שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרבה בהצלחה
17-Jul-2015, 21:06
הודעה: #11
RE: הרבה בהצלחה
יפה אלי אוחנה הגיע הזמן
אוחנה: "אין סרט שאני כשחקן הייתי רץ לזבל האנושי ומודה לו"
אני הייתי עדיין שחקן בית"ר ירושלים, לא היה סרט כזה שאני וחבריי היינו רצים לקהל ומוחאים לו כפיים", כך אמר היום (שישי) אלי אוחנה בתכנית הספורט של 101FM (רדיו ירושלים), "אני לא בא נגיד בטענות לטל כחילה כי הוא ילד, אבל גם הוא היה חייב לחשוב פעמיים לפני שהלך לאותם חולירות ומחא להם כפיים. על מה תודה??? על שהם עשו מעשה בלתי הפיך שאולי גרם להרס המועדון".

אוחנה, חבר בפאנל של התכנית "בדרך למגרש", היה נסער מאוד בעקבות התפרעות חלק מהקהל בתבוסה אמש 5:1 בשרלרואה. " אלה אנשים שבאים לעשות פרובוקציות, לריב, לגרום נזק. לבית"ר ירושלים ואמש גם למדינת ישראל", הצהיר הסמל מס' 1 של המועדון בכל הזמנים, "אנחנו חיים בעולם של תדמיות, של פייסבוק ואינטרנט, כל פיפס מגיע לכל העולם בשניות. כבר שנים שאני יוצא בהתקפה בלתי מתפשרת על אותם חוליגנים, חולירות, זבל אנושי. אני נשמע לכם חמור מדי? אני חושב שאני רך מדי"

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Jul-2015, 22:10
הודעה: #12
(17-Jul-2015 21:06)amir כתב:  יפה אלי אוחנה הגיע הזמן
אוחנה: "אין סרט שאני כשחקן הייתי רץ לזבל האנושי ומודה לו"
אני הייתי עדיין שחקן בית"ר ירושלים, לא היה סרט כזה שאני וחבריי היינו רצים לקהל ומוחאים לו כפיים", כך אמר היום (שישי) אלי אוחנה בתכנית הספורט של 101FM (רדיו ירושלים), "אני לא בא נגיד בטענות לטל כחילה כי הוא ילד, אבל גם הוא היה חייב לחשוב פעמיים לפני שהלך לאותם חולירות ומחא להם כפיים. על מה תודה??? על שהם עשו מעשה בלתי הפיך שאולי גרם להרס המועדון".

אוחנה, חבר בפאנל של התכנית "בדרך למגרש", היה נסער מאוד בעקבות התפרעות חלק מהקהל בתבוסה אמש 5:1 בשרלרואה. " אלה אנשים שבאים לעשות פרובוקציות, לריב, לגרום נזק. לבית"ר ירושלים ואמש גם למדינת ישראל", הצהיר הסמל מס' 1 של המועדון בכל הזמנים, "אנחנו חיים בעולם של תדמיות, של פייסבוק ואינטרנט, כל פיפס מגיע לכל העולם בשניות. כבר שנים שאני יוצא בהתקפה בלתי מתפשרת על אותם חוליגנים, חולירות, זבל אנושי. אני נשמע לכם חמור מדי? אני חושב שאני רך מדי"

למרות שנעים לקרוא את שכתב,היה ויהיה משרתם של אדונים.
17-Jul-2015, 23:41
הודעה: #13
ב - 24 השעות האחרונות כולם כולל אלי אוחנה מתהדרים בהצהרות פופוליסטיות.
בפועל מה שיקרה הוא שהסערה תישכך, החולרות האלה ירדו למחתרת לזמן מה, טביב יחזור בו, התקשורת תחזור ללקק להם ותיטען שמדובר "בקומץ" ומירי רגב, איילת שקד וכל שאר הפוליטיקאים מהימין שהיום מתלהמים כנגדם, לא יעשו כלום כי בסופו של יום מדובר בקהל היעד שלהם.
עולם כמנהגו ינהג.
18-Jul-2015, 22:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jul-2015 על ידי 22:14 ORENARIEL.)
הודעה: #14
השחקנים של ביתר הודו לקהל שהגיע עד לשם עם הקבוצה ותמך בשחקנים ועודדו אותם
מי קבע שהשחקנים באו למחוא כפיים בגלל זריקות רימוני העשן? אנשים מדברים שטויות

בסך הכל מבחינת הקהל המטרה שלהם היתה טובה כביכול .. לתת הופעת עידוד באירופה, עדיין הם לא עשו מעשה נורא כמו זריקת אבנים על קהל כמו אוהדי סכנין לדוגמא
18-Jul-2015, 22:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jul-2015 על ידי 22:53 פיליפצ'וק.)
הודעה: #15
(18-Jul-2015 22:13)ORENARIEL כתב:  השחקנים של ביתר הודו לקהל שהגיע עד לשם עם הקבוצה ותמך בשחקנים ועודדו אותם
מי קבע שהשחקנים באו למחוא כפיים בגלל זריקות רימוני העשן? אנשים מדברים שטויות

בסך הכל מבחינת הקהל המטרה שלהם היתה טובה כביכול .. לתת הופעת עידוד באירופה, עדיין הם לא עשו מעשה נורא כמו זריקת אבנים על קהל כמו אוהדי סכנין לדוגמא

להשליך מטבע על השוער ולפגוע בראשו זה "הופעה טובה"?
לידיעתך, מעשה כזה זה עילה להפסקת משחק וניצחון טכני, בגלל שזה קרה ממש רגע לפני השריקה לסיום, השופט לא הפסיק את המשחק.
אורן, לך לישון השעה כבר מאוחרת.
18-Jul-2015, 22:53
הודעה: #16
לא דברתי על המטבע.. דברתי על הקהל שהגיע בכללי
בכל קהל יכול להיות חוליגן יחיד שיזרוק משהו על שחקן , גם בקהל שלך
18-Jul-2015, 23:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jul-2015 על ידי 23:02 פיליפצ'וק.)
הודעה: #17
(18-Jul-2015 22:53)ORENARIEL כתב:  לא דברתי על המטבע.. דברתי על הקהל שהגיע בכללי
בכל קהל יכול להיות חוליגן יחיד שיזרוק משהו על שחקן , גם בקהל שלך

לא מדובר בחוליגן יחיד ולא בקומץ.
מדובר בארגון פאשיסטי גזעני קיצוני שמונה 200-300 איש, זרוע של ארגון להב"ה הקיצוני, שלקח "בשבי" את קבוצת בית"ר ירושלים על שחקניה ואוהדיה הטובים והנאמנים.
לארגון הזה יש מנטרה וחזון הרבה מעבר לכדורגל ובית"ר ירושלים והוא הפצת הגזענות והשנאה כלפיי המיעוטים בחברה הישראלית.
עצוב היה לי לקרוא במהלך היום תגובות ופוסטים של אוהדים נורמטיביים שטענו שפשוט "גנבו" להם את הקבוצה.
את הארגון הזה במדינה מתוקנת צריך למחוק כליל ויפה שעה אחת קודם.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Hagiqq (1919-0707-2015201520152015)
19-Jul-2015, 0:00
הודעה: #18
מי שלא מבין מה קורה ביציעי ירושלים,כניראה לא יבין על מה ולמה נופלים(ולא בספורט עסקינן).
זה נכון לאנרכיסטים ביציע 5 בבלומפילד וזה עלול לקום בכל מקום(גם במחוזותינו).
19-Jul-2015, 0:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Jul-2015 על ידי 0:41 Hagiqq.)
הודעה: #19
ולכן אייל צריך להיכנס בחלאות בכל הכוח.
בלי רחמנות , בלי סיפורים עצובים.
אם רוצים למגר תופעה - נלחמים בה במלוא הכוח.
ואת זה לצער כולנו.לא עושים ולא יעשו
The following 1 user Likes Hagiqq's post:
אלון (1919-0707-2015201520152015)
19-Jul-2015, 2:01
הודעה: #20
(19-Jul-2015 0:41)Hagiqq כתב:  ולכן אייל צריך להיכנס בחלאות בכל הכוח.
בלי רחמנות , בלי סיפורים עצובים.
אם רוצים למגר תופעה - נלחמים בה במלוא הכוח.
ואת זה לצער כולנו.לא עושים ולא יעשו

גם לנו היתה בבולגריה מישהי שהתנהגה בצורה קיצונית ...רק היא היתה אחת בודדה שכמעט נגררה לקריאות גזעניות של הייל היטלר ותנועות של מוהל יד...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים