שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לפעמים גם איזי טועה
07-Jul-2015, 9:58
הודעה: #31
RE: לפעמים גם איזי טועה
לא מזלז ולא זלזלתי מעולם בטופי,לא במועדון המעריצים ולא במזלזלים.
.אך בתקציב של נתניה שהרוש נתון ועומר ורד הוחתם ועומר פרץ הוחתם ותקועים עם כמה חוזים בעייתיים,את השקל הראשון,אני שם על שוער,השני על בלם,השלישי על חלוץ,הרביעי על חלוץ נוסף וניראה לי שאחרי ה4 האלו יגמרו לי השקלים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (0707-0707-2015201520152015)
07-Jul-2015, 10:00
הודעה: #32
לפעמים גם איזי טועה
נו לך תסביר את זה פה לאנשים שמעצבן אותם שהפעולה האחרונה שלו בהתקפה לא טובה. גם אותי זה מעצבן, אבל מגן קודם כל תפקידו להגן. ברור לי שטופי לא יבוא לפה, העמדה שלו תפוסה כבר, אבל בין זה לבין להפוך אותו לאפס המרחק רב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Jul-2015, 10:04
הודעה: #33
(07-Jul-2015 10:00)טל.מ כתב:  נו לך תסביר את זה פה לאנשים שמעצבן אותם שהפעולה האחרונה שלו בהתקפה לא טובה. גם אותי זה מעצבן, אבל מגן קודם כל תפקידו להגן. ברור לי שטופי לא יבוא לפה, העמדה שלו תפוסה כבר, אבל בין זה לבין להפוך אותו לאפס המרחק רב.

הוא הכי לא "אפס" ובסגל קצר,הוא עדיף על הרוש ועומר פרץ ועומר ורד כי הוא יכול להיות גם בימין וגם בשמאל,אך יש מצב נתון העונה ויש אותם ויש את שלו שצריך למצוא לו פתרון או להשתמש בו ויש את אברגיל הפצוע שהוא תחת חוזה ואפילו מתן בלסטרה וכל אלו תופסים מקום של אחרים.
07-Jul-2015, 10:14
הודעה: #34
לפעמים גם איזי טועה
אברג'יל פצוע כבר שנה שלמה .. לגבי שלו ובלסטרה אין לי תשובות. לא יודע מה מצא מי שמצא בבלסטרה שהחתים אותו לחמש שנים, ומה הוא בדיוק רוצה מאיתנו אם הוא לא מוצא את עצמו בשום ליגה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Jul-2015, 10:36
הודעה: #35
(07-Jul-2015 10:14)טל.מ כתב:  אברג'יל פצוע כבר שנה שלמה .. לגבי שלו ובלסטרה אין לי תשובות. לא יודע מה מצא מי שמצא בבלסטרה שהחתים אותו לחמש שנים, ומה הוא בדיוק רוצה מאיתנו אם הוא לא מוצא את עצמו בשום ליגה.

הפחד ששחקני "העתיד" יברחו,גרם להחתים כמה מהם על חוזים בגיל 18.
וכך נתקעת בעבר עם אחרים והיום עם בלסטרה.
אברגיל הוא מהמיסים של שגב לשותפיו
ושלו הוא אחרון המוהיקנים מההחתמות לחץ של טראומת הירידה.
07-Jul-2015, 10:48
הודעה: #36
המיסים שלו למשפחתו... התכוונת
07-Jul-2015, 11:32
הודעה: #37
(07-Jul-2015 9:54)עידן444 כתב:  אתם מזלזלים במגן שסוגר את האגף שלו מצויין. אני עם טופי ישנתי בשקט...
אחרי שהוא שוחרר ירדנו ליגה... יתרון ענק שהוא יכול לשחק בשני הצדדים. הוא מוסיף אלמנט של מהירות שלא קיים כמעט בהגנות ישראליות. אתם מדברים על למה אף אחד לא ״הקריב״ עצמו בגול של נוואקמה מול רעננה. אם טופי היה שם נאווקמה היה מקבל פייט אמיתי במיאוץ ואני מניח שהיה מתקשה הרבה יותר... גם בלאומית מרכז ההגנה שלנו עם ליפניה לא הצטיין בנושא המהירות וטופי לא פעם הציל אותנו ממבוכה- מה שלא אורי שטרית, לא שמעון הרוש ולמעשה כמעט אף מגן ישראלי מסוגלים לעשות. העניין פה הוא מחיר ומחיר בלבד(בעצם גם מצבו הפיזי הוא שיקול כיוון שהיה פצוע הרבה העונה). לא מבין את הדיונים לגבי כן זר לא זר... ״לבזבז זר״??? תגידו אתם שומעים את עצמכם??? אפשר לחשוב איזה זרים מגיעים לכאן??? גבי יקר בהרבה מטופי וטופי עולה עליו ב 8 דרגות אפילו בתפקיד שלו! שלא נדבר על הורסטיליות שברק בכר בשיא חוכמתו חיפש ומצא אופnציה לשני הצדדים שלו בשחקן אחד(אגב, זה גם היתרון של ויקי כחלון שחייב להישאר!).
פייי אם בטעות נכנס פה איזה קורא שלא מכיר חושב שרוברטו קרלוס חזר מפרישה, מספיק עידן תהיי רציני.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Jul-2015, 11:56
הודעה: #38
כיוון שרוב המגינים בארץ פחי אשפה- כולל בקבוצות הצמרת- טופי זה הכי קרוב לרוברטו קרלוס שאתה יכול להשיג. ואם לא רוברטו קרלוס אז לפחות קלמי סבן משודרג.
07-Jul-2015, 12:16
הודעה: #39
רוברטו קרלוס היה קיצוני שמאלי עם בעיטת פצצה מהמדויקות שראיתי בגלל שהיה כ"כ מוכשר שמו אותו מגן למקסם את היתרונות שלו. טופי ידידי ברגע שהוא מתקרב לקו האמצע צריך מפה ומצפן לחפש אזימוט לשער היריב אבל זה מיותר כי במילא כשהוא יתקרב לאזור הוא לא ידע מה לעשות עם הכדור ויאבד אותן.
אם מה שאמרת ומכיוון שאתה צעיר ממני אנא רענן את זיכרוני ותזכיר לי איזה פעולה שעשה, שהעזת להעלות את שמותיהם באותו משפט.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Jul-2015, 13:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2015 על ידי 13:02 roeyshaul.)
הודעה: #40
עם כל הכבוד, דיון על פינאס טובארנו ולא קראתם לי?

אז ככה:
פינאס, כיאה למי שגדל כחלוץ ושיחק פחות מעשרים (!) משחקים בקריירה לפני שהגיע אלינו, ולא כבש מעולם קודם לכן, לוקה בבסיס בצורה קשה -
הוא לא יודע לסגור סגירה אלכסונית בהגנה - מיומו הראשון בקבוצה קיבלנו המון גולים בנקודה שהוא בדיוק היה צריך לסגור. הוא פשוט לא נמצא שם ואז מאשימים את העידו לוי התורן.

הוא רץ, כמו ימפולסקי בראשית דרכו עם הראש למטה. גם עם עובר אחד - מאבד אצל השני.

מוסר המון ליריב. מגביה בצורה שגורמת לך להתגעגע לשמעון מנחם והרומן עם הטניס - אחוז הכדורים שהוא מכניס לרחבה ומגיעים לשחקן של הקבוצה שלו - שואף לאפס, ממש כך.

היתרונות שלו - חוצים ארוכים, והוא חזק, יודע לתת גוף. מה שכן - המהירות שלו היא לא כזה יתרון - היציאה מהמקום שלו איטית רצח.

בקיצור - זר? אולי למקצוע.

אגב, שחקן כל כך טוב, אין סיכוי שנצליח להתחרות עם כל הקבוצות שמחזרות אחריו... כמו למשל... רגע, חייבת להיות אחת כזאת... אולי כפר סבא? לא? בני יהודה? גם לא? נצרת עילית? אחווה עראבה? מישהו? הלוו?

(07-Jul-2015 0:55)דוד חטב כתב:  יש שתי סוגיות בפורום הזה שבחיים לא יהיה להם פתרון ושנים נתווכח עליהם זה טופי והשבת...
טופי הגנתית הכי טוב בארץ התרפית בין החלשים בארץ ...אתה יודע בדיוק מה אתה מקבל ממנו להערכתי במצבנו זה מניח את הדעת לא הכרחי...אבל אם הוא והרוש אותו כסף אני עם טופי

חפש בויקיפדיה סגירה אלכסונית.
תסתכל על טופי.
הגנתית הוא חלש. הוא רק יודע לתת גוף. זהו.
The following 3 users Like roeyshaul's post:
amir (0707-0707-2015201520152015), ransha (0707-0707-2015201520152015), אלון (0707-0707-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים