שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
16-Jul-2015, 0:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jul-2015 על ידי 0:53 ORENARIEL.)
הודעה: #21
RE: מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
(15-Jul-2015 23:40)עידן444 כתב:  לא ביקרתי אף אחד ולא לחוץ. רק מדבר על החשיבות של שחקן חוד שיתן כמות דו ספרתית של שערים- כמות שאני לא חותם על אף שחקן בסגל הנוכחי שיביא אותה.

איך שחקן נבחרת לטביה בן 21 עם 18 הופעות -6 שערים בבוגרת , שחקן ששייך לקלאב ברוז' מגיע להפועל עכו מרשים את המאמן וחותם בשורותיה, איך הם מצליחים לעשות את זה? (וגם פאפאדופולוס סיכם שם)

מתי אנחנו נקבל משהו טוב?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Jul-2015, 6:16
הודעה: #22
סבלנות,גם שנה שעברה פתחו פה פוסטים שאין מי שיתן גולים, איך סומכים על ערן לוי וקיודה שלא מתאימים לליגת העל זוכרים?
יביאו חלוץ , וגם מהסגל הקיים יהיו שחקנים שיפתיעו ויתנו מספרים, במסגרת התקציב נבנת קבוצה צעירה , לוחמת, עם שחקנים רעבים ואני אוהב את מה שקורה עד עכשיו.
קצת סבלנות, חדר הלבשה טוב עם אוירה טובה, משמעת , ותמיכה של הקהל ( לקנות מינויים) ואני מאמין שיהיה בסדר.
16-Jul-2015, 6:32
הודעה: #23
(16-Jul-2015 0:49)ORENARIEL כתב:  
(15-Jul-2015 23:40)עידן444 כתב:  לא ביקרתי אף אחד ולא לחוץ. רק מדבר על החשיבות של שחקן חוד שיתן כמות דו ספרתית של שערים- כמות שאני לא חותם על אף שחקן בסגל הנוכחי שיביא אותה.

איך שחקן נבחרת לטביה בן 21 עם 18 הופעות -6 שערים בבוגרת , שחקן ששייך לקלאב ברוז' מגיע להפועל עכו מרשים את המאמן וחותם בשורותיה, איך הם מצליחים לעשות את זה? (וגם פאפאדופולוס סיכם שם)

מתי אנחנו נקבל משהו טוב?

אורן,לו דורה רצה את פאפדופולוס הוא היה בנתניה,
לגבי החלוץ הלטבי,אני רואה את הפוסט שהיה נפתח כאן.."מי שם את כל הביצים על חלוץ בן 21 מלטביה?".
16-Jul-2015, 7:45
הודעה: #24
(16-Jul-2015 6:32)אייל ס כתב:  
(16-Jul-2015 0:49)ORENARIEL כתב:  

מתי אנחנו נקבל משהו טוב?

אורן,לו דורה רצה את פאפדופולוס הוא היה בנתניה,
לגבי החלוץ הלטבי,אני רואה את הפוסט שהיה נפתח כאן.."מי שם את כל הביצים על חלוץ בן 21 מלטביה?".

בדיוק אותו אחד ששם את כל הביצים ההגנתיות שלו על בלם בן 24 עם רזומה של 14 הופעות בליגה הראשונה יכול לשים את כל הביצים על חלוץ בן 21 עם 16 הופעות בינלאומיות... Tongue
16-Jul-2015, 8:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jul-2015 על ידי 8:46 אופיר34.)
הודעה: #25
מספיק כבר להתרגש מכל המספרים האלה.
כבר ראינו שחקנים עם מספרים מרשימים שלא השאירו חותמם (למשל מיצ'ל בחיפה ) ולעומת זאת כאלה בלי יותר מידי רזומה (נוואקמה למשל) שפרחו.
אז אני לא אומר שאין קשר בכלל בין רזומה לאיכות השחקן אבל בקנה מידה שאנחנו מדברים, אם הוא השתתף ב 15 משחקים או ב 25 משחקים , או שיחק בצמרת ליגה שנייה או בתחתית ראשונה זה עדיין לא אומר כלום.
שפוט את השחקנים עפ"י מה שתראה על הדשא ולא עפ"י הברושורים שהסוכנים שלהם מפיצים.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
דוד חטב (1616-0707-2015201520152015)
16-Jul-2015, 9:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jul-2015 על ידי 9:09 אייל ס.)
הודעה: #26
אורן,מסכים איתך לחלוטין לכן לא נרגש ובטח לא מתרגש לא מהברזליאי שהביאו בעונה שעברה ב250k$ נטו ולא עשה דבר ומזלנו ש"עלק" נפצע.
לעומת זאת לא מפסיק להתרגש מהשער קרן של סבע ומביצועים של שחקנים צנועים כמו טל איילה(בתקווה שישארו כאלו).
ואתם מכירים את דעתי,אני הייתי בונה מועדון על שוער בלם וקשר(שניתן לסמוך עליהם) וכל השאר יהיו צעירים/חרוצים/ירוצו יותר מהיריב/יתקלו יותר מהיריב/ישחררו כדור בזמן וחלקם גם יהיו כישרוניים ובעלי פוטנציאל,לכן כל הקולה והקינלי לא גורמים לי להפסיק לנשום,משוכנע שניתן למצוא לא פחות טובים מהם במחירים שמתאימים למכבי נתניה.
16-Jul-2015, 9:13
הודעה: #27
לפי ספורט 5 קשר סרבי עם עבר באספניול ופרטיזן בלגרד יבחן ביום שישי.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
16-Jul-2015, 9:21
הודעה: #28
קצת גוגל מגלה שלשחקן הזה יש נוהג חביב להבחן בכל קבוצה שנייה במדינת הכדורגל שלנו...
שיטוט מהיר דיבר על ב"ש, עכו, חיפה, הפועל ת"א, נתניה....
אני בתכלס אוהב את כל יוצאי יגוסלביה האלה. תמיד היה שם כדורגל.
נראה מחר אם יש משהו בבחור.
מה שבטוח אנחנו חייבים עוד שחקן עם שכל באמצע וכמובן חלוץ. לא בטוח בכלל שמרגוליס ואיילה יוכלו לייצר לנו מספיק מצבים.
16-Jul-2015, 9:29
הודעה: #29
מחר ב- 10:00 בשפירא?
נגד מי משחקים ?
16-Jul-2015, 9:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jul-2015 על ידי 9:34 אייל ס.)
הודעה: #30
אופיר לא בטוח בכלום Smile
מה שבטוח שעד היום נפלנו עם כל ההבטחות הגדולותTongue
לתחושתי(שהיא טובה כמו התחושות של כולם),השחקנים כדוגמת מרגוליס/איילה/סבע/לוגסי/ראול,ייצרו העונה יותר מהצמד לוי/קאיודה(שייצרו מעל ומעבר לצפיה)ובטח ובטח יותר מלא מעט צרופים "מבטיחים" שהיו בעשור האחרון בנתניה.
צריך לזכור שהכל מתחיל ונגמר בהגנה ואם נתניה תצליח לייצב חלק דפנסיבי מתואם שידע לספוג מקסימום שער בממוצע למשחק,אני משוכנע שהחלק האופנסיבי יהפוך את הייחס שערים לחיובי ואת המשחק,לכזה שנהנה לראות.

(16-Jul-2015 9:13)חזום חזום כתב:  לפי ספורט 5 קשר סרבי עם עבר באספניול ופרטיזן בלגרד יבחן ביום שישי.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ולגבי הסרבי,מקווה שמישהו מממן על חשבונו את ההגעה ובמקרה של "שוס" יש יכולת לצמצם עלויות/שחקנים על אותה משבצת(כרגע יש שם את פירס/לוגסי/טגה/עומרהפרץ ואפילו זיו הצעיר)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים