שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שלומי דורה גילה את שיטת המשחק...
15-Jul-2015, 16:18
הודעה: #11
RE: שלומי דורה גילה את שיטת המשחק...
לדעתי הבריז כי קיבל הצעה טובה יותר

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jul-2015, 23:46
הודעה: #12
דובר על כך שרוב הנחשבים חלוצים טובים לא מוכנים להגיע להיבחן ומאחר ואסור ליפול פה בעיקר בגלל השמיכה הקצרה דורה ואוסידון כנראה לא מסתכנים לדעתי בצדק...
16-Jul-2015, 6:27
הודעה: #13
ההסבר הוא פשוט, זאת התקופה החמה של השוק והסכומים עבור חלוצים גבוהים מאוד,לנתניה אין את הכסף הגדול , עוד שבועיים שלושה הסכומים ירדו ויהיה אפשר להביא חלוץ.
16-Jul-2015, 9:25
הודעה: #14
(16-Jul-2015 6:27)Shaul כתב:  ההסבר הוא פשוט, זאת התקופה החמה של השוק והסכומים עבור חלוצים גבוהים מאוד,לנתניה אין את הכסף הגדול , עוד שבועיים שלושה הסכומים ירדו ויהיה אפשר להביא חלוץ.
כנראה שאתה צודק רק חבל שנשאר עם הפחות איכותיים
16-Jul-2015, 9:38
הודעה: #15
(16-Jul-2015 9:25)דוד חטב כתב:  
(16-Jul-2015 6:27)Shaul כתב:  ההסבר הוא פשוט, זאת התקופה החמה של השוק והסכומים עבור חלוצים גבוהים מאוד,לנתניה אין את הכסף הגדול , עוד שבועיים שלושה הסכומים ירדו ויהיה אפשר להביא חלוץ.
כנראה שאתה צודק רק חבל שנשאר עם הפחות איכותיים

ההפך,ככל שתיהיה סבלני יותר,יש סיכוי להחתים איכויות ובזול.
קח את ממן לדוגמא,לפני חודש ביקשו 150k$ במזומן,היום הסכום מתקרב ל100,ככל שעובר הזמן מפלס הלחץ עולה והמחיר יורד.
אז נכון שאין לנו כרגע שום כלום בעמדה 9,אך עד כאן (חוץ מההחתמה הראשונה),מתגלה לנו מאמן רגוע שעובד בצורה שיטתית ובהתאם לתקציב ולא נסחף אחרי הכותרות באינטרנט.
16-Jul-2015, 10:18
הודעה: #16
את הכותרות בכל האתרים מייצרים כיום השחקנים/הסוכנים שלהם.
16-Jul-2015, 10:51
הודעה: #17
אייל , ממן שחקן בינוני חלוץ איכותי עולה מינימום 200 אלף יורו ומעלה ....
כל מה שהוזכר עד כה הכי הייתי רוצה לראות את גוזלן הבעיה שהפכנו להיות קבוצה עם חצי הרכב מושאלים וזה ממש מפריע לי
16-Jul-2015, 11:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jul-2015 על ידי 11:11 אייל ס.)
הודעה: #18
(16-Jul-2015 10:51)דוד חטב כתב:  אייל , ממן שחקן בינוני חלוץ איכותי עולה מינימום 200 אלף יורו ומעלה ....
כל מה שהוזכר עד כה הכי הייתי רוצה לראות את גוזלן הבעיה שהפכנו להיות קבוצה עם חצי הרכב מושאלים וזה ממש מפריע לי

נווקמה כשהגיע וקולה שהגיע וקאוידה וקאינדה איכותיים לא פחות מהחלוצים ב300 אלף יורו,המחיר זה קשקוש בלבוש/זה יחסי ציבור/זה מאבקי כח.
לכן עזוב אותי מהמחירים,תן לי מספרים וכאחד שמכיר הסטוריה של הכדורגל,תבדוק את 10 הזרים הטובים ביותר ב10 שנים האחרונות ותבדוק את שכרם בעונה הראשונה שלהם בארץ.

(16-Jul-2015 10:51)דוד חטב כתב:  אייל , ממן שחקן בינוני חלוץ איכותי עולה מינימום 200 אלף יורו ומעלה ....

ממן לא אופציה(תיקון,אופציה אצל רווח(,נתתי דוגמא..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים