שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אמיה טגה
08-Jul-2015, 12:47
הודעה: #21
RE: אמיה טגה
(08-Jul-2015 12:40)עידן444 כתב:  
(08-Jul-2015 12:29)mordii2 כתב:  
(08-Jul-2015 12:15)עידן444 כתב:  אם הוא סיים את השותפות בגלל ההתנהלות הפזרנית והחד צדדית- למה הוא נתן לזה יד בצורת הלוואות?
במקום לכועס על גיל לב ושגב אתה מתלונן למה מאור נתן לו הלואה ???

כולם אשמים- אבל גיל לב היה סך הכל שכיר. יוסי מאור שותף, יש לו אחריות על הנעשה- על אחת כמה וכמה ברגע שהוא נותן הלוואה לשותף שלו שעושה בדיוק הפוך לתפיסת העולם שלו.
אין סרט שיוסי מאור נקי בהתנהלות שלו בעונה שעברה.

לאאאא גיל לב הוא האשם הגדול . אלי שגב אולי היה פנטזיונר אולי רצה להלבין לא יודע מאור רצה לעשות סיבוב על שגב לא יודע . גיל לב היה במערכת לפני ואחרי כמו שסגל זעק בכול מקום המלך הוא עירום ושלא הקשיבו זז אותו דבר היה צריך לעשות גיל לב נקודה בטח כאשר הפרשה התפוצצה הוא אפילו לא אמר מלה .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Jul-2015, 13:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jul-2015 על ידי 13:15 עידן444.)
הודעה: #22
(08-Jul-2015 12:47)mordii2 כתב:  
(08-Jul-2015 12:15)עידן444 כתב:  אם הוא סיים את השותפות בגלל ההתנהלות הפזרנית והחד צדדית- למה הוא נתן לזה יד בצורת הלוואות?

כולם אשמים- אבל גיל לב היה סך הכל שכיר. יוסי מאור שותף, יש לו אחריות על הנעשה- על אחת כמה וכמה ברגע שהוא נותן הלוואה לשותף שלו שעושה בדיוק הפוך לתפיסת העולם שלו.

לאאאא גיל לב הוא האשם הגדול . אלי שגב אולי היה פנטזיונר אולי רצה להלבין לא יודע מאור רצה לעשות סיבוב על שגב לא יודע . גיל לב היה במערכת לפני ואחרי כמו שסגל זעק בכול מקום המלך הוא עירום ושלא הקשיבו זז אותו דבר היה צריך לעשות גיל לב נקודה בטח כאשר הפרשה התפוצצה הוא אפילו לא אמר מלה .

שמע, ממה ששמעתי גיל לב אדם ישר מאוד. במידה ותקציב מכבי נתניה לא היה עובר והיה מתחיל שחרור שחקנים המוני לפני תחילת העונה כדי לעבור בבקרה- אני לא יודע אם זה היה מתקבל יותר טוב.
באו לגיל לב- זה התקציב. הינה הערבויות. שב עם אורליצקי ותדאג שנעבור בבקרה. גיל לב מבחינתי סך הכל עשה את תפקידו. גם אני העברתי עליו ביקורות ואני חושב שקולו היה צריך להישמע- אבל בהנחה שגם הוא כמו כולנו בטח במעסיק שלו ובערבויות שלו- אני לא רואה בעיה בהתנהלותו. מניח שהוא סך הכל יישר קו עם הצגת היחיד של המעסיק שלו וכך אמור לעשות עובד שכיר. אם הוא מגדיל ראש הוא יכול להגיד לשגב, שמע אלי, נראה לי שהחוזה ל X קצת מוגזם... אולי ננסה לקצץ קצת ל Y כי הוא לא שווה את הסכום, אולי נוותר על Z- דברים שיכול להיות שקרו- אבל בסופו של דבר, וגם אייל אומר את זה- זה היה One Man Show. וגם אייל צעק כל הזמן לגבי הבעיה התרימית. גם אייל בחלומותיו השחורים ביותר לא שיער שמתוך 9 מיליון ש"ח של ערבויות מה שנתניה תסתפק בו למחיקת הגרעון הוא מכירת קאיודה...
08-Jul-2015, 14:58
הודעה: #23
(08-Jul-2015 13:15)עידן444 כתב:  
(08-Jul-2015 12:47)mordii2 כתב:  

שמע, ממה ששמעתי גיל לב אדם ישר מאוד. במידה ותקציב מכבי נתניה לא היה עובר והיה מתחיל שחרור שחקנים המוני לפני תחילת העונה כדי לעבור בבקרה- אני לא יודע אם זה היה מתקבל יותר טוב.
באו לגיל לב- זה התקציב. הינה הערבויות. שב עם אורליצקי ותדאג שנעבור בבקרה. גיל לב מבחינתי סך הכל עשה את תפקידו. גם אני העברתי עליו ביקורות ואני חושב שקולו היה צריך להישמע- אבל בהנחה שגם הוא כמו כולנו בטח במעסיק שלו ובערבויות שלו- אני לא רואה בעיה בהתנהלותו. מניח שהוא סך הכל יישר קו עם הצגת היחיד של המעסיק שלו וכך אמור לעשות עובד שכיר. אם הוא מגדיל ראש הוא יכול להגיד לשגב, שמע אלי, נראה לי שהחוזה ל X קצת מוגזם... אולי ננסה לקצץ קצת ל Y כי הוא לא שווה את הסכום, אולי נוותר על Z- דברים שיכול להיות שקרו- אבל בסופו של דבר, וגם אייל אומר את זה- זה היה One Man Show. וגם אייל צעק כל הזמן לגבי הבעיה התרימית. גם אייל בחלומותיו השחורים ביותר לא שיער שמתוך 9 מיליון ש"ח של ערבויות מה שנתניה תסתפק בו למחיקת הגרעון הוא מכירת קאיודה...

עידן אפילו אתמול אייל היה בשוק שראה את החוזים שחלק מהשחקנים חתמו
גיל לב היה צריך להיות שומר הקופה נקודה כעורך דין שבנה את החוזים שידע בדיוק את המצב של נתניה איך אמרו פה שלומי דורה צריך לשבת מול EX ולעשות הכנסות והוצאות וזה מה שהיה צריך לעשות גיל.
08-Jul-2015, 15:07
הודעה: #24
מורדי הכל היסטוריה....נקווה שהתחילו עידן חדש.
וכאן יש יתרון לאוסידון שראה את טביב מנהל משאים ומתנים..נקווה שהוא גם "סקאוט" ברמה של טביב,בנושאים אחרים מקווה שהוא שונה בתכלית השינוי Tongue

ולכן,חייבים להיות ראלים,השנה אנחנו זקוקים לקבוצה צנועה לוחמת בעלת מוטיבציה שתדע לספק לנו רגעי אושר קטנים ורגעי תקווה גדולים,שתתחבר לקהל והקהל יגיע בהמוניו לעודד למרות שבתיה סהר/שהר ויעקב בוזגלו,לא ישבו לידם.
08-Jul-2015, 15:10
הודעה: #25
(08-Jul-2015 15:07)אייל ס כתב:  מורדי הכל היסטוריה....נקווה שהתחילו עידן חדש.
וכאן יש יתרון לאוסידון שראה את טביב מנהל משאים ומתנים..נקווה שהוא גם "סקאוט" ברמה של טביב,בנושאים אחרים מקווה שהוא שונה בתכלית השינוי Tongue

ולכן,חייבים להיות ראלים,השנה אנחנו זקוקים לקבוצה צנועה לוחמת בעלת מוטיבציה שתדע לספק לנו רגעי אושר קטנים ורגעי תקווה גדולים,שתתחבר לקהל והקהל יגיע בהמוניו לעודד למרות שבתיה סהר/שהר ויעקב בוזגלו,לא ישבו לידם.
נתניה לא צריכה שחקנים כמו סהר צריכים שחקנים צעירים שרוצים כול משחק להוכיח שהם שווים .
ולגבי גיל צודק מה שהיה היה הפנים קדימה .
אני מקווה גם שהוא יקשיב גם לך לצערי ובטוח גם לצערך צדקת בכול מה שאמרת
08-Jul-2015, 15:44
הודעה: #26
צעירים שרוצים זה נחמד לסלוגן של אפי....
היה נחמד גם אם הצעירים שכול כך רוצים היו גם יודעים קצת.
וזהו שעם הקטע של היודעים יש קצת בעיה....
08-Jul-2015, 15:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jul-2015 על ידי 15:54 אייל ס.)
הודעה: #27
(08-Jul-2015 15:44)אופיר34 כתב:  צעירים שרוצים זה נחמד לסלוגן של אפי....
היה נחמד גם אם הצעירים שכול כך רוצים היו גם יודעים קצת.
וזהו שעם הקטע של היודעים יש קצת בעיה....

בניגוד לעבר,מאמין רק ברוצים ויכולים ומוכיחים יכולת....
מי שנשלח להשאלה בליגה השניה ולא הוכיח עצמו,הסיכוי שיוקפץ לליגת העל ישירות נמוכה(מאוד).
לעומת זאת חייבים לסמן שחקנים ולטפח אותם נכון.
חושב שאביב שווה טיפוח,חושב שפאדי שווה טיפול,שתומר השוער מ98 שווה טיפוח,לבחון את עזריה הצעיר(למרות הגנטיקה)Tongue,יש משהו בירושלמי (שהגיע בשנה שעברה מת"א) ובנימני(הבלם שהגיע מהפעל ת"א) ששווים בחינה ויותר של מאמן הבוגרים.
ובכלל השנה מחזור 98 הגיע לנוער ומעבר לתומר ופאדי יש שם כמה אופציות מבטיחות ששוות בדיקה.
09-Jul-2015, 9:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jul-2015 על ידי 9:11 דוד חטב.)
הודעה: #28
חברים אתם ממש אבל ממש תמימים, נעשו פה מחדלים ענקיים לפני שגב ובתקופת שגב ומאור...
השמועה מספרת שמאור עשה סיבוב של 3 מיליון ש״ח על אדמה בחבצלת אחרי שקיבל מידע פנימי מבכירים בעיריה ...הכל מבוסס על שמועה ולכאורה...
בנוסף בכירים בהנהלה רכשו דירות על חשבון השד יודע מה ...גם במקרה הזה זו אולי רק שמועה וכמובן לכאורה כי הכל מבוסס על שמועות....
אבל ניקיון כפיים אין בכדורגל באופן כללי הביזנס הזה מסריח ולא רק בנתניה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים