שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו
10-Jul-2015, 21:23
הודעה: #41
RE: יש לנו רומריו עכשיו גם טיאגו
(10-Jul-2015 20:00)ORENARIEL כתב:  
(10-Jul-2015 13:03)amir כתב:  תרגע הבלם לא ישאר.

"בגזרת הזרים, נוטה דורה להחתים את הבלם המונטנגרי, אנדריי מישצ'נקו שמציג יכולת טובה. המאמן ביקש מסוכנו של השחקן לאפשר לו לראות אותו בעוד משחק, ביום ראשון מול מכבי פ"ת."

דורה עומד לעשות קריטית בעמדה קריטית , שתעלה לו בפיטורין במחזור ה-10
כל מי שרואה אותו חושב שהוא לא מתאים , הנתונים של השחקן עלובים ביותר , דורה עיוור?

במשחק אימון ראו בבירור שאין לי בטחון והוא משחק מפוזר , שחקן מבוהל שכל כדור שהגיע אליו אחרי 10 שניות כבר היה אצל היריב , מעיף כדורים ומלחיץ את השוער , וכל זה בלי לדבר על היכולת ההגנתיות הגרועות שלו ועוד נגד קבוצה שלא מתקיפה כמו כפר סבא

להעיף אותו כמה שיותר מהר הוא לא היה אמור בכלל להגיע אלינו ולהיבחן

יש מישהו שראה אותו וחושב שהוא כן מתאים?

נראה לי שהרחקת לכת ואני עוד עדין....
הרי ביננו פסלת אותו עוד לפני שראית אותו משחק דקה. לא עושים את זה גם אם הקבוצה האחרונה ששיחק חטפה הרבה שערים. יש עוד כמה אלמנטים שיכולים להסביר את המספרים שהצגת.
ואני לא אומר שהוא בלם ענק (לפחות ממה שראיתי במשחק אימון) ,אבל הוא בטח לא מבוהל ולא מלחיץ אף אחד. יש לו נתונים טובים בסה"כ . הוא גבוה ויחסית די שקט עם הכדור. היתה לו טעות אחת קשה שאני זוכר וחוץ מזה הוא היה די בסדר. לא הייתי רץ להחתים אבל גם לא מבטל כל כך מהר. לבחון עוד משחק שניים ובמקביל לבדוק עוד אופציות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
פיליפצ'וק (1010-0707-2015201520152015)
10-Jul-2015, 21:53
הודעה: #42
עומר בוארון הוא הבן של ציון שאח של אילן בוארון המגן השמאלי שגדל אצלנו לא זוכר את עומר במכבי...לגבי הבלם לדעתי לא ניתן לבדוק אותו מול קבוצה כמו כפ״ס שהיא ברמה של ליגה לאומית.
ראיתי פה שמישהו כתב שלא החלפנו חצי קבוצה...
אז 3 זרים שאחד מהם סופר משמעותי ...
שוער
תוסיף לזה את הפציעה של ערן..
גלגלי עזר לא נחשבים...
11-Jul-2015, 0:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 0:33 עידן444.)
הודעה: #43
זה אני ולא כתבתי שלא החלפנו חצי קבוצה. כתבתי שאי אפשר לקרוא לזה "כל שנה להתחיל הכל מחדש" כי יש כאן בסיס שרץ 2-3 עונות יחד וזה לא משנה אם כשחקני מפתח או לא. חוץ מזה שיש הפתעות. קאיודה בלאומית היה עוד שחקן רוטציה ובליגת העל פתאום אנחנו "תלויים בו". דיא ואבו עביד בקיץ שעבר הגיעו ככה על הדרך והיו מהמלפפונים הכי חמים בקיץ הזה. נקווה שהשנה יקחו את המושכות אחרים בתוספת שחקני רכש מוצלחים.
אגב, רוני לוי לא מצליח להביא שחקני חיזוק ועפ"י הפרסומים כנראה משאיר את כל שחקני הבית אצלו. אולי עדיף שכך...
שלומי אזולאי, רוג'רס קולה, אולי הברזילאי שמגיע ושחקנים מהסגנון הזה אולי עדיפים על גוזלן ושחר הירש שיראו בנו עוד תחנה בדרך לאיפשהו...
11-Jul-2015, 6:32
הודעה: #44
(11-Jul-2015 0:32)עידן444 כתב:  זה אני ולא כתבתי שלא החלפנו חצי קבוצה. כתבתי שאי אפשר לקרוא לזה "כל שנה להתחיל הכל מחדש" כי יש כאן בסיס שרץ 2-3 עונות יחד וזה לא משנה אם כשחקני מפתח או לא. חוץ מזה שיש הפתעות. קאיודה בלאומית היה עוד שחקן רוטציה ובליגת העל פתאום אנחנו "תלויים בו". דיא ואבו עביד בקיץ שעבר הגיעו ככה על הדרך והיו מהמלפפונים הכי חמים בקיץ הזה. נקווה שהשנה יקחו את המושכות אחרים בתוספת שחקני רכש מוצלחים.
אגב, רוני לוי לא מצליח להביא שחקני חיזוק ועפ"י הפרסומים כנראה משאיר את כל שחקני הבית אצלו. אולי עדיף שכך...
שלומי אזולאי, רוג'רס קולה, אולי הברזילאי שמגיע ושחקנים מהסגנון הזה אולי עדיפים על גוזלן ושחר הירש שיראו בנו עוד תחנה בדרך לאיפשהו...

ברור שעדיפים,הכל עיניין של תקציב.
11-Jul-2015, 10:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 10:12 דוד חטב.)
הודעה: #45
(11-Jul-2015 0:32)עידן444 כתב:  זה אני ולא כתבתי שלא החלפנו חצי קבוצה. כתבתי שאי אפשר לקרוא לזה "כל שנה להתחיל הכל מחדש" כי יש כאן בסיס שרץ 2-3 עונות יחד וזה לא משנה אם כשחקני מפתח או לא. חוץ מזה שיש הפתעות. קאיודה בלאומית היה עוד שחקן רוטציה ובליגת העל פתאום אנחנו "תלויים בו". דיא ואבו עביד בקיץ שעבר הגיעו ככה על הדרך והיו מהמלפפונים הכי חמים בקיץ הזה. נקווה שהשנה יקחו את המושכות אחרים בתוספת שחקני רכש מוצלחים.

שחקני מפתח הם משמעותיים ובשנים האחרונות תמיד הםעזבו וזה שהשחקנים המשלימים נשארים לא ממש רלוונטי בעיני כי תחשוב למשל שלאורך השנים היית משאיר את אוראל עומרי וחן ופיראס ותוך כדי תנועה מוסיף את קאיודה וכו...אם כל הכבוד לשחקני נשמה שמתחברים ונשארים איתם לא נגיע רחוק...

אגב שמתם לב שאף קבוצה לא עושה משחקי אימון בשבת...
11-Jul-2015, 10:24
הודעה: #46
בדרך כלל לא עושים משחקי אימון בשבת,זה לא פטנט של 2015.
לגבי משלימים/לא משלימים....יש תפקידים שהם הבייסיק בקבוצה,יש תפקידים שהקהל נהנה שהם מאויישים בשחקנים טכניים ו/או מהירים ויש תפקידים שניתן לאייש בהם שחקנים חסרי ברק ובלי סוכנים מקדמי מכירות כי לא בגללם מגיעים למגרש.
איש לא קנה כרטיס בגלל עומרי או אוראל.....כן הגיעו לראות את פיראס וחן וערן וקאיודה.
שוער ובלמים זה הבייסיק,אך לא מושכי קהל.
קשר עושה משחק זה אחד התפקידים החשובים בדיוק כמו הגרזן ושוב לא הם יביאו קהל.
החלוצים,הקשרים הטכניים,השחקן החופשי....הם אלו שמשאירים טעם של עוד למרות שחשיבותם לא עולה על האחרים.
11-Jul-2015, 13:29
הודעה: #47
עמוד השדרה של קבוצה זה 4 שחקנים: שוער , בלם, קשר, חלוץ כל השאר חשובים רק שאין הבדל גדול אם זה פינאס או עומר פרץ או הרוש , כנ״ל בעמדת הקשר הנוסף זה לא ממש משנה אם זה טגה או ג׳יורגיו , רומריו ישדרג את רוב השחקנים שלצידו כמו שלואיס שידרג כל בלם ששיחק איתו...
שוער זה הכי חשוב ברוב העונות שירדנו היו לנו שוערים חלשים: בלדב, טאובר, צ׳אנמו...
הפועל פ״ת עונה אחרונה נפלה בעיקר בשוער...
אשדוד ירדו למרות שמרציאנו גילה יכולת גבוהה...כי הם נפלו בהרבה דברים בעיקר מאמן
11-Jul-2015, 22:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 22:18 ORENARIEL.)
הודעה: #48
(10-Jul-2015 21:23)אופיר34 כתב:  
(10-Jul-2015 20:00)ORENARIEL כתב:  
(10-Jul-2015 13:03)amir כתב:  תרגע הבלם לא ישאר.

"בגזרת הזרים, נוטה דורה להחתים את הבלם המונטנגרי, אנדריי מישצ'נקו שמציג יכולת טובה. המאמן ביקש מסוכנו של השחקן לאפשר לו לראות אותו בעוד משחק, ביום ראשון מול מכבי פ"ת."

דורה עומד לעשות קריטית בעמדה קריטית , שתעלה לו בפיטורין במחזור ה-10
כל מי שרואה אותו חושב שהוא לא מתאים , הנתונים של השחקן עלובים ביותר , דורה עיוור?

במשחק אימון ראו בבירור שאין לי בטחון והוא משחק מפוזר , שחקן מבוהל שכל כדור שהגיע אליו אחרי 10 שניות כבר היה אצל היריב , מעיף כדורים ומלחיץ את השוער , וכל זה בלי לדבר על היכולת ההגנתיות הגרועות שלו ועוד נגד קבוצה שלא מתקיפה כמו כפר סבא

להעיף אותו כמה שיותר מהר הוא לא היה אמור בכלל להגיע אלינו ולהיבחן

יש מישהו שראה אותו וחושב שהוא כן מתאים?

נראה לי שהרחקת לכת ואני עוד עדין....
הרי ביננו פסלת אותו עוד לפני שראית אותו משחק דקה. לא עושים את זה גם אם הקבוצה האחרונה ששיחק חטפה הרבה שערים. יש עוד כמה אלמנטים שיכולים להסביר את המספרים שהצגת.
ואני לא אומר שהוא בלם ענק (לפחות ממה שראיתי במשחק אימון) ,אבל הוא בטח לא מבוהל ולא מלחיץ אף אחד. יש לו נתונים טובים בסה"כ . הוא גבוה ויחסית די שקט עם הכדור. היתה לו טעות אחת קשה שאני זוכר וחוץ מזה הוא היה די בסדר. לא הייתי רץ להחתים אבל גם לא מבטל כל כך מהר. לבחון עוד משחק שניים ובמקביל לבדוק עוד אופציות.

תענה בכנות , שחקן שחצי עונה יושב על הספסל בליגה האוקראינית בקבוצה עם ההגנה הגרועה בליגה יכול להתאים למכבי נתניה להרכב הראשון ונסתמך עליו להשאר בליגה?
לא היית מביא אותו אפילו למבחנים..

איך שחקן שלא משחק יכול להיות יותר טוב מהבלמים שלנו ולשדרג אותנו?

אם אתה מתלהב כל כך מנתונים טובים , אז בטח התלהבת גם שטוקלומטי הגיע לפה .. חזק גבוה ויחסית שקט עם הכדור.

ראיתי אותו מספיק , 2 משחקים בוידאו ו- 45 דקות בלייב הסתכלתי רק עליו וזה הספיק לי , (ואפילו פילפצ'וק חושב שהוא לא מתאים לנו!) אם אתה הולך לראות מחר את המשחק האימון נגד פ"ת , תסתכל עליו טוב ותראה שהוא לא יודע להניע כדור , כל כדור הוא העיף אותו במקום למסור בטוח קדימה או לרוחב (מסירה לשוער אחורה נחשבת להעיף את הכדור והוא עשה את זה לפחות 10 פעמים במחצית אחת)

לעומת זאת החלוץ טיאגו שהגיע ,היה השחקן הבולט בקבוצה שלו , היה מלך השערים , ופתח את כל המשחקים בעונה האחרונה . אפשר לזהות פוטנציאל על שחקן אפילו בכמה דקות
11-Jul-2015, 22:27
הודעה: #49
אני נשמע לך מתלהב??
זה שאני לא קוטל ולא מבקש לזרוק אותו אתמול לא אומר שאני מתלהב....
לא יודע למה הוא לא שיחק. אולי פציעה, אולי מאמן שלא מחזיק ממנו, אולי מסוכסך עם מישהו, אולי באמת הוא לא טוב מספיק.
כבר ראיתי שחקנים טובים שישבו על הספסל והרבה. אחד מהם למשל זה דקל קינן שגם שמו עולה פה לא מעט.
ואני חייב להגיד שלא ראיתי במשחק הראשון שלו את כל מה שאתה מתאר. לא העיף סתם כדורים ודווקא כן חיפש את המסירה המדויקת. ומאיפה אתה מביא את זה שמסירה לשוער זה להעיף את הכדור?? מי קבע את זה?
בקיצור, הוא לא לואיס מרין ובטח שהוא לא טוקלומטי. נראה מחר איך יראה ונדבר

Sent from my LG-D855
11-Jul-2015, 22:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 23:00 ORENARIEL.)
הודעה: #50
(11-Jul-2015 22:27)אופיר34 כתב:  אני נשמע לך מתלהב??
זה שאני לא קוטל ולא מבקש לזרוק אותו אתמול לא אומר שאני מתלהב....
לא יודע למה הוא לא שיחק. אולי פציעה, אולי מאמן שלא מחזיק ממנו, אולי מסוכסך עם מישהו, אולי באמת הוא לא טוב מספיק.
כבר ראיתי שחקנים טובים שישבו על הספסל והרבה. אחד מהם למשל זה דקל קינן שגם שמו עולה פה לא מעט.
ואני חייב להגיד שלא ראיתי במשחק הראשון שלו את כל מה שאתה מתאר. לא העיף סתם כדורים ודווקא כן חיפש את המסירה המדויקת. ומאיפה אתה מביא את זה שמסירה לשוער זה להעיף את הכדור?? מי קבע את זה?
בקיצור, הוא לא לואיס מרין ובטח שהוא לא טוקלומטי. נראה מחר איך יראה ונדבר

Sent from my LG-D855

שחקן פצוע לא נמצא בספסל , עברתי משחק משחק והוא היה תמיד על הספסל, הוא לא היה מספיק טוב להרכב הראשון וגם נכנס מידי פעם דקה 86 וכאלה..
מסירה לשוער ב-99 אחוז השוער מעיף קדימה , אלא אם כן זה שוער בקבוצה כמו ברצלונה , מה ההבדל עם הבלם מעיף קדימה או גורם לשוער לעשות את זה ביותר גרוע?

סליחה שכחתי פרט חשוב.. אבל כנראה שזה לא ממש ישנה משהו לאף אחד
השחקן בעונת 2013 ישב חצי עונה על הספסל בליגה שנייה באוקראינה , פתח 16 משחקים מתוך 30
אז ב-2 קבוצות שונות חצי עונה הוא על הספסל, אז לא ייתכן שהוא מסוכסך עם 2 מאמנים שונים

אבל עזוב לא משנה בוא ניתן לו צ'אנס אולי דורה יחתים אותו בגלל שהוא גבוה והוא שקט יחסית עם הכדור , אולי הוא יצליח להרשים גם אותך
נראה אותו מחר מול קבוצה שקצת תוקפת לשם שינוי..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים