שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תם זמנו של "דווידוב"
12-Jul-2015, 13:11
הודעה: #21
RE: תם זמנו של "דווידוב"
כשמסתכלים על השחקנים שבאר שבע מחתימים ומשווים למה שמחתימים בנתניה ,זה שמים וארץ. אני מקווה שלא הולך להיות אסון ספורטיבי ובאר שבע תיקח אליפות.בנתניה עדיין לא הביאו תחליף לא לקאיודה ולא לערן לוי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jul-2015, 13:15
הודעה: #22
הסגל שנבנה השנה בב"ש מועד להתרסקות...
12-Jul-2015, 13:47
הודעה: #23
(12-Jul-2015 13:15)עידן444 כתב:  הסגל שנבנה השנה בב"ש מועד להתרסקות...

אין מצב.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Jul-2015, 13:47
הודעה: #24
(12-Jul-2015 12:47)טל.מ כתב:  תיכף יגידו לי שאני מתלונן .. אבל באמת פטי זה לא הבלם שישדרג אותנו. לא רואה במה הוא טוב ממה שכבר יש לנו. גם הכסף הקטן שמושקע בטגה אולי באיילה אולי ברול .. מיותר אם אפשר להביא את חנן ממן או מישהו בסדר הגודל הזה.

למה מעשה חנן ממן ...? (אפשר לחשוב שזה ברוך)
בעונת 2008/2009 החל להשתלב בקבוצה הבוגרת של מועדון הפועל חיפה, בשעה שהקבוצה הייתה בליגה הלאומית. בתום העונה עלה עמה לליגת העל. בעונתו הראשונה בליגת העל שולב ממן בעיקר כשחקן מחליף, אך החל מעונת 2010/2011 הפך לשחק הרכב קבוע בקבוצה. ב-6 בנובמבר 2010 כבש את שערו הראשון בליגת העל, במשחק מול מכבי פתח תקווה. בסך הכל שיחק בהפועל חיפה 77 משחקים בליגת העל, בהם כבש 9 שערים.

ב-12 באוגוסט 2012 חתם בקבוצת הפועל תל אביב על חוזה לעונה אחת[1]. ב-18 באוגוסט 2012 ערך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה, במשחק מול בני יהודה במסגרת גביע הטוטו. את שעריו הראשונים במדי הפועל תל אביב כבש ב-30 באוגוסט 2012, צמד מול F91 דודלאנג' במסגרת מוקדמות הליגה האירופית[2]. שלושה ימים מאוחר יותר כבש את שער הליגה הראשון שלו במדי הקבוצה, במשחק מול קבוצתו לשעבר, הפועל חיפה. בהמשך העונה הוסיף עוד שני שערים בליגה ושני שערים בשלב הבתים של הליגה האירופית, והיה מלך הבישולים של הקבוצה בליגה עם 7 בישולים.

ב-14 ביוני 2013 חתם ממן על חוזה לשנתיים בקבוצת ואסלנד-בוורן מליגת העל הבלגית‏[3]. לאחר עונה אחת בה ערך 12 הופעות בליגה שוחרר ממן מהמועדון‏[4].

ב-25 ביוני 2014 חתם ממן על חוזה לעונה אחת בבית"ר ירושלים, עם אופציה לעונה נוספת‏[5]. ב-27 באוגוסט 2014 ערך ממן את הופעת הבכורה שלו במדי בית"ר ירושלים, כשעלה כמחליף בתיקו 0-0 מול מכבי פתח תקווה במסגרת של הבתים של גביע הטוטו. ב-19 באוקטובר 2014 כבש ממן את שער הבכורה שלו במועדון, בתיקו 1-1 מול מ.ס. אשדוד במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל. בסך הכל כבש בעונה זו חמישה שערי ליגה, ובסופה סיים את דרכו במועדון.
זה חיזוק זה...? עוד פוטנציל שלא מומש

שלא תגידו שלא...
12-Jul-2015, 13:49
הודעה: #25
(12-Jul-2015 13:47)טל.מ כתב:  

אין מצב.

האמת שאני סקרן...
אם היית אוהד הפועל ב"ש היית אופטימי השנה?
12-Jul-2015, 13:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jul-2015 על ידי 13:53 טל.מ.)
הודעה: #26
לאייל - ראיתי אותו מספיק במשחקים נגד אשדוד ממש לא התרשמתי כמוך. לגבי חנן ממן ודומיו - אני לא יודע מה עלותו אבל כבר אמרנו לפני שבוע - אחרי פציעת ערן לוי נתניה צריכה לחשב מסלול מחדש. פחות בניה לרוחב וסגל עמוק, ויותר להשקיע בקצת טכניקה יצירתיות וכשרון.

(12-Jul-2015 13:49)עידן444 כתב:  
(12-Jul-2015 13:47)טל.מ כתב:  

אין מצב.

האמת שאני סקרן...
אם היית אוהד הפועל ב"ש היית אופטימי השנה?

ביחס ללקיחת אליפות ? קשה לדעת. אליפות בארץ תלויה רק במיץ'. ביחס לשיפור היכולת והתחרות מול שנה שעברה - בהחלט.

12-Jul-2015, 14:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jul-2015 על ידי 14:22 עידן444.)
הודעה: #27
אז אני רוצה להגיד לך שאם אני אוהד הפועל ב"ש אני רוצה ומצפה לאליפות! חד משמעית!
הסגל של ב"ש על הנייר לא נופל משל מכבי ת"א ואף עולה עליו והבעיה הכי גדולה היא שהסגל הזה(לפחות חלק משמעותי בו) מבוגר ואם לא יעשה זאת השנה- לדעתי יתקשה הרבה יותר בהמשך כי הרבה שחקני מפתח שם די מתבגרים.
ההשקעה שם אדירה. הציפיות בשמיים. אצטדיון חדש. מאמן חסר ניסיון. שחקנים מתבגרים. לדעתי מתכון מאוד מסוכן.
12-Jul-2015, 14:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jul-2015 על ידי 14:23 צהוב לעולמים.)
הודעה: #28
פטי זה לא אותו שחקן מלפני 3 שנים שחקן מבוגר שאיבד הרבה מהיכולות שלו. לדעתי נקסט..

וזה שעוד לא הביאו מחליף לערן לוי זה מדאיג
12-Jul-2015, 14:24
הודעה: #29
תם זמנו של "דווידוב"
הבעיה שגולדהאר יכול להחליט שהוא מנחית שחקן שובר שיוויון ואז כל התוכניות שלך בפח.. והוא גם יכול להחליט שלא. לכן אמרתי זה יותר תלוי בו מאשר באלונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12-Jul-2015, 14:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jul-2015 על ידי 14:57 עידן444.)
הודעה: #30
(12-Jul-2015 14:24)טל.מ כתב:  הבעיה שגולדהאר יכול להחליט שהוא מנחית שחקן שובר שיוויון ואז כל התוכניות שלך בפח.. והוא גם יכול להחליט שלא. לכן אמרתי זה יותר תלוי בו מאשר באלונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

העסק ממש לא פשוט כפי שאתה חושב...
אין ליגיונרים שוברי שיוויון שבאמת ישדרגו את הסגל בצורה משמעותית שאתה יכול להביא. אתה רואה כמה מסובך אפילו לג'ורדי להביא זרים איכותיים לארץ.
הגענו למצב שיש קבוצות שאין להן כסף להביא שחקנים שהן רוצות- ואנחנו רואים את זה מצויין אצלנו, ומנגד יש קבוצות עם הרבה כסף שלא מוצאות את האיכות שהן רוצות כדי לשדרג את עצמן וזה מאוד בולט העונה במכבי חיפה.
אלונה מבינה את זה ולכן "שוברת את השוק" ומביאה כל שחקן שהיא חושבת שיכול לשדרג אותה רק שבעיני גם בן שהר ובטח מהרן ראדי שהוא די סוס מת בן 33/34- ספק גדול אם יעשו את העבודה ולדעתי קיבלו חוזים על גבול הלא שפויים.
אני חייב לציין שהתהליכים בכדורגל הישראלים מבשרים שאם אנחנו רוצים לחזור למשחק ולקדמת הבמה- אין שום דרך לעשות זאת בלי בעל בית שיכול במינימום לשמור על הנכסים בבית ולא להסתפק רק בשאריות בשוק ההעברות.
מה שחורה לי בהפועל ב"ש זה שאלונה נמצאת שם כבר המון זמן. מדברים על השקעה בנוער. זו קבוצה שמייצגת חבל ארץ ענק בלי שום תחרות על הכשרון המקומי(להבדיל ממרכז הארץ) ולא עושה רושם שיש שם ייצור עצמי של שחקנים באופק. בעיני זה עצוב ויהפוך את הפועל ב"ש לתופעה חולפת אלא אם כן יש לאלונה ואלי ברקת תוכניות להשקיע כל עונה עשרות מיליונים ולא מתכננים לנטוש בטווח הנראה לעין.

אגב, אם כבר ניכנסתי לזה- בכדורגל של היום הרבה יותר קל להגיע לצמרת ולהתמודד על תארים מאשר בתקופת הזוהר שלנו. מה שקורה בב"ש מעורר בי קנאה אך בהחלט גם נוטה בי אופטימיות כי כולנו זוכרים איפה הם היו רק לפני 3-4 שנים...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים