שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לפעמים גם איזי טועה
06-Jul-2015, 23:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Jul-2015 על ידי 23:10 amir.)
הודעה: #21
RE: לפעמים גם איזי טועה
(06-Jul-2015 22:42)טל.מ כתב:  באמת ראבאק... או שאוסידון יביא את ממן או שילך הביתה .. לא אלמן ישראל !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

(06-Jul-2015 22:16)זיו פלם כתב:  משהו שקשור לברך שלו וחצי עונה ישב בבית והתחיל פתוח קול ולכתוב שירה

נו אז שהארמי יצרפו אותו בתור שחקן חיזוק .. אמיר זה ענה לך על השאלה למה קש מנסים להיפטר ממנו ?

יודע אני עוקב אחריו כל הזמן חשבתי שבתור ראש מועדון המעריצים גם אתה, בכל מקרה קש לא התכונו להשאיר אותו.

(06-Jul-2015 22:57)אלון כתב:  
(06-Jul-2015 22:54)אופיר34 כתב:  
(06-Jul-2015 22:23)אלון כתב:  למה השם שלו עולה כל הזמן???
2 שחקנים שהיו אחראים על 80% משערי הקבוצה עזבו ולא ישחקו ואתם מתעסקים בשחקן שחמש שנים משחק כאן ואולי בישל וכבש 2 שערים. לא חסרים תחליפים לטופי וריאנו שאפילו ילד מהנוער יכול למלא את תפקידו.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
הוא לא עולה כל הזמן. הוא עולה שמשחררים אותו ולא מביאים במקומו תחליף ראוי והוא עולה שוב שאתה צריך מגן ואין לך הרבה כסף להביא אחד נורמלי.
ואם היה לי ילד כמו אבו עביד על המדף לא הייתי מדבר על טופי. יש ילד ויש ילד.

Sent from my LG-D855

ביזבוז של כסף ושל זר גם אם אין ילד...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
או הנה אחד שמבין כדורגל למרות שבמקרה הזה לא צריך יותר מדי

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jul-2015, 0:01
הודעה: #22
לפעמים גם איזי טועה
הידיעה המוחלטת שלך בקש מרשימה אותי. אני מסתפק בנתניה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Jul-2015, 0:55
הודעה: #23
יש שתי סוגיות בפורום הזה שבחיים לא יהיה להם פתרון ושנים נתווכח עליהם זה טופי והשבת...
טופי הגנתית הכי טוב בארץ התרפית בין החלשים בארץ ...אתה יודע בדיוק מה אתה מקבל ממנו להערכתי במצבנו זה מניח את הדעת לא הכרחי...אבל אם הוא והרוש אותו כסף אני עם טופי
07-Jul-2015, 6:32
הודעה: #24
(07-Jul-2015 0:55)דוד חטב כתב:  יש שתי סוגיות בפורום הזה שבחיים לא יהיה להם פתרון ושנים נתווכח עליהם זה טופי והשבת...
טופי הגנתית הכי טוב בארץ התרפית בין החלשים בארץ ...אתה יודע בדיוק מה אתה מקבל ממנו להערכתי במצבנו זה מניח את הדעת לא הכרחי...אבל אם הוא והרוש אותו כסף אני עם טופי

הרוש בחוזה והוא לא ולכן זה היסטוריה.
זה בדיוק כמו ההשוואה בין כל שחקן קישור לגיטימי ושלו מנשה.
כל ההשוואות והעדפות האלו,תאורטיות והם וויכוח לשם הוויכוח.
07-Jul-2015, 9:21
הודעה: #25
שיהיו בריאים החברים שלך איזה גיבנות השאירו לנו...
אגב גם אתמול באימון הפתיחה יותר מידי אנשים על הדשא במשרדים וכו...
חלאס לנקות לא צריך מתנדבים, לא צריך כל כך הרבה מלחששים שלכל אחד יש דיעה...
מקווה שזה נכון רק להתלהבות של ההתחלה.
07-Jul-2015, 9:30
הודעה: #26
לפעמים גם איזי טועה
אין לי בעיה עם שמעון הרוש. הוא מגן טוב. לוקה במשחק ההגנה אבל מבחינה התקפית הוא בהחלט מגן טוב. הבעיה איתו היא שהיכולת שלו פחות רלוונטית... הרי בשורה התחתונה צד שמאל בהגנה יהיה תלוי יותר במחליף שלו...
07-Jul-2015, 9:34
הודעה: #27
בעיני הוא השחקן הכי פרווה בארץ
07-Jul-2015, 9:37
הודעה: #28
הכי אדיש בארץ...
07-Jul-2015, 9:47
הודעה: #29
אתה ובעל הבלוג ניזונים מאותם מקורות הזויים.
יש אחד קוראים אותו דורון,זהו..כל האחרים שהסתובבו זה ספונסרים שעזרו בימים קשים והמועדון הזמין אותם שעה קודם כדי להודות,נקודה.

ולכל אלו שקוראים את הבלוג,חייב לציין שאני לא אובייקטיבי כי בעל הבלוג הוא ידיד שלי,מצד שני הוא משרת טענה שיש מתיחות ומעורבות יתר בין אנשי העיריה ואסידון,זה נכון שהעיריה כרגע היא קרש ההצלה היחיד של כולנו ובלעדיה אין מועדון,מצד שלישי מהמעט ששמעתי אתמול מאנשי העיריה הם גם נהנים מהעבודה של אסידון וגם לא מתכוונים להתערב מקצועית,רק לוודא שהכסף שמגוייס מנוצל כהלכה וממש לו למקורבים.
החתמת דורה זה דוגמא קלסית לאי התערבותם.
07-Jul-2015, 9:54
הודעה: #30
לפעמים גם איזי טועה
אתם מזלזלים במגן שסוגר את האגף שלו מצויין. אני עם טופי ישנתי בשקט...
אחרי שהוא שוחרר ירדנו ליגה... יתרון ענק שהוא יכול לשחק בשני הצדדים. הוא מוסיף אלמנט של מהירות שלא קיים כמעט בהגנות ישראליות. אתם מדברים על למה אף אחד לא ״הקריב״ עצמו בגול של נוואקמה מול רעננה. אם טופי היה שם נאווקמה היה מקבל פייט אמיתי במיאוץ ואני מניח שהיה מתקשה הרבה יותר... גם בלאומית מרכז ההגנה שלנו עם ליפניה לא הצטיין בנושא המהירות וטופי לא פעם הציל אותנו ממבוכה- מה שלא אורי שטרית, לא שמעון הרוש ולמעשה כמעט אף מגן ישראלי מסוגלים לעשות. העניין פה הוא מחיר ומחיר בלבד(בעצם גם מצבו הפיזי הוא שיקול כיוון שהיה פצוע הרבה העונה). לא מבין את הדיונים לגבי כן זר לא זר... ״לבזבז זר״??? תגידו אתם שומעים את עצמכם??? אפשר לחשוב איזה זרים מגיעים לכאן??? גבי יקר בהרבה מטופי וטופי עולה עליו ב 8 דרגות אפילו בתפקיד שלו! שלא נדבר על הורסטיליות שברק בכר בשיא חוכמתו חיפש ומצא אופציה לשני הצדדים שלו בשחקן אחד(אגב, זה גם היתרון של ויקי כחלון שחייב להישאר!).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים