:59)ORENARIEL כתב:  

רק ההבדל ביננו שאני מתבסס על 7-8 שנים של צפייה בשחקן ואתה מתבסס על חצי שעה של צפייה ביוטיוב....

בדיוק זה ההבדל יש כאלה שלוקח להם להבין 7-8 שנים ויש תוך משחק אחד או 2.. (כן כן תתפלא שיש אנשים שמזהים פוטנציאל , או ליצנים בתחפושת תוך דקות)
וחוץ מזה ראיתי את מישנקו מספיק בפועל , ובכל פעם , הוא מוכיח כמה שהוא ליצן

מעניין מה חשבת על עידו בשנים הראשונות , ואיך הדעה שלך עליו התפתחה עם השנים?
12-Aug-2015, 18:00
הודעה: #17
לא מאלו שחורץ דין מצד אחד וממש לא משתמש בביטויים קיצוניים.
.עידו חזר למכבי נתניה אחרי עונה בהפועל הרצליה שהביאה אותו לנבחרת האולימפית ואת ההזדמנות הראשונה שקיבל לקח בשתי ידיים והפך לבלם לגיטימי ואכן עונתו הראשונה היתה מוצלחת ולמעשה המוצלחת היחידה.
לצערו ולצערנו מבנה הרגליים שלו גורם לפציעות אינסופיות וכל פעם החזרה איטית ובעייתית.
מבחינתי נרשם לו מינוס גדול במשחק החשוב ביותר בעונת 12/13,במצב של 1:0 לנתניה לקראת הדקה ה90,הורא עטר לעידו להכנס ועידו לא נכנס..מאותו משחק הוא הפך לא להיות לגיטימי מבחינתי.
לגבי הבלם הזר,אני מאוד סבלני ומקווה שנצליח למרות שמזל שאורן לא היה אתמול במשחק,אחרת דו"ח הסקאוט שלו היה קטלני.
12-Aug-2015, 18:05
הודעה: #18
ההרכב של שלומי דורה
לגבי עידו - לא זוכר כמה משחקים הוא החמיץ בגלל פציעה בשנה שעברה. לדעתי אפס. בלם לגיטימי וכנראה הכי טוב שיש לנו. אני מסכים שלא שווה חוזה גבוה במיוחד ( לא שאני יודע כמה הוא מרוויח )

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Aug-2015, 18:38
הודעה: #19
(12-Aug-2015 18:00)אייל ס כתב:  לא מאלו שחורץ דין מצד אחד וממש לא משתמש בביטויים קיצוניים.
.עידו חזר למכבי נתניה אחרי עונה בהפועל הרצליה שהביאה אותו לנבחרת האולימפית ואת ההזדמנות הראשונה שקיבל לקח בשתי ידיים והפך לבלם לגיטימי ואכן עונתו הראשונה היתה מוצלחת ולמעשה המוצלחת היחידה.
לצערו ולצערנו מבנה הרגליים שלו גורם לפציעות אינסופיות וכל פעם החזרה איטית ובעייתית.
מבחינתי נרשם לו מינוס גדול במשחק החשוב ביותר בעונת 12/13,במצב של 1:0 לנתניה לקראת הדקה ה90,הורא עטר לעידו להכנס ועידו לא נכנס..מאותו משחק הוא הפך לא להיות לגיטימי מבחינתי.
לגבי הבלם הזר,אני מאוד סבלני ומקווה שנצליח למרות שמזל שאורן לא היה אתמול במשחק,אחרת דו"ח הסקאוט שלו היה קטלני.
בכל עונה ב3 האחרונות שיחק מעל 80 אחוז מכל המישחקים ובאף מהם לא זכור לי שהוחלף בגלל יכולת חלשה בסדר אולי הוא לא הבלם הכי גדול שצמח פה אבל הוא בטח לא ככ חלש כמו שעשיתם ממנו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-Aug-2015, 18:40
הודעה: #20
ההרכב של שלומי דורה
ואני גם בטוח שהוא לא מרוויח 150 אלף דולר כמו שפורסם

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה