שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מי שלא רוצה שאכתוב יותר בפורום רק שיכתוב ויסביר למה ואני לא נכנס יותר
01-Jul-2015, 6:31
הודעה: #21
RE: מי שלא רוצה שאכתוב יותר בפורום רק שיכתוב ויסביר למה ואני לא נכנס יותר
לך כבר.
אני כמעט לא כותב פה, אבל קורא כל הודעה.
יש כאן הרבה טיפוסים שונים עם מאפיינים ברורים.
טל יתעקש תמיד לחשוש מהנורא מכל, אופיר יתעקש לא לראות את הקיר מולו, פילפ'צוק חושב שאנחנו מגדלים בעיקר בלופים, ועוד ועוד.
אתה צודק שזה מוסיף ענין לפורום. אבל דבר אחד משותף לכולם- כולם רוצים בטובת נתניה.
בקשר אליך, לא ברור לי מה אתה לוקח/מעשן/מקבל כסף כדי לעשות. ברור לי שאתה לא רוצה בטובת נתניה.
ברור לי שאתה קשקשן במקרה הטוב, ונוכל במקרה הרע.

לך כבר.

עידו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Jul-2015, 7:25
הודעה: #22
אני רוצה לשמוע גם מה עמית חושב זה לא מראה שהגזמתי בתגובות זה מראה שאתם לא מקבלים דעות אחרות שונות משלכם
אייל סגל גם כשדיברתי נגד קובי וגיל חשבתי שהם הבעיה וכשהתברר שהם לא הבעיה ידעתי לבקש סליחה ולהתנצל
עידו באמת שאין לי מושג מי אתה כי מעולם לא רעיתי אותך כאן אבל אם הידיעה נכונה כמו שאני פיקציה גם אתה יכול להיקרא פיקציה
איציק כהן אתה מכחיש אבל כבר פנית אליי וביקשת ממני תמיכה בך להיכנס כנציג האוהדים בהנהלה רק שכחת , ידידי הסתה היא הסתה הקוראת לאלימות , לא קיימת בלקסיקון הסתה אחרת תתחיל להתבגר ....

בסיכום המון אכזבה מכם חשבתי שאתם מסוגלים להתמודד עם טענות שונות משלכם מה שמתברר שכשאין תשובות והמסרים חודרים אתם חוששים שזה ישפיע
01-Jul-2015, 7:47
הודעה: #23
(01-Jul-2015 1:09)אייל ס כתב:  הסיפור של "זאב רווח",הוא סיפור ארוך ימים,אני נתקלתי ב"פוסטים" המגדפים שלו נגד קובי בלדב וגיל לב לפני שנים(הייתי משוכנע שזה השם..),לא קישרתי אותו לנחום ושות' עד שעשה לעצמו האוטינג וחזר לשמו המקורי כאן בפורום לפני כשנה.
מכיוון שמדובר בשיטה ובתופעה אני מתלבט האם להסתפק בהאוטינג,או לתת למשטרת ישראל לעשות את העבודה,על מנת לגדוע את הרצון מה"רווח" הבא.

ואיזה מזל שבמילואים מסופחים אלינו "אקרים" צעירים,שהבדיקה הזו עבורם היא "ארוחת 10".

אייל, האם היצור הזה זה ז.ב ?
01-Jul-2015, 8:08
הודעה: #24
בוקר טוב משה,כשאבחר לעשות "האוטינג",זה יהיה שם מלא על מנת להשאיר את כולם פעורי פה.
ובוקר אור מיוחד גם לך "רווח",שבאופן מפתיע אתה לא נוטש את הפורום מסביב לשעון ולעינייננו,זה שמפעם לפעם אתה מבקש סליחה מכאלו ואחרים ואתה מוציא שאלון על הרצון בך כאן או במקומות אחרים ומשנה מוסיקה בהשפעת "חיסונים",לא ישנה את חומרת כתיבתך ואת תוכן הדברים,הנזק שאתה גורם נעשה ברגע שלחצת על "שלח" ולסלוח או לא זו בחירה של הנפגעים.
01-Jul-2015, 8:12
הודעה: #25
(01-Jul-2015 7:25)זאב רווח כתב:  אני רוצה לשמוע גם מה עמית חושב זה לא מראה שהגזמתי בתגובות זה מראה שאתם לא מקבלים דעות אחרות שונות משלכם
אייל סגל גם כשדיברתי נגד קובי וגיל חשבתי שהם הבעיה וכשהתברר שהם לא הבעיה ידעתי לבקש סליחה ולהתנצל
עידו באמת שאין לי מושג מי אתה כי מעולם לא רעיתי אותך כאן אבל אם הידיעה נכונה כמו שאני פיקציה גם אתה יכול להיקרא פיקציה
איציק כהן אתה מכחיש אבל כבר פנית אליי וביקשת ממני תמיכה בך להיכנס כנציג האוהדים בהנהלה רק שכחת , ידידי הסתה היא הסתה הקוראת לאלימות , לא קיימת בלקסיקון הסתה אחרת תתחיל להתבגר ....

בסיכום המון אכזבה מכם חשבתי שאתם מסוגלים להתמודד עם טענות שונות משלכם מה שמתברר שכשאין תשובות והמסרים חודרים אתם חוששים שזה ישפיע
איך שכחתי שביקשתי מאנשים תמיכה כדי להיכנס להנהלה? כנראה שאני סובל מאלצהיימר. לתסמונת שאתה סובל ממנה יש שם ידידי, לך לרופא לאבחון.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
01-Jul-2015, 8:31
הודעה: #26
בזמנו כשמנהל הקופסא רצה להיכנס להנהלה נכנסת לפאניקה דרשת את תמיכתי ושניפגש שטויות לא נורא אולי לא נעים לך זה בסדר אל תתייחס ירדתי מזה
01-Jul-2015, 8:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Jul-2015 על ידי 8:52 דוד חטב.)
הודעה: #27
אין לי בעיה עם דיעות של אחרים יש לי בעיה אם זה שזה בעילום שם זה פשוט חסר ערך בעיני ...

כמו גם כניסת אורחים לפורום לדעתי גורמת נזק למועדון...
01-Jul-2015, 9:19
הודעה: #28
(01-Jul-2015 8:31)זאב רווח כתב:  בזמנו כשמנהל הקופסא רצה להיכנס להנהלה נכנסת לפאניקה דרשת את תמיכתי ושניפגש שטויות לא נורא אולי לא נעים לך זה בסדר אל תתייחס ירדתי מזה
אתה סתם פרובוקטור ומניפולטור. תפסיק להתחבא מאחורי כינוי ותגיד מי אתה כדי שנוכל להעלות זכרונות... או שתספר דברים שבאמת קרו.
כן הייתי בעמותת אוהדים, כן היה שם גם אחד שהוא ממנהלי הקופסא אבל עד כאן החלק הנכון בסיפור.
מי אתה?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
01-Jul-2015, 9:19
הודעה: #29
Re: RE: מי שלא רוצה שאכתוב יותר בפורום רק שיכתוב ויסביר למה ואני לא נכנס יותר
(01-Jul-2015 8:08)אייל ס כתב:  בוקר טוב משה,כשאבחר לעשות "האוטינג",זה יהיה שם מלא על מנת להשאיר את כולם פעורי פה.
ובוקר אור מיוחד גם לך "רווח",שבאופן מפתיע אתה לא נוטש את הפורום מסביב לשעון ולעינייננו,זה שמפעם לפעם אתה מבקש סליחה מכאלו ואחרים ואתה מוציא שאלון על הרצון בך כאן או במקומות אחרים ומשנה מוסיקה בהשפעת "חיסונים",לא ישנה את חומרת כתיבתך ואת תוכן הדברים,הנזק שאתה גורם נעשה ברגע שלחצת על "שלח" ולסלוח או לא זו בחירה של הנפגעים.

האם יש לו אינטרסים אישיים או קרובי משפחה שרוצה לקדם וזה לא בא מתוך אהדת הקבוצה?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
01-Jul-2015, 9:30
הודעה: #30
(01-Jul-2015 7:25)זאב רווח כתב:  עידו באמת שאין לי מושג מי אתה כי מעולם לא רעיתי אותך כאן אבל אם הידיעה נכונה כמו שאני פיקציה גם אתה יכול להיקרא פיקציה

אני עידו בן עמי, סמנכ"ל פיתוח של חטיבת הפורנזיק בסלברייט
Www://cellebrite.com
אם תקרא מה אנחנו עושים, תבין שבשבילי לגלות מי אתה, זה עסק של 10 דקות.
אבל אתה לא שווה אפילו את זה.

רצית סיבה להפסיק לכתוב פה. הנה אחת גדולה- אתה לא אוהד נתניה

לפני שתצטט לי שמות שחקנים, ותספר לי איך בנית במו ידיך את הקופסא, לך למילון ותבדוק את ההגדרה של אוהד.
אוהד לא יכול לרצות בכשלון הקבוצה רק כי לא מינו חבר שלו למאמן.
גם אני רציתי שבני לם יהיה המאמן. לפחות בהתחלה, לפני שגרמת לי למאוס בו עם הקשקושים הבלתי פוסקים שלך. אבל ברגע שדורה נבחר, כל האוהדים צריכים לרצות בהצלחתו. כל האוהדים.
אתה פשוט לא אוהד נתניה.

ואסיים כמו שהתחלתי- לך כבר
The following 2 users Like idobenami's post:
shraga (0101-0707-2015201520152015), אלון (0101-0707-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים