שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו
13-Jul-2015, 0:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jul-2015 על ידי 0:30 amir.)
הודעה: #99
RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו
(13-Jul-2015 0:14)דוד חטב כתב:  תפסיק להיות יפי נפש יש יריבות יש שנאה ספורטיבית זה מועדון מתחרה לוקח מהם בכייף לצרכים שלי אבל לא משביח כו במקרה אבו עביד, מכבי נתניה היא חממה לצעירים , תנאים קהל אם לא טוב לאיזיקוביץ שייקח אותי לרעננה זה בסדר...
ראיתי את דיא סבע נכשל באופן חלקי או חכ לא פרץ בשום מועדון שהיה הגיע לפה פרח...הילד הבין את זה ...השאלה אם איזיקוביץ הבין????
אז אם אתה כזה חזק בסוף שנה תקנה את הכרטיס שלו בינתיים אתה עוד חייב לו כסף על שנה שעברה אל תהיי גיבור גדול רק לפני שבוע צעקת פה פרוק פרוק עכשיו אתה שולח שחקנים לרעננה להזכירך גם מחר בבוקר יש עוד חוב של 10 מיליון שח .

(13-Jul-2015 0:24)עידן444 כתב:  
(13-Jul-2015 0:18)amir כתב:  
(13-Jul-2015 0:12)עידן444 כתב:  
(13-Jul-2015 0:06)amir כתב:  
(13-Jul-2015 0:04)עידן444 כתב:  אם אין הסכם ברור וזה האבו עביד החדש שהולך להתגלח עלינו ובקיץ הבא הולך להצטלם עם החולצה של בית"ר ירושלים ויספר לנו שזה חלום שמתגשם- לא תודה.
מריץ את אביב אברהם בלב שלם.
יש הסכם והוא די ברור.

(12-Jul-2015 23:50)ORENARIEL כתב:  ההבדל ששחקן שמושאל ממכבי ת"א, ואנחנו רוצים אותו הוא שחקן שכבר הוכיח את עצמו ונחשב כשדרוג בשבילנו. לעומת אריק שמביא לנו שחקני בוסר בלבד עם פוטנציאל כביכול, שצריכים להשתפשף לפחות עונה כדי שיהיה אפשר למכור אותם, ואף קבוצה גדולה בליגת העל לא תסכים לתת להם במה
אני יכול בקלות למנות לך 6 קבוצות שיסכימו לקבל שחקנים מטוברוק בחינם ולתת להם אחלה במה והם אפילו יכולים לשחק שם יותר ממכבי נתניה.
באמת? אז למה זה לא קרה עד ששגב האידיוט החליט לחתום על הסכם מטומטם שכזה?
זה שההסכם מטומטם לא אומר כלום על זה שאתה בינתיים נהנה משחקן בחינם אתה חושב כמו כלכלן לא כמו מאמן כדורגל שמחפש שחקנים לסגל .
אמרת שאתה יכול למנות קבוצות...
בינתיים עד היום לאיזיקוביץ' היה סוג של הסכם עם מכבי חיפה שהוא נותן להם עדיפות. וזה אפילו לא היה דומה.
מכבי פ"ת בחיים לא תשביח שחקנים עבור מועדון אחר.
גם ג'קי לא.
טביב ברור שלא.
איזי חבר טוב של אריק, לא? למה הוא לא עושה איתו הסכם כזה?
ב"ש ומכבי ת"א ברור שלא.
יואב כץ הזוי אבל גם אותו אני לא רואה עושה מהלך כזה.
מי נשאר? השכנות העלובות שלנו באזור השרון ועכו? וואלה- שילך על זה!
צר לי אתה מסובך מדי בשבילי לא הבנתי מה אתה רוצה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - amir - 13-Jul-2015 0:28

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים