שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוהד לויטה
03-Jul-2015, 16:26
הודעה: #11
RE: אוהד לויטה
(03-Jul-2015 16:06)דוד חטב כתב:  אני חושב שברק לוי בין השוערים הישראלים בחמישיה הראשונה .
בטוח יותר טוב מלויטה .

בגלל שהוא כזה "טוב" מכבי ת"א לא בונה עליו ונותנת לו את הצ'אנס.
לידיעתך, יש להם שוער "חביב אוחיון" אני חושב קוראים לו, ועליו הם בונים כשוער העתיד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jul-2015, 16:28
הודעה: #12
אוהד לויטה
יכול להיות שברק יותר טוב אבל לא אהבתי לקרא את הפרסומים שהוא מחכה לראות איזו הגנה תהיה לפני שיצטרף (במידה והם נכונים). בנוסף השכר שלו גבוה מאוד ומכבי תא מצפה לתשלומים מלאים (שוב עפ פרסומים). כל זה מוביל לזה שנתקשה לקבל אותו. שניר דורי שוחרר ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Jul-2015, 16:52
הודעה: #13
(03-Jul-2015 16:28)טל.מ כתב:  יכול להיות שברק יותר טוב אבל לא אהבתי לקרא את הפרסומים שהוא מחכה לראות איזו הגנה תהיה לפני שיצטרף (במידה והם נכונים). בנוסף השכר שלו גבוה מאוד ומכבי תא מצפה לתשלומים מלאים (שוב עפ פרסומים). כל זה מוביל לזה שנתקשה לקבל אותו. שניר דורי שוחרר ?

בחייאת טל,בגילך עדיין אוכל את כל השטויות שכותבים באתרי אינטרנט.
.עוד לא יבשה הדיו מהקשקשת על מינוי בני לם כמאמן,שהיתה נכונה כמו אלישע לוי/מרקו בלבול/גילי לנדאו/שפיגלר.

ולגבי ברק לוי ומכבי ת"א,מהפה שלך משה לזה שלא שומע שמכבי ת"א תדלג על ברק לוי ובסוף עונת השאלה בנתניה ,הוא יחתום כאן.
להזכירך השוער הזה שלא בונים עליו עמד בשער ב18 משחקים שונים בעונת 14/15,כשליש ויותר ממשחק הקבוצה.
03-Jul-2015, 17:52
הודעה: #14
אוהד לויטה
אייל אני לא מתיימר לדעת מה נכון ומה לא. לגבי ברק לוי - אין לי ממש אינדיקציה כמה הוא שוער טוב או לא. רק בוא נזכור משהו חכם שאמר דודו גורש כשחתם בב״ש. כשאתה שוער בקבוצת תחתית בועטים לך 10-15 בעיטות לשער , כשאתה בקבוצת צמרת לא יותר מ2-3 בעיטות. בנוסף, כשאתה שוער של מכבי תא תמיד תסמוך על ההתקפה שעל כל גול שקיבלת הם כבר יחזירו יותר ( משהו כמו נתניה של פעם). לקבוצת תחתית אין את הלוקסוס הזה. לדעתי ההימור על ברק לוי גדול מידי.

03-Jul-2015, 18:03
הודעה: #15
(03-Jul-2015 17:52)טל.מ כתב:  אייל אני לא מתיימר לדעת מה נכון ומה לא. לגבי ברק לוי - אין לי ממש אינדיקציה כמה הוא שוער טוב או לא. רק בוא נזכור משהו חכם שאמר דודו גורש כשחתם בב״ש. כשאתה שוער בקבוצת תחתית בועטים לך 10-15 בעיטות לשער , כשאתה בקבוצת צמרת לא יותר מ2-3 בעיטות. בנוסף, כשאתה שוער של מכבי תא תמיד תסמוך על ההתקפה שעל כל גול שקיבלת הם כבר יחזירו יותר ( משהו כמו נתניה של פעם). לקבוצת תחתית אין את הלוקסוס הזה. לדעתי ההימור על ברק לוי גדול מידי.

טל,ראיתי את מרטינוביץ במחנה האימונים והבנתי את גודל הברוך(ולא רק אני) שהיה מוריד אותנו ליגה ב11/12 ושוער ספסל של קבוצת(שכמעט לא ראה דשא)צמרת,היה מהגורמים להגעה לאירופה.
ראינו כולנו שוער מנוסה כמו לואיגי סונמו,שבעברו שיחק בעיקר בקבוצות תחתית וירד לא מעט פעמים ,יורד גם עם נתניה.
ראינו בעונה שעברה שוער נבחרת ולא זוכר נקודות רבות שהביא לנו בעשר אצבעות.
לעומת זאת,ברק לוי שוער נבחרת אולימפית ששיחק בבוגרים במכבי ת"א עוד לפני שמלאו לו 19 וממשיך לשחק לו מעט גם כשוער שני ומוכיח עצמו ,הוא אופציה מעולה והלוואי שיחתום בנתניה.
03-Jul-2015, 18:18
הודעה: #16
אוהד לויטה
אני אשמח להתבדות.

03-Jul-2015, 18:30
הודעה: #17
(03-Jul-2015 18:18)טל.מ כתב:  אני אשמח להתבדות.

אשמח שהוא יחתום+חלק מ"המלפפונים" שמוזכרים בחלק מהאתרים ובעיקר אלו שלא מוזכריםTongue
03-Jul-2015, 18:38
הודעה: #18
אוהד לויטה
נתניה חייבת לחשב מסלול מחדש בעקבות הפציעה של ערן לוי. משכורתו תשולם מהביטוח ? אם כן אני מניח שהתפנו כמה חודשי שכר עבור שחקן יצירתי. דיא סבע מוזכר ביותר מידי הקשרים של קבוצות אחרות . גם לזה צריך לתת את הדעת. רומאריו פירס עוד לא יודע שהוא התבקש לקצץ. בלי ספק לא יהיה לאוסידון ודורה משעמם העונה. אבל העיקר ששלו מנשה ממשיך לקבל שכר Wink

03-Jul-2015, 18:43
הודעה: #19
סוף סוף תמימי דעים "נתניה צריכה לחשב מסלול מחדש".
03-Jul-2015, 18:50
הודעה: #20
אוהד לויטה
אני עם אייל.
לויטה שוער חלש וברק לוי עושה רושם טוב יותר. לדעתי, אם מכבי ת״א לא היו בונים עליו הם לא היו משחררים אותו כדי שיצבור דקות משחק. אני ארחיק לכת ואומר שלדעתי הוא טוב יותר מהשוער הראשון שלהם...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים