שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
התשובה לה ציפו : נתניה תיתמך ע״י יצחק תשובה
28-Jul-2015, 10:32
הודעה: #21
RE: התשובה לה ציפו : נתניה תיתמך ע״י יצחק תשובה
תתפלא....יש נושאים לא מעטים,בעיקר בנושא הדרך והיד לפה שאנחנו יותר ממסכימים,אך בין להסכים לבין כיוון חץ למטרה והלא נכונה יש פער גדול.
בגלל הנושאים שאנחנו מסכימים ולמרות הפרסומים,אני שומר מרחק נגיעה שגדל מיום ליום....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jul-2015, 12:27
הודעה: #22
התשובה לה ציפו : נתניה תיתמך ע״י יצחק תשובה
(28-Jul-2015 10:32)אייל ס כתב:  תתפלא....יש נושאים לא מעטים,בעיקר בנושא הדרך והיד לפה שאנחנו יותר ממסכימים,אך בין להסכים לבין כיוון חץ למטרה והלא נכונה יש פער גדול.
בגלל הנושאים שאנחנו מסכימים ולמרות הפרסומים,אני שומר מרחק נגיעה שגדל מיום ליום....

אייל גם אתה תסכים שמה שעושים אוסידון ודורה (לפחות על הניר) זה בית ספר לבלדב & לב כול הזמן קראתי שבלי בלדב נתניה תתפרק שרק הוא אשף בגיוס תורמים ובחודש ימים יש פה אדם שעובד בצורה מצוינת ושב רק על הניר ומה שאנחנו קוראים ברשת
חוץ מזה צריך להגיד תודה על מה שהוא עשה עד היום

Sent from my iPhone using Tapatalk
28-Jul-2015, 12:29
הודעה: #23
(28-Jul-2015 12:27)mordii2 כתב:  
(28-Jul-2015 10:32)אייל ס כתב:  תתפלא....יש נושאים לא מעטים,בעיקר בנושא הדרך והיד לפה שאנחנו יותר ממסכימים,אך בין להסכים לבין כיוון חץ למטרה והלא נכונה יש פער גדול.

אייל גם אתה תסכים שמה שעושים אוסידון ודורה (לפחות על הניר) זה בית ספר לבלדב & לב כול הזמן קראתי שבלי בלדב נתניה תתפרק שרק הוא אשף בגיוס תורמים ובחודש ימים יש פה אדם שעובד בצורה מצוינת ושב רק על הניר ומה שאנחנו קוראים ברשת

אסידון עושה עבודה ניפלאה בכל הפרמטרים!!!
28-Jul-2015, 12:34
הודעה: #24
אוסידון עושה אחלה דברים רק צריך לזכור שבניגוד לבלדב הוא נהנה מהגב המאד רחב של פיירברג. אני מסופק אם הוא היה מסוגל להזיז משהו בלעדיה.
28-Jul-2015, 12:37
הודעה: #25
(28-Jul-2015 12:34)אופיר34 כתב:  אוסידון עושה אחלה דברים רק צריך לזכור שבניגוד לבלדב הוא נהנה מהגב המאד רחב של פיירברג. אני מסופק אם הוא היה מסוגל להזיז משהו בלעדיה.

אוסידון מקבל את אותו תקציב שקיבל מהעירייה, רק שאת התקציב שהוא מקבל מהעירייה ממושכן לצורך כיסוי חובות שאחרים עשו...
את הגב שהוא מקבל מהעירייה הוא לא היה צריך אילולא קיבל שולחן נקי כמו שקודמיו בתפקיד קיבלו...
28-Jul-2015, 12:46
הודעה: #26
(28-Jul-2015 12:27)mordii2 כתב:  

אוסידון עושה את זה חודש וחצי, בלדב עשה את זה שנים על גבי שנים על גבי שנים.

האם אוסידון הוא אוסיין בולט או אמיל זאטופק?
בלדב היה ללא ספק לפחות היילה סטאין...

מפגר אבל אופטימי
28-Jul-2015, 12:50
הודעה: #27
(28-Jul-2015 12:37)אלון כתב:  
(28-Jul-2015 12:34)אופיר34 כתב:  אוסידון עושה אחלה דברים רק צריך לזכור שבניגוד לבלדב הוא נהנה מהגב המאד רחב של פיירברג. אני מסופק אם הוא היה מסוגל להזיז משהו בלעדיה.

אוסידון מקבל את אותו תקציב שקיבל מהעירייה, רק שאת התקציב שהוא מקבל מהעירייה ממושכן לצורך כיסוי חובות שאחרים עשו...
את הגב שהוא מקבל מהעירייה הוא לא היה צריך אילולא קיבל שולחן נקי כמו שקודמיו בתפקיד קיבלו...

קודמיו לא קבלו אף פעם שולחן כזה נקי. קודמיו גם היו צריכים להתנהל בלי בעלים ועם גרעונות (אומנם יותר קטנים) ועם עוד אי אילו צרות אחרות מכיוון האוהדים , התקשורת "והרחוב" הנתנייתי.
עם כל הכבוד לאוסידון (ובאמת יש כבוד) ,הוא בסך בכל נמצא פה חודשיים, מקבל את כל התמיכה הנחוצה מהעירייה (ששוב, בלעדיה אני בספק אם היה מצליח) ועושה את הדברים בצורה נכונה ובעיקר בשקט מאחורי הקלעים.
עדיין לא הייתי עושה השוואות. כמו שנאמר פה בלדב הלך יד ביד עם הקבוצה 25 שנה ,לא נטש לרגע גם בימים הקשים ביותר, לא קיבל תמיד את התמיכה ואת הגב כפי שהיום קורה ועשה את המכסימום שיכל. הוא גם טעה בדרך זה בטוח ,אבל בגדול כשהיה צריך מישהו שירים את העסק הוא תמיד היה שם.
28-Jul-2015, 12:54
הודעה: #28
א.מחר הוא חודש Smile
ב.מוקדם לעשות השוואות.
ג.נקווה שההמשך יהיה לא פחות טוב מההתחלה.
28-Jul-2015, 13:00
הודעה: #29
(28-Jul-2015 12:54)אייל ס כתב:  א.מחר הוא חודש Smile
ב.מוקדם לעשות השוואות.

ד. נקווה שימצאו התחליפים לסבע/קאיודה/לוי.... Big Grin
28-Jul-2015, 13:02
הודעה: #30
(28-Jul-2015 13:00)אלון כתב:  
(28-Jul-2015 12:54)אייל ס כתב:  א.מחר הוא חודש Smile
ב.מוקדם לעשות השוואות.

ד. נקווה שימצאו התחליפים לסבע/קאיודה/לוי.... Big Grin

שימצאו קודם את הבנק,כל השאר שולי..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים