שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחקים בעמידה ומנצחים
18-Oct-2013, 12:11
הודעה: #11
RE: משחקים בעמידה ומנצחים
(18-Oct-2013 10:59)טל.מ כתב:  הבעיה כשמשחקים ככה היא שבסוף השקר מתגלה ...
לא ראיתי את המשחק אבל לפי התיאורים שלכם כבר ראיתי אותו כמה פעמים רק בתאריכים שונים.

דווקא לא, מחצית ראשונה באמת טובה שלנו, בעיקר עם ערן לוי ששוב מוכיח שכשהוא בא רגוע הוא אולי השחקן הטוב בליגה. תמיד הגנתי על צלישר אבל חייב להגיד שאתמול עם ליאור ז'אן זה היה נראה יותר טוב גם בלי קשר לשער, אולי גם בגלל שקטמון באמת נתנו לשחק. היו כמה החמצות נוראיות חצי ראשון והתקפות שהכדור הסתובב ברחבה ולא רצה להיכנס. הורגלנו העונה שאנחנו עושים מקסימום שערים ממינימום מצבים ואתמול לראשונה זה לא היה המקרה.

מחצית שניה נפתחה רע אבל קטמון הפקירו את ההגנה לחלוטין והיינו מסוכנים בכמה מתפרצות. דווקא אז החילופים של מזרחי הוציאו את כל העוקץ מהחלק הקדמי כאשר הוא הוציא את שלושת החלוצים מהמחצית הראשונה והכניס במקומם את סופר המיותר, קובי חסן החסר חשק וקאיודה שהיה צריך לדעתי להיות חילוף מוקדם יותר או שלפחות אברג'יל היה נכנס במקום אחד מהשניים הקודמים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Oct-2013, 12:27
הודעה: #12
משחקים בעמידה ומנצחים
(18-Oct-2013 12:11)Gadi כתב:  
(18-Oct-2013 10:59)טל.מ כתב:  הבעיה כשמשחקים ככה היא שבסוף השקר מתגלה ...
לא ראיתי את המשחק אבל לפי התיאורים שלכם כבר ראיתי אותו כמה פעמים רק בתאריכים שונים.

דווקא לא, מחצית ראשונה באמת טובה שלנו, בעיקר עם ערן לוי ששוב מוכיח שכשהוא בא רגוע הוא אולי השחקן הטוב בליגה. תמיד הגנתי על צלישר אבל חייב להגיד שאתמול עם ליאור ז'אן זה היה נראה יותר טוב גם בלי קשר לשער, אולי גם בגלל שקטמון באמת נתנו לשחק. היו כמה החמצות נוראיות חצי ראשון והתקפות שהכדור הסתובב ברחבה ולא רצה להיכנס. הורגלנו העונה שאנחנו עושים מקסימום שערים ממינימום מצבים ואתמול לראשונה זה לא היה המקרה.

מחצית שניה נפתחה רע אבל קטמון הפקירו את ההגנה לחלוטין והיינו מסוכנים בכמה מתפרצות. דווקא אז החילופים של מזרחי הוציאו את כל העוקץ מהחלק הקדמי כאשר הוא הוציא את שלושת החלוצים מהמחצית הראשונה והכניס במקומם את סופר המיותר, קובי חסן החסר חשק וקאיודה שהיה צריך לדעתי להיות חילוף מוקדם יותר או שלפחות אברג'יל היה נכנס במקום אחד מהשניים הקודמים.

זה כבר יותר ממשחק בודד שאני לא ממש מבין את ההרכבים שמזרחי מעלה או את חלק מהחילופים שהוא עושה אחכ.
פותח משחק עם עומר פרץ שלא שיחק בכלל במשחקי האימון ואין לי מושג לאן הוא נעלם .
פותח בקישור עם עדי סופר.
מעלה את אקסברד ב11 על חשבון המהירות של אברג׳יל
מעלה את ויקי כחלון פעם כקשר התקפי נגד ביתר תא ופעם מחליף את טופי סתם כך.
מוריד את עידן שריקי חצי שעה לסוף ומכניס חילוף הגנתי במקום - סופר.

אני לא מתיימר להיות מאמן אבל ממה שראיתי עד עכשיו אקסברד לא צריך לפתוח. הוא יותר קטלני לדעתי כשהוא מגיע מהספסל בדקה ה60-70 כשהיריב מתעייף. הוא חלוץ רחבה ולא מתאים למשחק מהיר ולהנעת כדור.
הייתי ממשיך עם ליאור ג׳אן כקשר אחורי.
קיודה ושריקי צריכים להיות החלוצים הפותחים.
ערן לוי ושלו מנשה בקישור כשאליהם מצטרף רול/אברג׳יל/חסן.
בהגנה יש לו כנראה כאב ראש חיובי במאבק בין הבלמים ולפחות שם יש צורך בפחות שינויים.
לגבי המגן השמאלי , אדיר טובול לא רע אבל עדי סופר יכול להוות תחרות בעמדה הזו כפי שראינו במשחקי האימון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Oct-2013, 12:37
הודעה: #13
(18-Oct-2013 12:08)אופיר34 כתב:  
(18-Oct-2013 10:10)אלון כתב:  הנחמה היחידה זה המיקום והניצחונות... אם היה לנו חלק מהמזל(טפו טפו טפו) שנה שעברה נגד סכנין ועכו כנראה שהיינו היום בליגת העל... אבל כל עוד אנחנו בפור על הליגה ובמקום הראשון אז נסבול בשקט... העיקר לעלות ליגה ולא משנה איך....

לדעתי זה הרבה יותר הבדלי איכות ממזל.
אותה סיטואציה בליגת העל היתה נגמרת אחרת לגמרי, לא בגלל המזל ,בגלל איכות החלוצים שהיו עומדים מול לויטה.
אותו כנ"ל לגבי ההצלחה שלנו עד עכשיו. ממש לא מזל. שיש לך שחקנים כמו ערן לוי, מנשה, חסן ,לויטה וכו' אתה יכול לנצח כל משחק בליגה הזאת גם אם אתה לא במשחק טוב.
בקיצור, לא מזל ולא נעליים... אתה פשוט איכותי יותר....
נקווה שהאיכות היחסית הזאת תספיק לנו.

ראיתי אתמול את קטמון, קבוצה נחמדה עם חלק קידמי צעיר, מוכשר אבל מאוד נאיבי. שיחקו חצי שני יפה מאוד, היו שווים נקודה במשחק אבל נשארו עם המחמאות (מזכיר לי את נתניה בליגת העל בשנים קודמות).
מצד שני נתניה בהילוך ראשון אתמול לוקחת שלוש נקודות למרות שלא היה מגיע לה.
כנראה אז שהבדלי האיכויות עושים את ההבדל ולא אלילת המזל.
18-Oct-2013, 13:43
הודעה: #14
(18-Oct-2013 12:37)פיליפצוק כתב:  
(18-Oct-2013 12:08)אופיר34 כתב:  
(18-Oct-2013 10:10)אלון כתב:  הנחמה היחידה זה המיקום והניצחונות... אם היה לנו חלק מהמזל(טפו טפו טפו) שנה שעברה נגד סכנין ועכו כנראה שהיינו היום בליגת העל... אבל כל עוד אנחנו בפור על הליגה ובמקום הראשון אז נסבול בשקט... העיקר לעלות ליגה ולא משנה איך....

לדעתי זה הרבה יותר הבדלי איכות ממזל.
אותה סיטואציה בליגת העל היתה נגמרת אחרת לגמרי, לא בגלל המזל ,בגלל איכות החלוצים שהיו עומדים מול לויטה.
אותו כנ"ל לגבי ההצלחה שלנו עד עכשיו. ממש לא מזל. שיש לך שחקנים כמו ערן לוי, מנשה, חסן ,לויטה וכו' אתה יכול לנצח כל משחק בליגה הזאת גם אם אתה לא במשחק טוב.
בקיצור, לא מזל ולא נעליים... אתה פשוט איכותי יותר....
נקווה שהאיכות היחסית הזאת תספיק לנו.

מצד שני נתניה בהילוך ראשון אתמול לוקחת שלוש נקודות למרות שלא היה מגיע לה.

עם כל הכבוד, הגיע לה
19-Oct-2013, 0:19
הודעה: #15
למען ההגינות ראיתי רק מדקה 40 נראה לי כאילו קו ההגנה והקישור נלחצים אחורה בלי סיבה נראה כאילו אין מי שלוחץ על הכדור בפעם המיליון ערן לוי וקובי חסן ביחד על המגרש זו טעות ...
לגבי החוסר חשק של קובי חסן תאמינו לי לא מבין שחקני כדורגל ומה הם רוצים הבן אדם בן 35 אולי נשאר לו עוד עונה או שתיים מה כל כך חשוב לך לפתוח למה לא להיות גדול מזה הבן אדם יושב על מענק עלייה ענק (נראה לי בין 40-50 אלף דולר) מה אתה עושה בן אדם נזק דו צדדי למה ???
סומך על מזרחי שיידע ליישר את הבחור להוציא ממנו את הפוזה של הסובל ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים