שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דיון עונת המלפפונים
13-Jul-2015, 9:41
הודעה: #124
RE: דיון עונת המלפפונים
אורן אני לא מבין אותך
אני זוכר את חיים בר עולה מהנוער לבוגרים הוא היה סתם כסחן אחד שמשחק פראי ולא רואה שחקנים לידו ממטר
לקח לו 2-3 עונות להפוך לבלם הכי טוב והאלגנטי שהיה אי פעם במדינה ואני כולל את אבי כהן ז"ל וצביקה רוזן ועוד ..

יש מאמן שהוא בעל מקצוע אנחנו אוהדים בלבד מאמן יודע טיפה יותר מאוהדים ולכן תן רק קצת קרדיט למאמן שבחר את הבלם הזה בסכומים שיש לו פנויים מי אמר לך שיא יא פטי היה משחק ב 50 אלף ד' ?

גם לגבי שחקנים צעירים אין לכם סבלנות לשחקן צעיר לוקח בין עונה ל 5 עונות לפרוץ ואם אחרי 5 עונות הוא לא פרץ למרות כל ההזדמנויות הוא כבר לא יפרוץ , שחקן כמו ירין חסן או עידו לוי עדיין נחשבים לצעירים , אם הם היו חרא לא היו בבאר שבע ועוד כמה קבוצות לוטשות עיניים עליהם , תהיו סבלניים עם צעירים מצד אחד אתם טוענים שכל הקבוצה זה שכירי חרב ומצד שני לא נותנים צ'אנס לצעיר לתפוס ביטחון , 99% מהצעירים לא יציבים פעם ככה פעם ככה עד שתופסים ביטחון ...

הרבה צעירים בנתניה שנפלטים לו היו מקבלים הזדמנויות אמתיות לאורך 2-3 עונות הם היו הופכים כמו כלום לשחקני ליגת העל , ולמה שקורא פיליפצ'וק שחקני בלוף אז מה שאצלך בלוף יכול להתגלות במקום אחר כיהלום ולדוגמאות אין מספר

אורן תהיה סבלני
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: דיון עונת המלפפונים - זאב רווח - 13-Jul-2015 9:41

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים