שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אורן בשבילך איבן וואקוביץ
03-Aug-2015, 10:52
הודעה: #11
RE: אורן בשבילך איבן וואקוביץ
סימיליאניץ זה מזל,אגב זה לא המקרה הראשון ולא האחרון ואם תיהיה סבלנות לשחק כמו ששיחקנו בשבת בלי שחקן 9 ובלי שחקן 10,אז סביר להניח שניתן יהיה למצוא גם כאלו(ויכול להיות שלא).
כרגע המאמן(כמו כל המאמנים) מוצף בשמות ובקלטות ובקטעי יוטיוב של כל חלוץ שלא מצא קבוצה ברחבי הגלובוס שעונה על תקציב מכבי נתניה והוא אמור להחליט.
.וזה שבוואלה פרסמו שם או בספורט 5,זה לא אומר שזה המועמד שנבחר לחתום או להגיע להתרשמות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Aug-2015, 11:09
הודעה: #12
מזל שהוא שחקן טוב, או מזל ששחקן עם רקורד כמו שלו הגיע לפה?
03-Aug-2015, 11:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Aug-2015 על ידי 11:18 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
(03-Aug-2015 11:09)ORENARIEL כתב:  מזל שהוא שחקן טוב, או מזל ששחקן עם רקורד כמו שלו הגיע לפה?

שחקן כמו סמילאיניץ' עפ"י הקטריונים העקומים שלך, חבל היה לשלם עליו כרטיס טיסה ולהביא אותו לפה.
וראה איזה פלא, האיש יודע לשחק כדורגל ואפילו כדורגל טוב.
אז תנקה את החלב מהשפתיים, העולם הוא לא שחור ולבן, יש הרבה אפור באמצע וגם הרבה מציאות בשוק, ומועדון דל אמצעים כמונו, חובה עליו לעשות את כל המאמצים וחייבת להיות לו את הסבלנות למצוא את אותם מציאות, גם אם במבט ראשוני ב- youtube זה לא נראה מרשים במיוחד, קפיש?
03-Aug-2015, 11:24
הודעה: #14
לסימיליאניץ יש רקורד מדהים פרט לשנתיים האחרונות שמוזר שהוא לא שיחק.. וזו הסיבה היחידה ששחקן כמוהו יכול להגיע לנתניה
אתה יכול לבדוק מה אמרתי עליו בהתחלה שהוא אמור להיות שחקן מעולה רק צריך לבדוק טוב טוב שאין לו פציעה..

ואם לא שופטים עפ"י רקורד אז תגיד לי למה בדיוק החתימו את סוארנסה אם אך ורק בגלל הרקורד שלו? הרי אף אחד לא בחן אותו צפה במשחקים שלו בעונות האחרונות, וציפיות ממנו היו בשמיים..
03-Aug-2015, 11:46
הודעה: #15
(03-Aug-2015 10:48)ORENARIEL כתב:  למה קשר ברמה של סימיליאניץ כן מסוגלים להביא?
אם אין חלוצים זרים טובים אז פשוט לא להביא! נסתפק במה שיש או שיביאו ישראלים
מה הקשר לתיאום ציפיות?

תיאום ציפיות זה אומר להבין שבסכומים שמכבי נתניה מקציבה לרכש לא ניתן יהיה כנראה להביא שחקנים שאורן יהיה מרוצה מהסטטיסטיקה שלהם....
וזה שסמילאיניץ' עומד פתאום בקריטריונים שלך למרות ששנתיים לא שיחק כדורגל אומר שכנראה גם אתה מתחיל להבין שנתונים יבשים זה לא הכל בכדורגל
03-Aug-2015, 15:52
הודעה: #16
איפה פורסם ( אם בכלל) לגבי הוואקוביץ' הזה?
בכלל, אני ממליץ להמתין בסבלנות, אסור לפספס בעמדת החלוץ. אין לנו תחליפים ראויים לצערי.
הייתי שמח אם היינו מצליחים לשים יד על שחקן כמו סליחי שכבר הוכיח מה הוא שווה בעונה שעברה, אפילו אם זה על חשבון קשר התקפי, אבל להבנתי הסכומים שהוא דורש( דרש) לא במסגרות שלנו...
03-Aug-2015, 15:53
הודעה: #17
בכל מקרה תגידו מזל טוב יש לנו 2 שחקנים חדשים

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Aug-2015, 15:53
הודעה: #18
(03-Aug-2015 15:52)nitzan כתב:  איפה פורסם ( אם בכלל) לגבי הוואקוביץ' הזה?
בכלל, אני ממליץ להמתין בסבלנות, אסור לפספס בעמדת החלוץ. אין לנו תחליפים ראויים לצערי.
הייתי שמח אם היינו מצליחים לשים יד על שחקן כמו סליחי שכבר הוכיח מה הוא שווה בעונה שעברה, אפילו אם זה על חשבון קשר התקפי, אבל להבנתי הסכומים שהוא דורש( דרש) לא במסגרות שלנו...

ניצן,הרגע ראיתי בוואן שהוא+שחקן נוסף מאותה תפוצה הוחתמו.
03-Aug-2015, 15:55
הודעה: #19

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Aug-2015, 15:58
הודעה: #20
(03-Aug-2015 15:53)אייל ס כתב:  
(03-Aug-2015 15:52)nitzan כתב:  איפה פורסם ( אם בכלל) לגבי הוואקוביץ' הזה?

ניצן,הרגע ראיתי בוואן שהוא+שחקן נוסף מאותה תפוצה הוחתמו.

אני מקווה שפגענו איתם.. בכל זאת-אנחנו מדברים וכותבים ויש כנראה מישהו שעובד ומיישם. רק הצלחה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים