שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלכסנדר דוידוב תחילה
09-Jul-2015, 13:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jul-2015 על ידי 13:58 עידן444.)
הודעה: #31
RE: אלכסנדר דוידוב תחילה
(09-Jul-2015 12:59)פיליפצוק כתב:  1. שמוליק מלול לא חתם בנתניה.
2.שמוליק מלול אם אני לא טועה הוא מגן שמאלי בכלל.
3.מי שהולכים לאייש את הצד הימני כרגע להבנתי זה עומר פרץ ועאמר מסרוואה שהבנתי שהוא שחקן טוב שצריך לקבל צ'אנס מתישהוא ואם ישאירו את הבלוף, הוא לא יוכל לקבל את אותו צ'אנס וסתם יווצר פקק.

כחלון טוב יותר כמגן שמאלי.

באמת גילית את אמריקה...
יש מישהו שלא זיהה את הפוטנציאל של אבו עביד באותו משחק שאתה מדבר עליו שהוא שיחק קשר אחורי? גם אמרתי יותר מפעם אחת שאני רואה בו הואליד באדיר הבא. כמגן קנדה עולה עליו ובמקום מתוקן היה משחק כמגן ימני.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Jul-2015, 14:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jul-2015 על ידי 14:04 פיליפצ'וק.)
הודעה: #32
(09-Jul-2015 13:54)עידן444 כתב:  
(09-Jul-2015 12:59)פיליפצוק כתב:  1. שמוליק מלול לא חתם בנתניה.
2.שמוליק מלול אם אני לא טועה הוא מגן שמאלי בכלל.
3.מי שהולכים לאייש את הצד הימני כרגע להבנתי זה עומר פרץ ועאמר מסרוואה שהבנתי שהוא שחקן טוב שצריך לקבל צ'אנס מתישהוא ואם ישאירו את הבלוף, הוא לא יוכל לקבל את אותו צ'אנס וסתם יווצר פקק.

כחלון טוב יותר כמגן שמאלי.

באמת גילית את אמריקה...
יש מישהו שלא זיהה את הפוטנציאל של אבו עביד באותו משחק שאתה מדבר עליו שהוא שיחק קשר אחורי? גם אמרתי יותר מפעם אחת שאני רואה בו הואליד באדיר הבא. כמגן קנדה עולה עליו ובמקום מתוקן היה משחק כמגן ימני.

כחלון יהיה יותר טוב בבית"ר ת"א בליגה הלאומית.
עומרי קנדה זה פאסה, נחלת העבר, היה לו את הצ'אנס אבל הוא בחר בהימורים.
לראייה, לא הרשים יותר מידי גם בהפועל ירושלים.
איאד זה העתיד, שחקן שמגלה יכולת טובה בכל תפקיד בו הוא משובץ, פוטנציאל שרק צריך ליטוש והכוונה ודרכו למעלה סלולה.
09-Jul-2015, 14:27
הודעה: #33
תתייחס לשאלה הפשוטה - ולמה זה אמור היה לעניין את נתניה ? אז מה עם לאיאד יש כישרון ? אז יכול להיות שאיאד יצמח להיות שחקן גדול אבל אנחנו לא נהנה מזה. ויכול להיות שכחלון (אתה יודע מה, כחלון כמשל, לא כחלון האיש) היה נהפך להיות לשחקן ליגה לגיטימי אם היה מקבל את הצ'אנס הראוי.

איאד נהנה מעוצמה פיזית והמון שאפתנות ומלחמה. הוא קנה את עולמו בזכות אשראי בלתי מוגבל שקיבל בכוונת מכוון. לעומתו כחלון טכני ממנו בהרבה והוא פשוט נחות פיזית . אם כחלון היה מקבל את האשראי שאיאד קיבל - לך תדע איפה זה היה נגמר. אני גם זוכר את כמות השטויות שבן הרוש עשה, כל כך הרבה שאפילו טל מעבי(!) הועדף על פניו. אז מה ? אם יש לך מאמן שמחליט לקדם אותך יש לך כנראה סיכוי טוב יותר להצליח.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Jul-2015, 14:33
הודעה: #34
אלכסנדר דוידוב תחילה
(09-Jul-2015 14:27)טל.מ כתב:  תתייחס לשאלה הפשוטה - ולמה זה אמור היה לעניין את נתניה ? אז מה עם לאיאד יש כישרון ? אז יכול להיות שאיאד יצמח להיות שחקן גדול אבל אנחנו לא נהנה מזה. ויכול להיות שכחלון (אתה יודע מה, כחלון כמשל, לא כחלון האיש) היה נהפך להיות לשחקן ליגה לגיטימי אם היה מקבל את הצ'אנס הראוי.

איאד נהנה מעוצמה פיזית והמון שאפתנות ומלחמה. הוא קנה את עולמו בזכות אשראי בלתי מוגבל שקיבל בכוונת מכוון. לעומתו כחלון טכני ממנו בהרבה והוא פשוט נחות פיזית . אם כחלון היה מקבל את האשראי שאיאד קיבל - לך תדע איפה זה היה נגמר. אני גם זוכר את כמות השטויות שבן הרוש עשה, כל כך הרבה שאפילו טל מעבי(!) הועדף על פניו. אז מה ? אם יש לך מאמן שמחליט לקדם אותך יש לך כנראה סיכוי טוב יותר להצליח.

״נחות פיזי״ זו בעיה של שחקן שלא משקיע מספיק בחדר כושר. אתה שחקן הגנה, אתה צריך כח כדי ״לשים גוף״ ואין לך את זה? גש לחדר כושר ותתנפח...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
09-Jul-2015, 14:42
הודעה: #35
(09-Jul-2015 14:27)טל.מ כתב:  תתייחס לשאלה הפשוטה - ולמה זה אמור היה לעניין את נתניה ? אז מה עם לאיאד יש כישרון ? אז יכול להיות שאיאד יצמח להיות שחקן גדול אבל אנחנו לא נהנה מזה. ויכול להיות שכחלון (אתה יודע מה, כחלון כמשל, לא כחלון האיש) היה נהפך להיות לשחקן ליגה לגיטימי אם היה מקבל את הצ'אנס הראוי.

כחלון טכני?
עזוב אנחנו כנראה לא רואים את אותו משחק.
09-Jul-2015, 14:50
הודעה: #36
יותר טכני מאבו עביד זה בטוח.
09-Jul-2015, 15:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jul-2015 על ידי 15:03 פיליפצ'וק.)
הודעה: #37
(09-Jul-2015 14:50)עידן444 כתב:  יותר טכני מאבו עביד זה בטוח.

אבו עביד הוא בלם במקור.
הסבו אותו להיות מגן בפעם הראשונה בחייו וגם שם הלך והשתפר וראו את האכויות שיש לו בכל משחק.
לכחלון אין כלום ושום דבר וגם לא רואים פוטנציאל, זה שהעין שלך עקומה בגלל שהוא "שחקן בית" זו בעיה שלך, אבל ככה לא מנהלים מועדון.
שחקן בית יהיה פה רק בגלל שהוא טוב, לא בגלל שהוא גר בשכונת דורה.
זה הפלוס גם במינוי של מאמן מבחוץ, הוא ישאיר את הטובים לפי יכולתם המקצועית ולא לפי תעודת התושב.
09-Jul-2015, 15:42
הודעה: #38
אהבתי את ההקשר שכונת דורה מול שלומי דורה.
טוב לכחלון אם יצא לשנת השאלה בלאומית יוכיח את עצמו יחזור ואם לא אז ביי.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-Jul-2015, 17:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jul-2015 על ידי 17:35 טל.מ.)
הודעה: #39
אלכסנדר דוידוב תחילה
(09-Jul-2015 14:33)אלון כתב:  

״נחות פיזי״ זו בעיה של שחקן שלא משקיע מספיק בחדר כושר. אתה שחקן הגנה, אתה צריך כח כדי ״לשים גוף״ ואין לך את זה? גש לחדר כושר ותתנפח...

יש גנים ואתה יכול להתנפח עד גודל מסוים ולא יותר. כחלון למשל בחיים לא יגיע למימדים של איאד או בן הרוש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אמרתי כחלון כמשל . אבו עביד לא מעניין אותי. שחקן שהביאו אותו לפה כדי שאיזיקוביץ יגזור קופון וכמה אוהדים יוכלו להגיד בגאווה שבזכותנו הוא התגלה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Jul-2015, 17:51
הודעה: #40
(09-Jul-2015 17:33)טל.מ כתב:  
(09-Jul-2015 14:33)אלון כתב:  

יש גנים ואתה יכול להתנפח עד גודל מסוים ולא יותר. כחלון למשל בחיים לא יגיע למימדים של איאד או בן הרוש.

אמרתי כחלון כמשל . אבו עביד לא מעניין אותי. שחקן שהביאו אותו לפה כדי שאיזיקוביץ יגזור קופון וכמה אוהדים יוכלו להגיד בגאווה שבזכותנו הוא התגלה.

יכול גם יכול, לא יכול לצמוח בגובה זה כן...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים