שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו
13-Jul-2015, 1:46
הודעה: #100
יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו
(12-Jul-2015 23:01)עידן444 כתב:  
(12-Jul-2015 22:34)טל.מ כתב:  
(12-Jul-2015 22:19)אופיר34 כתב:  אני אכנס לרגע לנעליים שלך טל (אבל אל תתרגל) -
לא מתרגש משני המשחקים האלה. בוא נגיד שבהרכב ששוחק בשני המשחקים האלה יש אולי שלשה ארבעה שחקנים שמתאימים לרמה של קבוצת אמצע טבלה בליגת העל.
ברור לכולם שכרגע דיא סבע זה השחקן היחידי אולי שיכול לייצר מהלך ולסכן את השער. לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לא היה חותם.
מעבר לזה ובאמת עם כל הרצון והתשוקה לקבוצה של צעירים\מקומיים וכו' - מלבד גרשומוב ואברהם ואולי תירם כבלם שלישי לא רואה אף שחקן שיכול להתפתח למשהו איכותי ולהיות שחקן לגיטימי בליגת העל. גם השלשה שהזכרתי לצערי לא יהפכו לשחקני מפתח בליגת העל, אבל לפחות פוטנציאל קיים שם.
מה שהכי דחוף לדעתי כרגע זה שחקן חכם באמצע ליד דיא (אין לנו קישור) , חלוץ מטרה שיודע לכבוש (ויסלח לי נבו מזרחי) ועוד שחקן מהיר בצד לא יזיק.
בקיצור, לא להתרגש. יש פה עוד עבודה לעשות.

לגבי הצדדים מרגוליס ורול (במידה וישאר ) לא אמורים לפתור את הבעיה הזו ? לדעתי יש יותר מידי קשרים אחוריים, דבר שמייתר את ההחתמה של טגה לחלוטין . אני מסכים שלא פתרנו בינתיים את בעית הקשר הטכני הנוסף אלא אם כן בונים על גרשומוב ובוודאי את בעית החלוצים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
יותר מידי קשרים אחוריים? בא לך לספור בקול רם? כי לי נראה שנצטרך בעמדה הזו גם את ירין חסן בימים קשים בגלל הדלילות...

פירס פרץ לוגסי טגה . טעיתי במישהו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - טל.מ - 13-Jul-2015 1:46

קפיצה לפורום: