שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
17-Jul-2015, 14:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jul-2015 על ידי 14:09 ORENARIEL.)
הודעה: #57
RE: מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
(17-Jul-2015 13:22)אופיר34 כתב:  איך הוא היה ?
היה טוב וטוב שהיה... לא מה שאנחנו צריכים. לא מהיר, טכניקה לקויה ומשחק מפוזר. בקיצור תודה אבל לא תודה.
ואדוני הסקאוטר המהולל, גם היום הבלם נתן משחק שקט יחסית בלי יותר מידי טעויות. בינתיים הוא לא מראה יותר מידי סימני דאגה אבל נצטרך לראות אותו מול התקפות קצת יותר רציניות ממה שראינו עד היום.

לגבי הסרבי - יש ראיית משחק טובה, יש טאץ' טוב וגם טכניקה סבירה, קצת בעייה עם הניידות אבל את זה אפשר לתרץ בתנאים הבלתי אנושיים שהיו במשחק.

אבל מי שהכי הרשים אותי היום זה איילה. פעם ראשונה רואה אותו. שחקן עם הרבה טכניקה, מאד מסוכן עם הכדור עושה הרבה מאד תנועה. קצת בעייתי עם משחק ההגנה שלו. כמעט ולא עוזר לחלק האחורי אבל בגדול יש אופציה לתגלית העונה....

הלוואי ותשאר עם העמדה הזו גם בהמשך העונה..

אם לא ראית 4 טעיות קריטיות שלו , שחקן של פ"ת שעבר אותו בקלילות ,משחק רגל פשוט אומלל, מסירות לשוער במקום להניע קדימה , משחק ראש חלש , הרחקות מוזרות ואיבודי כדור , אז באמת שאין לי מה להגיד יותר

וכל זה במשחק נגד קבוצה שירדה ליגה ושיחקה עם ילדים

אני מפחד רק מהמחשבה לדמיין אותו משחק נגד הגדולות - מכבי ת"א , ב"ש , מכבי חיפה , וק"ש וכו'

(17-Jul-2015 13:52)פיליפצוק כתב:  מישצ'נקו - כאשר הוא מקבל את הכדור אליו אני עדיין לא מרגיש ביטחון שהוא יעשה את הפעולה הנכונה, כפי שאמרתי הימור גדול, מקווה שפגענו.

ואתה חושב שיהיה לך את הבטחון מתישהו בהמשך הליגה נגד הגדולות?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים - ORENARIEL - 17-Jul-2015 14:07

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים