שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נו שווה את הכסף?
08-Aug-2015, 6:57
הודעה: #41
RE: נו שווה את הכסף?
חייבים פרופורציות בחיים,לוקח את אופיר 6 שבועות לאחור ומספר לו שב8/8 מכבי נתניה תעמוד אחרי חודש אימונים ותכלול 25 שחקנים(בסגל הנוכחי),הוא היה עוצם את עיניו ומשוכנע שהעירו אותו מחלום(ולא בלהות),האויב של הטוב זה המצויין ולעולם קשה להשביע את כולם עם תפריט אחד ולא מגוון.

לעומתך אופיר ושאר המצפים ליותר,תקוותי שחלק לא מבוטל(כולל חלק מהמושאלים ויש כאלו סה"כ שלשה),יהיה הבסיס לעונה הבאה.
זה יהיה הסימן הנכון שהמאמן פגע בזרים ובאיוש שחקני הסגל והמושאלים הבינו שנתניה זה הבית הנכון בשבילם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
דוד חטב (0808-0808-2015201520152015)
08-Aug-2015, 13:31
הודעה: #42
(08-Aug-2015 6:57)אייל ס כתב:  חייבים פרופורציות בחיים,לוקח את אופיר 6 שבועות לאחור ומספר לו שב8/8 מכבי נתניה תעמוד אחרי חודש אימונים ותכלול 25 שחקנים(בסגל הנוכחי),הוא היה עוצם את עיניו ומשוכנע שהעירו אותו מחלום(ולא בלהות),האויב של הטוב זה המצויין ולעולם קשה להשביע את כולם עם תפריט אחד ולא מגוון.

לעומתך אופיר ושאר המצפים ליותר,תקוותי שחלק לא מבוטל(כולל חלק מהמושאלים ויש כאלו סה"כ שלשה),יהיה הבסיס לעונה הבאה.
זה יהיה הסימן הנכון שהמאמן פגע בזרים ובאיוש שחקני הסגל והמושאלים הבינו שנתניה זה הבית הנכון בשבילם.

כמו שהספקת להכיר אותי אני האחרון שיבוא בטענות למה שאוסידון (בגיבוי של פיירברג כמובן) הצליח לעשות פה בחודשיים האחרונים. מה ששלו שלו ואני חושב שרב האוהדים מבינים שהאיש בא לעבוד ולא בא לקבל כותרות.
ועם כל זה ,החיים לא מושלמים ולפעמים יש גם מעידות קלות תוך כדי עשייה. בגדול אני חושב שהסגל שנבנה במגבלות הקיימות הוא בסה"כ טוב וראוי, עם זאת כמו שאמרתי יש פה שניים שלשה שחקנים שלדעתי מיותרים (ובוא נראה מה יקרה עם עידו לוי), שעל חשבונם היה ניתן אולי להשקיע בשחקן איכותי שלדעתי חסר לנו בקישור הקדמי.

לגבי לעתיד - הציפיות והתקוות שלי קצת יותר גדולות (וכל עוד פיירברג בעניין זה גם נראה לי ריאלי) . אני מצפה ומקווה שעוד השנה נצליח למצוא בעל בית רציני עם ממון ושאיפות שיקפיץ את הקבוצה מדרגה בכל המובנים. במקרה הזה לחלק לא קטן מהסגל הנוכחי לא אמור להיות מקום בקבוצה.
אז אני מכיר את הגישה של צניעות, הקטנת ציפיות ותיאום ציפיות כך שכל מה שלא יקרה או שנוגדר כהפתעה או שתמיד נוכל להגיד שלא ציפינו ליותר, אבל אני רוצה להאמין שמכבי נתניה יכולה להגיע למקומות יותר גבוהים ואין לי ספק שבסוף זה גם יקרה.
08-Aug-2015, 14:00
הודעה: #43
(08-Aug-2015 13:31)אופיר34 כתב:  
(08-Aug-2015 6:57)אייל ס כתב:  חייבים פרופורציות בחיים,לוקח את אופיר 6 שבועות לאחור ומספר לו שב8/8 מכבי נתניה תעמוד אחרי חודש אימונים ותכלול 25 שחקנים(בסגל הנוכחי),הוא היה עוצם את עיניו ומשוכנע שהעירו אותו מחלום(ולא בלהות),האויב של הטוב זה המצויין ולעולם קשה להשביע את כולם עם תפריט אחד ולא מגוון.

כמו שהספקת להכיר אותי אני האחרון שיבוא בטענות למה שאוסידון (בגיבוי של פיירברג כמובן) הצליח לעשות פה בחודשיים האחרונים. מה ששלו שלו ואני חושב שרב האוהדים מבינים שהאיש בא לעבוד ולא בא לקבל כותרות.
ועם כל זה ,החיים לא מושלמים ולפעמים יש גם מעידות קלות תוך כדי עשייה. בגדול אני חושב שהסגל שנבנה במגבלות הקיימות הוא בסה"כ טוב וראוי, עם זאת כמו שאמרתי יש פה שניים שלשה שחקנים שלדעתי מיותרים (ובוא נראה מה יקרה עם עידו לוי), שעל חשבונם היה ניתן אולי להשקיע בשחקן איכותי שלדעתי חסר לנו בקישור הקדמי.

לגבי לעתיד - הציפיות והתקוות שלי קצת יותר גדולות (וכל עוד פיירברג בעניין זה גם נראה לי ריאלי) . אני מצפה ומקווה שעוד השנה נצליח למצוא בעל בית רציני עם ממון ושאיפות שיקפיץ את הקבוצה מדרגה בכל המובנים. במקרה הזה לחלק לא קטן מהסגל הנוכחי לא אמור להיות מקום בקבוצה.
אז אני מכיר את הגישה של צניעות, הקטנת ציפיות ותיאום ציפיות כך שכל מה שלא יקרה או שנוגדר כהפתעה או שתמיד נוכל להגיד שלא ציפינו ליותר, אבל אני רוצה להאמין שמכבי נתניה יכולה להגיע למקומות יותר גבוהים ואין לי ספק שבסוף זה גם יקרה.

סימיליאניץ הגיע על חשבון שחרור אחד או שניים (תלוי בעלות)
השחקן שהגיע במקום דיא וסימיליאניץ הם אקסטרר מעבר לתקציב המתוכנן.
08-Aug-2015, 19:33
הודעה: #44
למה השחקן שהגיע במקום דיא הוא אקסטרה לתקציב ?
לפי מה שאוסידון אמר דיא מבוטח וכל החוזה שלו ישולם ע"י חברת הביטוח
08-Aug-2015, 20:55
הודעה: #45
(08-Aug-2015 19:33)אופיר34 כתב:  למה השחקן שהגיע במקום דיא הוא אקסטרה לתקציב ?
לפי מה שאוסידון אמר דיא מבוטח וכל החוזה שלו ישולם ע"י חברת הביטוח

לא בטוח שהוא אמר....ובכל מקרה אין דבר כזה שהכל מבוטח....
08-Aug-2015, 21:09
הודעה: #46
אכן לא אמר בקולו אבל צוטט. וגם אם לא אמר, יכול להיות מצב בקבוצה בליגת העל ששחקן נפצע במהלך משחק/אימון ואין לו כיסוי ביטוחי ??
08-Aug-2015, 21:11
הודעה: #47
נו שווה את הכסף?
אני די בטוח ששמעתי אותו אומר את זה.
08-Aug-2015, 21:58
הודעה: #48
במעט קבוצות יש כיסוי ביטוחי מלא,בכל השאר יש ביטוח לאומי לשלשת החודשי שכר הראשוניים וביטוח לפי חוק הספורט על הוצאות הטיפולים+כיסוי נמוך מאוד בנושאי השכר.
.מכיוון שחלק מהשכר זה פרמיות שלא משולמות כי השחקן לא מתלבש,אז החלק שנותר על הקבוצה זה השכר ללא הפרמיות מהחודש הרביעי.
08-Aug-2015, 22:31
הודעה: #49
נו שווה את הכסף?
לראות היום שלוש משחקים שום קבוצה נכון להיום לא יותר טובה מנתניה לפעמים גם כסף קטן יכול להפוך קבוצה לגדולה

Sent from my iPhone using Tapatalk
08-Aug-2015, 22:34
הודעה: #50
נו שווה את הכסף?
(08-Aug-2015 22:31)mordii2 כתב:  לראות היום שלוש משחקים שום קבוצה נכון להיום לא יותר טובה מנתניה לפעמים גם כסף קטן יכול להפוך קבוצה לגדולה

Sent from my iPhone using Tapatalk

עיין ערך ק״ש (לא כולל העונה...).

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים