שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיום במשחק האימון: אינטרנציונל לייפציג - מכבי נתניה 3-0 מכבי נ
28-Jul-2015, 0:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jul-2015 על ידי 0:51 טל.מ.)
הודעה: #11
לא מאמין .......

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה כבר מכריח חישוב נוסף מחדש ... הבעיה שלא נשאר כסף לכל החישובים האלה. נשארנו בלי אף שחקן יצירתי במרכז המגרש. לא רע - גרוע ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jul-2015, 1:09
הודעה: #12
RE: סיום במשחק האימון: אינטרנציונל לייפציג - מכבי נתניה 3-0 מכבי נ
נקווה שיהיו מספיק קבוצות שיהיו יותר גרועות מאיתנו העונה ..
28-Jul-2015, 1:09
הודעה: #13
זה נראה רע מאוד. יותר רע ממה שפרסמו בערוץ הספורט.
שום מסלול מחדש ושום כלום.
מי שבנה על דיא סבע שיוביל את הקבוצה הזו היה מתאכזב בגדול.
ככל שהציפיות ממנו היו גדולות יותר כך לדעתי האכזבה היתה גדולה יותר.
הקבוצה הזו צריכה להשתחרר מהמחשבה הזו של תלות בשחקן, בטח שחקן כמו דיא סבע שהוא שחקן נהדר אבל ההיסטוריה מלמדת ומספרת על שחקן מאוד לא יציב שנוטה להיעלם.
אנחנו צריכים חלוץ! ואם הביטוח יכסה חלק מהעלויות של דיא(עד היום לא הבנתי איך זה הולך... האם ערן לוי ודיא אמורים לקבל משכורת ממכבי נתניה או מהביטוח) וזה יאפשר להחתים חלוץ באנקר- סטייל סליחי- זה הרבה יותר משמעותי עבורנו!
אני יודע שמה שכתבתי אכזרי וחסר רגישות עבור דיא שאני בטוח שעובר רגעים קשים!
אבל אני לא יכול לסבול את האבל הזה וההיסטריה הזאת! מכבי נתניה אמורה להיות מספיק חזקה כדי להתגבר גם על זה. אוי ואבוי לנו אם על שחקן אחד, ועם כל הכבוד, עם כל הכשרון- באמת לא שחקן מוכח שלא הוכיח בשום שלב שהוא מסוגל לסחוב קבוצה- תקום ותיפול מכבי נתניה!
28-Jul-2015, 1:14
הודעה: #14
תגיד לי על מה אתה מדבר ... ? ראית את סגל השחקנים ? אתה יודע להצביע בהעדרם של סבע וערן מי השחקנים שיבנו התקפות ..? מה שאמרת מתאים לקבוצה שיכולה להחליף שחקנים ולא לקבוצה שאולי לא תפתח את הליגה כי אין לה כסף לשלם חובות עבר.. קצת הגיון .

28-Jul-2015, 1:14
הודעה: #15
עידן, אין לך שחקנים יצירתיים בעלי ניסיון בקבוצה. יש לנו בעיה וזה לא סוד. במיוחד בקבוצות תחתית כשהסגל שלהם קצר ואין להם יותר מידיי כוכבים.
להזכירך, גם מכבי ת״א הגדולה בנויה על שחקן אחד....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
28-Jul-2015, 1:16
הודעה: #16
להתראות בעילוט עונה הבאה
28-Jul-2015, 1:20
הודעה: #17
RE: סיום במשחק האימון:אינטרנציונל לייפציג - מכבי נתניה 3-0מכבי נ
(28-Jul-2015 1:14)טל.מ כתב:  תגיד לי על מה אתה מדבר ... ? ראית את סגל השחקנים ? אתה יודע להצביע בהעדרם של סבע וערן מי השחקנים שיבנו התקפות ..? מה שאמרת מתאים לקבוצה שיכולה להחליף שחקנים ולא לקבוצה שאולי לא תפתח את הליגה כי אין לה כסף לשלם חובות עבר.. קצת הגיון .

אני מציע לבנות מרכז שדה קשוח וטוב- עם שלישיה באמצע, עם שני שחקי אגף מהירים(איילה\גרשומוב\מרגוליס\הירש אם יגיע), עם חלוץ שפיץ שיודע לתת גולים(זה עדיין חסר ואנחנו חייבים את זה אם או בלי דיא כי גם עם דיא אין לך מי שיתן כאן תפוקה- מצטער- לא סגור על זה שדיא היה הולך לעשות דאבל-פיגר). יש לך גם אופציה לשחק עם שלושה בלמים(יש לך 4 בלמים טובים בסגל) ולשחרר את המגינים יותר קדימה. יש פיתרונות! זה כדורגל.
מעבר לזה שגם אם אני מדבר שטויות אין לי מושג מה אתה מציע?
להמשיך לבכות, להרים ידיים ולהגיד שירדנו ליגה? כי את זה באמת מזמן לא שמענו ממך בזמן האחרון...
28-Jul-2015, 1:21
הודעה: #18
לא מתיימר לחשוב במקום דורה .. אבל אולי אין מקום להחתים את סמילאניץ .. זגורי או מישהו דומה שיכנס לנעליים של סבע נראה יותר נכון מאשר עוד קשר אחורי. למעשה מכיון שלא חתמו איתו כנראה שלצער כולנו הוא היחידי שאפשר לשחרר .

28-Jul-2015, 1:22
הודעה: #19
RE: סיום במשחק האימון:אינטרנציונל לייפציג - מכבי נתניה 3-0מכבי נ
(28-Jul-2015 1:14)אלון כתב:  עידן, אין לך שחקנים יצירתיים בעלי ניסיון בקבוצה. יש לנו בעיה וזה לא סוד. במיוחד בקבוצות תחתית כשהסגל שלהם קצר ואין להם יותר מידיי כוכבים.
להזכירך, גם מכבי ת״א הגדולה בנויה על שחקן אחד....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מי השחקנים שעשו את זה במכבי פ"ת בעונה שעברה? מי אמור לעשות את זה ברעננה העונה? בעכו? בכ"ס? בוא תסביר לי מי?
28-Jul-2015, 1:22
הודעה: #20
(28-Jul-2015 1:20)עידן444 כתב:  
(28-Jul-2015 1:14)טל.מ כתב:  תגיד לי על מה אתה מדבר ... ? ראית את סגל השחקנים ? אתה יודע להצביע בהעדרם של סבע וערן מי השחקנים שיבנו התקפות ..? מה שאמרת מתאים לקבוצה שיכולה להחליף שחקנים ולא לקבוצה שאולי לא תפתח את הליגה כי אין לה כסף לשלם חובות עבר.. קצת הגיון .

אני מציע לבנות מרכז שדה קשוח וטוב- עם שלישיה באמצע, עם שני שחקי אגף מהירים(איילה\גרשומוב\מרגוליס\הירש אם יגיע), עם חלוץ שפיץ שיודע לתת גולים(זה עדיין חסר ואנחנו חייבים את זה אם או בלי דיא כי גם עם דיא אין לך מי שיתן כאן תפוקה- מצטער- לא סגור על זה שדיא היה הולך לעשות דאבל-פיגר). יש לך גם אופציה לשחק עם שלושה בלמים(יש לך 4 בלמים טובים בסגל) ולשחרר את המגינים יותר קדימה. יש פיתרונות! זה כדורגל.
מעבר לזה שגם אם אני מדבר שטויות אין לי מושג מה אתה מציע?
להמשיך לבכות, להרים ידיים ולהגיד שירדנו ליגה? כי את זה באמת מזמן לא שמענו ממך בזמן האחרון...

וואלה כשאתה עצבני אתה שולף הא..? תשתה מים תרגע אין לי כח להכנס לבלבולי מח. היחידי שהיסטרי כאן זה אתה .

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים