שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נו שווה את הכסף?
07-Aug-2015, 23:07
הודעה: #31
נו שווה את הכסף?
(07-Aug-2015 22:29)Haziz23 כתב:  לי עדיין חסר חלוץ ואני לא יודע איך אף אחד לא רואה את זה!!!! זה צועק לשמיים!!
ואל תספרו לי סיפורים על המונטנגרי, צריך חלוץ מוכח כמו הירש או גוזלן, היינו צריכים לחכות להם בסבלנות

מה עשיתם מהירש? לא הבנתי איך הוא ביסס כאן בפורום מעמד כזה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Aug-2015, 23:15
הודעה: #32
RE: נו שווה את הכסף?
הירש חלוץ וגוזלן חלוץ וכניראה שהמונטנגרי(על פי הרזומה והיוטיוב)חלוץ וכשמשחקים 1:4:1:4,העושה משחק הוא סימיליאניץ ולא ערן לוי או שווה ערך ולכן העמדה הזו לא חסרה.
ובכלל בתקציב שחקנים של בן 6 ל7 מיליון כשאנחנו תקועים עם הרוש ועידו לוי שיחד כ25% מתקציב השכר,אז מהמעט שנשאר,הרכיבו קבוצה ש"על הנייר" אמורה לתת לנו לא פחות(ולדעתי יותר) מעונה שעברה.
.אך מכיוון שאנחנו 15 יום לפני ליגה בת יותר מ35 מחזורים,אני ממליץ על סבלנות כי את הכסף סופרים במדרגות..
07-Aug-2015, 23:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2015 על ידי 23:31 עידן444.)
הודעה: #33
נו שווה את הכסף?
להביא שני חלוצים וקשר(נניח שהיה כסף) זה אומר שאף שחקן צעיר לא מקבל הזדמנות העונה. ואז בעוד שנה כשכל ההירשים והמרגוליסים יתפזרו לכל עבר תשאלו איך זה שכל שנה צריך לבנות הכל מחדש? בשביל פליאוף עליון? ומה בדיוק נעשה שם? נתנפל על אירופה? העיקר להיות במקום טוב באמצע וקצת להנות מכדורגל- ואני כן רוצה לראות את טל איילה, וכן רוצה לראות את אביב אברהם, ואפילו את גרשומוב(למרות נושא טוברוק) ועמר(למרות המשחק ביום ראשון) אם עומר ורד יפצע ונצטרך את עומר פרץ בקישור. תנו לח׳ברה צאנס! טל איילה היה פשוט ענק ביום א׳ ועוד מול המגן הכי מבוקש בליגה. הבישול למרגוליס היה פשוט מעשה אמן! למה שירקב? תנו לח׳ברה לפרוץ! אין מציאות בחוץ!
08-Aug-2015, 0:20
הודעה: #34
נו שווה את הכסף?
יש מאמן ומאמן טוב קיבל 25 שחקנים לא רעים בכלל יש לי הרגשה מקום שישי

Sent from my iPhone using Tapatalk
08-Aug-2015, 0:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2015 על ידי 1:30 אופיר34.)
הודעה: #35
מסכים לגבי הירש וגוזלן . עושים על שני אלה רעש כאילו חצי אירופה רודפת אחריהם. אני מבטיח לכולם שאם היו גדלים בכפר סבא אף אחד לא היה יורק לכיוון שלהם. אז בוא נרגיע איתם...

לגבי סימיליאניץ , לפי מה שראיתי עד היום הוא ממש לא יהיה עושה המשחק שלנו (ולא רואה איך הזר החדש משנה את העובדה הזאת). הוא משחק ממש מאחורה ,קשר אחורי נטו. מה שראינו עד עכשיו זה דווקא את פירס משחק קדימה יותר ,והוא ממש לא יוצא טוב בתפקיד הזה. זה לא שחקן שיודע להוביל כדור ולא אחד שיתן כדור לגול. בקיצור אלתור לא מוצלח. מי שכן אמור לעשות את העבודה הזאת זה לוגסי ,אבל ממה שהתרשמתי עד עכשיו הוא בעיקר משקיע ושורף שטחים ופחות מחלק כדורים.

בקשר למגן שמאלי - למרות האדשיות והפציעות מסכים שהרוש מספיק טוב לעמדה הזאת. במקרה הרע גם עומר פרץ יכול לשחק בצד הזה.

וכן, הייתי שמח לעוד חלוץ נורמלי בסגל אבל במסגרת המגבלות נסתדר גם עם נבו (שהיה אחד הטובים מול ביתר) ואולי בוארון שיעזרו מהספסל.
08-Aug-2015, 1:02
הודעה: #36
הקשר החדש משחק מתחת לחלוצים, והוא שחקן!!!
08-Aug-2015, 1:18
הודעה: #37
איזה קשר הצעיר ?
הצעיר שחקן טוב נראה אבל משחק באגף (לפחות לפי היוטיוב)
08-Aug-2015, 1:41
הודעה: #38
נו שווה את הכסף?
עומר פרץ לא משחק ולא שיחק כמגן שמאלי והוא לא המחליף לעמדה הזו. המגן היחיד שכן שיחק בשני הצדדים הוא ויקי כחלון שבנוער שיחק כמגן שמאלי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Aug-2015, 2:02
הודעה: #39
אם ויקי כחלון יכול לשחק מגן שמאלי גם פרץ יכול והוא כבר עשה את זה בעבר. בכל מקרה אני פחות לחוץ על מגן שמאלי

Sent from my LG-D855
08-Aug-2015, 2:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Aug-2015 על ידי 2:23 Haziz23.)
הודעה: #40
(08-Aug-2015 1:02)Shaul כתב:  הקשר החדש משחק מתחת לחלוצים, והוא שחקן!!!

גם על דג׳מבה דג׳מבה אמרו שהוא שחקן תותח.
לא מאמין לכלום עד שאני אראה בעיניים.
The following 1 user Likes Haziz23's post:
דוד חטב (0808-0808-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים