שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו
11-Jul-2015, 22:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 22:18 ORENARIEL.)
הודעה: #48
RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו
(10-Jul-2015 21:23)אופיר34 כתב:  
(10-Jul-2015 20:00)ORENARIEL כתב:  
(10-Jul-2015 13:03)amir כתב:  תרגע הבלם לא ישאר.

"בגזרת הזרים, נוטה דורה להחתים את הבלם המונטנגרי, אנדריי מישצ'נקו שמציג יכולת טובה. המאמן ביקש מסוכנו של השחקן לאפשר לו לראות אותו בעוד משחק, ביום ראשון מול מכבי פ"ת."

דורה עומד לעשות קריטית בעמדה קריטית , שתעלה לו בפיטורין במחזור ה-10
כל מי שרואה אותו חושב שהוא לא מתאים , הנתונים של השחקן עלובים ביותר , דורה עיוור?

במשחק אימון ראו בבירור שאין לי בטחון והוא משחק מפוזר , שחקן מבוהל שכל כדור שהגיע אליו אחרי 10 שניות כבר היה אצל היריב , מעיף כדורים ומלחיץ את השוער , וכל זה בלי לדבר על היכולת ההגנתיות הגרועות שלו ועוד נגד קבוצה שלא מתקיפה כמו כפר סבא

להעיף אותו כמה שיותר מהר הוא לא היה אמור בכלל להגיע אלינו ולהיבחן

יש מישהו שראה אותו וחושב שהוא כן מתאים?

נראה לי שהרחקת לכת ואני עוד עדין....
הרי ביננו פסלת אותו עוד לפני שראית אותו משחק דקה. לא עושים את זה גם אם הקבוצה האחרונה ששיחק חטפה הרבה שערים. יש עוד כמה אלמנטים שיכולים להסביר את המספרים שהצגת.
ואני לא אומר שהוא בלם ענק (לפחות ממה שראיתי במשחק אימון) ,אבל הוא בטח לא מבוהל ולא מלחיץ אף אחד. יש לו נתונים טובים בסה"כ . הוא גבוה ויחסית די שקט עם הכדור. היתה לו טעות אחת קשה שאני זוכר וחוץ מזה הוא היה די בסדר. לא הייתי רץ להחתים אבל גם לא מבטל כל כך מהר. לבחון עוד משחק שניים ובמקביל לבדוק עוד אופציות.

תענה בכנות , שחקן שחצי עונה יושב על הספסל בליגה האוקראינית בקבוצה עם ההגנה הגרועה בליגה יכול להתאים למכבי נתניה להרכב הראשון ונסתמך עליו להשאר בליגה?
לא היית מביא אותו אפילו למבחנים..

איך שחקן שלא משחק יכול להיות יותר טוב מהבלמים שלנו ולשדרג אותנו?

אם אתה מתלהב כל כך מנתונים טובים , אז בטח התלהבת גם שטוקלומטי הגיע לפה .. חזק גבוה ויחסית שקט עם הכדור.

ראיתי אותו מספיק , 2 משחקים בוידאו ו- 45 דקות בלייב הסתכלתי רק עליו וזה הספיק לי , (ואפילו פילפצ'וק חושב שהוא לא מתאים לנו!) אם אתה הולך לראות מחר את המשחק האימון נגד פ"ת , תסתכל עליו טוב ותראה שהוא לא יודע להניע כדור , כל כדור הוא העיף אותו במקום למסור בטוח קדימה או לרוחב (מסירה לשוער אחורה נחשבת להעיף את הכדור והוא עשה את זה לפחות 10 פעמים במחצית אחת)

לעומת זאת החלוץ טיאגו שהגיע ,היה השחקן הבולט בקבוצה שלו , היה מלך השערים , ופתח את כל המשחקים בעונה האחרונה . אפשר לזהות פוטנציאל על שחקן אפילו בכמה דקות
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו - ORENARIEL - 11-Jul-2015 22:15

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים