שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דיון עונת המלפפונים
12-Jul-2015, 22:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jul-2015 על ידי 23:00 ORENARIEL.)
הודעה: #111
RE: דיון עונת המלפפונים
אמיר צודק בהחלט לזה בדיוק התכוונתי ... אופיר ופילפצ'וק ועוד כמה התלהבו ממנו ונתנו אישור להחתים אותו

(משה, מה הוחתם רק עפ"י קלטות?? , הוא בוחן אותו באימונים + 2 משחקי אימון , כמה אתה עוד רוצה שהוא יבחן אותו ? זה מספיק בהחלט)

ושוב לכל מי שיש להגיד משהו נגדי , בוא לא נגיד כלום פשוט נחייה ונראה , אין מה להתווכח אחרי שכבר הוא הוחתם
אל תכעסו עליי ... זו הדעה שלי וזכותי לחשוב ככה, אני אוהד בדיוק כמו כל אחד מכם ורוצה בטובת מכבי נתניה

עידן כך יהיו לדורה ולפילפצ'וק תירוצים אחרי שהוא יתגלה כבלוף , זה היה הימור עלק...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jul-2015, 23:02
הודעה: #112
אורן לתחושתי לא היית במשחק היום וגם לא בחמישי.
.משהו/מישהו הרעיל אותך מסיבה כזו או אחרת ואתה הפכת את זה למלחמת עולם.
.הבחור הגיע בשני לאימון הפתיחה,המאמן בחן אותו לאורך כשבוע + 60 דקות ב2 משחקים,סה"כ כ120 דקות משחק,התרשם והחליט שבתקציב שניתן לו,יש פתרון .
מכיוון שהוא נבחן במבחן ההצלחה,ימים יגידו האם בחר נכון.
בהצלחה לו ולנו!
The following 3 users Like אייל ס's post:
Shaul (1313-0707-2015201520152015), shraga (1212-0707-2015201520152015), עידן444 (1212-0707-2015201520152015)
12-Jul-2015, 23:24
הודעה: #113
חשוב שידאגו בחוזה של הבלם לחלונות יציאה .בינואר ואולי אחרי מחנה האמונים.
12-Jul-2015, 23:29
הודעה: #114
(12-Jul-2015 23:24)חזום חזום כתב:  חשוב שידאגו בחוזה של הבלם לחלונות יציאה .בינואר ואולי אחרי מחנה האמונים.

חלונות כאלו ניתן לקבל כששחק פצוע/בעיות משמעת בעברו...שחקן מהשורה לא יחתום על חלונות יציאה,רוצים אותו שיחתימו/לא רוצים שיחפשו אחר...
12-Jul-2015, 23:34
הודעה: #115
(12-Jul-2015 22:57)ORENARIEL כתב:  אמיר צודק בהחלט לזה בדיוק התכוונתי ... אופיר ופילפצ'וק ועוד כמה התלהבו ממנו ונתנו אישור להחתים אותו

(משה, מה הוחתם רק עפ"י קלטות?? , הוא בוחן אותו באימונים + 2 משחקי אימון , כמה אתה עוד רוצה שהוא יבחן אותו ? זה מספיק בהחלט)

ושוב לכל מי שיש להגיד משהו נגדי , בוא לא נגיד כלום פשוט נחייה ונראה , אין מה להתווכח אחרי שכבר הוא הוחתם
אל תכעסו עליי ... זו הדעה שלי וזכותי לחשוב ככה, אני אוהד בדיוק כמו כל אחד מכם ורוצה בטובת מכבי נתניה

עידן כך יהיו לדורה ולפילפצ'וק תירוצים אחרי שהוא יתגלה כבלוף , זה היה הימור עלק...
גם אם תגיד עוד 100 פעם שהתלהבתי זה לא יהפוך את זה לנכון.
אומר בסה"כ שנראה בלם סביר עם נתונים טובים. במסגרת המגבלות נראית בחירה טובה.
בוא נגיד שאם היה לי תקציב של 30 מליון לא הייתי לוקח אותו. ב 7 מליון הוא בחירה ראויה בסה"כ.

Sent from my LG-D855
13-Jul-2015, 0:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jul-2015 על ידי 0:09 דוד חטב.)
הודעה: #116
אז ההגנה סגורה ; 4 בלמים , 4 מגינים

סליחה 5 מגינים
13-Jul-2015, 0:14
הודעה: #117
בלם קירקס לא יודע מה חשבו שהביאו אותו. הייתי מעדיף להישאר עם מה שיש. גמלוני בלי שקט ברחבה. בקיצור זה לא שחקן אין מה לדבר יותר מידי. מתפלא על דורה. פטי עם רגל אחת שווה אותו
13-Jul-2015, 1:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jul-2015 על ידי 1:21 ORENARIEL.)
הודעה: #118
(13-Jul-2015 0:14)צהוב לעולמים כתב:  בלם קירקס לא יודע מה חשבו שהביאו אותו. הייתי מעדיף להישאר עם מה שיש. גמלוני בלי שקט ברחבה. בקיצור זה לא שחקן אין מה לדבר יותר מידי. מתפלא על דורה. פטי עם רגל אחת שווה אותו

סוף סוף מישהו עם טביעת עין בכדורגל שמבין משהו..
מה שאתה הבנת במשחק אימון אחד, יקח לאנשים אחרים כמה וכמה מחזורי ליגה... אבל אל תדאג בסוף כולם יגיעו לאותה המסקנה
13-Jul-2015, 1:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jul-2015 על ידי 1:48 roeyshaul.)
הודעה: #119
חייב להגיד.
גם מסראווה שיחק בשקט היום, וגם נגד כפר סבר וגם היום, חצי מיושבי היציע לא היו נופלים מהרמה של מישצנקו.
משהו בו נראה כמו בלם בינוני ללאומית. אמרתי מוקדם יותר שהוא שילוב של ירין חסן, אסי בן מוחא וקרופניק.
כעת, אם יורשה לי, מצאתי בדיוק את מי הוא מזכיר.
טוני טוקלומטי, הוא ולא אחר. אותו מבנה גוף, אותו שכר, גם הוא נבחן בשני משחקי אימון וכמה אימונים שהספיקו ללנדאו.

מה שכן, פתאום עידו לוי נראה בלם שאפשר לסמוך עליו, מבוגר אחראי.
והוא לא.
מעדיף אותו על האוקראיני (כמובן ליד דודי תירם, הראשון בהרכב).

ירין יכול להתחשל בהרצליה או משהו בינתיים. גם מנצור, שלא נראה לי שיתחשל פעם.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

הקריצה היתה אמורה להיות סגור סוגריים, סליחה...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
13-Jul-2015, 6:43
הודעה: #120
(13-Jul-2015 0:14)צהוב לעולמים כתב:  בלם קירקס לא יודע מה חשבו שהביאו אותו. הייתי מעדיף להישאר עם מה שיש. גמלוני בלי שקט ברחבה. בקיצור זה לא שחקן אין מה לדבר יותר מידי. מתפלא על דורה. פטי עם רגל אחת שווה אותו

"מחלקת הסקאוטינג" במכבי נתניה מאז ימי "הבן של..",כוללת את כל סוכני השחקנים בארץ שיעשו כל דבר כדי למכור מרכולתם,זה היה נכון בכל השחקנים הזרים שהוחתמו עד היום,זה יהיה נכון גם בעתיד הניראה לעין,למרות שכאן בפורום ובאתרי האינטרנט השונים יש יכולות "סקאוט" טובות בסדרי גודל.
להחזיר את קרופניק זו היתה טעות(ובעיקר להחתים אותו ל2 עונות וחצי),כי ידענו היטב במה מדובר.
להחתים את יה יה פטי,זו החלטה שנתונה למחלוקת(אני אישית חושב שזה יכול היה להיות רעיון מעניין).
להביא בלם מהליגה הראשונה באוקראינה(כן אורן ליגה ראשונה,שגדל בליגה השניה),ששיחק יותר מ50% מסה"כ דקות המשחק בעונה שעברה ופתח במשחקים האחרונים,בחור בן 24 שזו תחילת הדרך לבלם,שבגלל גובהו(ניראה גמלוני) ולמרות שלא יודע מילה בעברית/אנגלית,עשה בדיוק את שביקשו מימנו וניראה שקט מאוד עם הכדור(לא יודע מי ראה חוסר שקט..),זו החלטה מאוד מאוד הגיונית,משוכנע שאם יתברר אחרי מחנה אימונים וגביע הטוטו שמדובר ב"נפילה" (ואני לא חושב שזו נפילה),ניתן יהיה בפיצוי כזה או אחר למצוא פתרון.
הבחור הוחתם,מקווה שאורן וויתר על הקמפיין והאוהדים יחבקו וירצו בהצלחתו(ולא יחפשו כל טעות כדי לגחך ולשרוק בוז).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים