שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחנה אימונים
19-Jul-2015, 10:13
הודעה: #11
RE: מחנה אימונים
אני יותר מסכים איתך, חייבת להתקבל החלטה אם זה שוער העתיד של המועדון איך אנחנו מביאים אותו לשם או לא בשביל צריך מישהו מקצועי עם ראייה לתווך ארוך עד היום לא היה אולי במסגרת הרפורמות גם זה יקרה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Jul-2015, 10:15
הודעה: #12
לפי מה שהבנתי, המחנה הזה ממומן ע"י אוהד של הפועל ת"א (תרומה של 600 אלף ש"ח בערך).
הזוי מבחינתי וקשה לי להאמין שמדובר רק "בטובה" לחבר.
19-Jul-2015, 10:27
הודעה: #13
(19-Jul-2015 10:15)פיליפצוק כתב:  לפי מה שהבנתי, המחנה הזה ממומן ע"י אוהד של הפועל ת"א (תרומה של 600 אלף ש"ח בערך).

בוא נעשה סדר.
.אותו "אוהד",תרם לנו בעבר 2 מחנות למחלקת הנוער,תרם לבית"ר ירושלים,אירח חצי מהכדורגל הישראלי בגמר בברלין ומעולם לא ביקש דבר וחצי דבר,גם בימים אחרים(ההפך,גם העונה הציע לממן את מרבית השחקנים ששמם מוזכר מפעם לפעם ומקורם בהפועל ת"א,אבוטבול/זגורי/אוחיון/אזולאי) והמאמן בחר לומר תודה ולא תודה ולא הורגשה מחוייבות כזו או אחרת.
לגבי הסכומים,מדובר בעזרה חלקית בלבד שניתנה בעיקר באירוח של הקבוצה ולא בהוצאות האחרות והסכום קטן בסדרי גודל מהסכום שרשמת(עלות מחנה כולל טיסות מסתובבת סביב ה50/60 אלך יורו).
העזרה הוצעה בימים הקשים ביותר כשמתברר שגם שרצקי עזר באותם ימים,כך שלא אמורה להיות בעיה,בעיקר שנעשה מעל פני השטח ולא במחשכים.
19-Jul-2015, 10:37
הודעה: #14
(19-Jul-2015 10:27)אייל ס כתב:  
(19-Jul-2015 10:15)פיליפצוק כתב:  לפי מה שהבנתי, המחנה הזה ממומן ע"י אוהד של הפועל ת"א (תרומה של 600 אלף ש"ח בערך).

בוא נעשה סדר.
.אותו "אוהד",תרם לנו בעבר 2 מחנות למחלקת הנוער,תרם לבית"ר ירושלים,אירח חצי מהכדורגל הישראלי בגמר בברלין ומעולם לא ביקש דבר וחצי דבר,גם בימים אחרים(ההפך,גם העונה הציע לממן את מרבית השחקנים ששמם מוזכר מפעם לפעם ומקורם בהפועל ת"א,אבוטבול/זגורי/אוחיון/אזולאי) והמאמן בחר לומר תודה ולא תודה ולא הורגשה מחוייבות כזו או אחרת.
לגבי הסכומים,מדובר בעזרה חלקית בלבד שניתנה בעיקר באירוח של הקבוצה ולא בהוצאות האחרות והסכום קטן בסדרי גודל מהסכום שרשמת(עלות מחנה כולל טיסות מסתובבת סביב ה50/60 אלך יורו).
העזרה הוצעה בימים הקשים ביותר כשמתברר שגם שרצקי עזר באותם ימים,כך שלא אמורה להיות בעיה,בעיקר שנעשה מעל פני השטח ולא במחשכים.
האם המאמן יכול היה לקבל את שלומי אזולאי בחצי חינם והוא בחר שלא משיקולים מקצועיים בלבד?

19-Jul-2015, 10:39
הודעה: #15
לדעתי שלומי אזולאי לא כאן כי רוצים יותר את פליטי מכבי חיפה, שחר הירש/שובל גוזלן.
19-Jul-2015, 10:46
הודעה: #16
ושוב,לתחושתי שיקוליו מקצועיים בלבד ומכיוון שיש לו אפשרות לבחור 9 אחד(ואין אפשרות לטעויות),הוא מעדיף לראות מספר חלוצים לפני קבלת ההחלטה,במקרה הזה עדיפה זהירות על פזיזות.
משוכנע שאם הוא יראה "בול פגיעה",הוא לא יהסס..
19-Jul-2015, 10:46
הודעה: #17
הוא טוב משנהם בהרבה ובטח מאיזה פליט קוגולזי עלום.

19-Jul-2015, 10:54
הודעה: #18
(19-Jul-2015 10:46)amir כתב:  הוא טוב משנהם בהרבה ובטח מאיזה פליט קוגולזי עלום.

מה ראית טוב בשלומי אזולאי?
19-Jul-2015, 10:55
הודעה: #19

קשה לי להאמין שמאמן שרוצה להצליח,יבחר בחלוץ 9 לא מוצלח משקיקוליים לא מקצועיים.

זה נכון שהוא מכיר היטב את שחר הירש(מהפועל חיפה),אך משוכנע שאם הוא יבחר בהירש ולא באזולאי זה יהיה על רקע מקצועי בלבד.
19-Jul-2015, 10:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Jul-2015 על ידי 10:58 עידן444.)
הודעה: #20
(19-Jul-2015 10:54)אלון כתב:  

מה ראית טוב בשלומי אזולאי?

הוא היה החלוץ הכי טוב של הפועל ת"א העונה, שחקן שכבר הספיק לקחת אליפות עם ק"ש. אז נכון שלא הייתי לוקח אותו לקבוצת צמרת אבל אני לא יודע למה אתה חושב שתשיג טוב ממנו...
שחר הירש לא טוב ממנו. לגבי שובל גוזלן יש לי תחושה שכן מדובר בגולר אבל גם יש לי תחושה ששלומי דורה מחפש שחקן עם נוכחות- סטייל פריצאים, האזארובים, קוראצ'ים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים