שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
03-Aug-2015, 12:24
הודעה: #191
RE: מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
(03-Aug-2015 12:12)חזום חזום כתב:  כתב את התניא?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

גם את התניאCool
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אייל ס's post:
אליהו (0707-0808-2015201520152015), חזום חזום (0303-0808-2015201520152015)
03-Aug-2015, 13:45
הודעה: #192
מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
אני חושב שהגיע הזמן שהספרים יעברו למשטרה יש ריח רע של שחיתות במקרה של אבו עביד עוד אני מבין (לא מסכים ) אבל עם הרוש עבר להפועל ונתניה תשלם לביתר מישהו צריך לשלם על זה

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Aug-2015, 15:47
הודעה: #193
(03-Aug-2015 11:27)אייל ס כתב:  
(03-Aug-2015 11:08)חזום חזום כתב:  אייל. מה היתה נקודת המפנה ביחסך לגיל לב? אם אני זוכר טוב היית מחסידיו.

אני לא חסיד אני ליטאי(למרות שנצר שמיני לאדמו"ר הזקן)Tongue
מכבי נתניה מבחינתי היא מעבר לחברי ילדות או לחברים עיסקיים ואפילו לחברים לדרך,אגב זו שיטת הניהול שלי,חברות לחוד ועסקים לחוד.
יש והיו דברים שפרסומם היה גורם לנזק ולכן העדפתי להחריש,ברגע שהבנתי שעדיף להוציא לאור דברים,הוצאתי.
גם בתקופות שהמשכתי לתמוך כאן(ובטח לא לצאת נגד),ב4 עיניים אמרתי את דעתי ובכל הנחרצות.
זה היה נכון לשגב ומאור,זה היה נכון לגיל לב(לעיתים גם קובי בלדב) וזה נכון גם לרועי דניאל(היה האחרון במועדון וזה לא היה זמן לבקר אותו).
היום שהספרים פתוחים ומבינים מה קרה כאן בשנתיים האחרונות וכל הארבעה גם שגב וגם מאור וגם גיל וגם רועי היו שותפים(כל אחד בחלקו).

אני יכול להעיד שאכן אמירות שנאמרו אישית ,לא פורסמו מעל כל במה ותחת כל עץ רענן, בין היתר מתוך רצון שלא לגרום נזקים נוספים.
יחד עם זאת, אם אכן נעשו דברים חמורים ,הרי מישהו כן צריך לתת את הדין על כך.
בסופו של דבר זו קבוצה של כולנו, אנחנו נשארנו ונישאר כי אנחנו אוהדים נטו.
חבל שיותר מדי בעלי אינטרסים שמשלבים את טובתם האישית עם טובת הקבוצה( במקרה הטוב) הסתובבו מסביב לקבוצה בשנים האחרונות.
אני מקווה מאוד שמי שלקח את המושכות ומנסה לייצב, יידע גם למשוך קדימה.
אחרת, מדובר בזמן שאול בלבד.
03-Aug-2015, 15:55
הודעה: #194
(03-Aug-2015 15:47)nitzan כתב:  
(03-Aug-2015 11:27)אייל ס כתב:  
(03-Aug-2015 11:08)חזום חזום כתב:  אייל. מה היתה נקודת המפנה ביחסך לגיל לב? אם אני זוכר טוב היית מחסידיו.

אני לא חסיד אני ליטאי(למרות שנצר שמיני לאדמו"ר הזקן)Tongue
מכבי נתניה מבחינתי היא מעבר לחברי ילדות או לחברים עיסקיים ואפילו לחברים לדרך,אגב זו שיטת הניהול שלי,חברות לחוד ועסקים לחוד.
יש והיו דברים שפרסומם היה גורם לנזק ולכן העדפתי להחריש,ברגע שהבנתי שעדיף להוציא לאור דברים,הוצאתי.
גם בתקופות שהמשכתי לתמוך כאן(ובטח לא לצאת נגד),ב4 עיניים אמרתי את דעתי ובכל הנחרצות.
זה היה נכון לשגב ומאור,זה היה נכון לגיל לב(לעיתים גם קובי בלדב) וזה נכון גם לרועי דניאל(היה האחרון במועדון וזה לא היה זמן לבקר אותו).
היום שהספרים פתוחים ומבינים מה קרה כאן בשנתיים האחרונות וכל הארבעה גם שגב וגם מאור וגם גיל וגם רועי היו שותפים(כל אחד בחלקו).

אני יכול להעיד שאכן אמירות שנאמרו אישית ,לא פורסמו מעל כל במה ותחת כל עץ רענן, בין היתר מתוך רצון שלא לגרום נזקים נוספים.
יחד עם זאת, אם אכן נעשו דברים חמורים ,הרי מישהו כן צריך לתת את הדין על כך.
בסופו של דבר זו קבוצה של כולנו, אנחנו נשארנו ונישאר כי אנחנו אוהדים נטו.
חבל שיותר מדי בעלי אינטרסים שמשלבים את טובתם האישית עם טובת הקבוצה( במקרה הטוב) הסתובבו מסביב לקבוצה בשנים האחרונות.
אני מקווה מאוד שמי שלקח את המושכות ומנסה לייצב, יידע גם למשוך קדימה.
אחרת, מדובר בזמן שאול בלבד.

יותר מידיי רמזים נרמזים ונזרקים לאוויר. אם ישנה בעיה/ דברים פליליים צריך לשים (מי שיודע) על השולחן ולגמור עם זה אחת ולתמיד. עד עכשיו נתנו הרגשה שללא המנהלים הקודמים היינו מתפרקים בתחילת כל עונה ועתה מתברר שהנזק גדול מהתועלת. לא מבין את אותם אלו שיודעים, לכאורה, אך עומדים בצד ומקווים ש"שהאחר"/ המנהל הבא יעשה את העבודה טוב יותר...
03-Aug-2015, 15:57
הודעה: #195
לא הכל פלילי ולא נרמז על פלילי,נאמר מפורשות,שמי שלא צריך לא מנהל ומי שמנהל יש לו אחריות לנהל על פי כללים בסיסיים(בנקאי סביר ובטח לא פחות)
The following 1 user Likes אייל ס's post:
nitzan (0303-0808-2015201520152015)
07-Aug-2015, 0:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2015 על ידי 0:54 דוד חטב.)
הודעה: #196
מסתובבב הרבה גועל בכדורגל הישראלי יש החלטות שמתקבלות בשביל טובות הנאה ויש שמתקבלות בצדק נורא קשה עד בלתי אפשרי להוכיח ....אבל היות והגענו לאן שהגענו ניתן להסיק שהיו לא מעט החלטות שגויות חלקם עם ריח מאד לא נעים...וזה לא משנה אם מדובר במאמן , מנהל, בעלים, שחיתות ואי ניקיון כפיים הוא חלקם של ראשי ממשלות , שרים, חברי כנסת, נשיא , עצוב אבל ככה הדברים מתנהלים בעולם שהרוב מסתובב סביב כסף...ולצערי גם המועדון האהוב שלנו סרח בשביל בצע כסף או טעויות שיגרתיות כנראה שלעולם לא נדע....
07-Aug-2015, 10:16
הודעה: #197
סוחר הילדים מופיע עכשיו אצל אברי גלעד והילה קורח בתור מחנך הדור.
הזוי...
ככה נראית המדינה

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים