שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחר של בוקר חדש? לא נראה לי!
30-Jun-2015, 21:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2015 על ידי 21:15 פיליפצ'וק.)
הודעה: #1
שחר של בוקר חדש? לא נראה לי!
היתה אופטימיות גדולה אחרי פרסום הידיעה על כך שהעירייה נכנסת לעובי הקורה.
אז אולי הגירעון הצטמצם, אולי לא נלך כרגע לפירוק, אולי תהיה קבוצה בעונה הבאה אבל "השכונה" עושה רושם רק בתחילתה.
בובה כנראה בלי יותר מידי שיניים (אוסידון)
חברי מועצה/נציגי עירייה שרוצים לקבוע את הדברים החשובים.
תורמים/ספונסרים/מקורבים/כל התשובות נכונות שלא מתכוונים לשים שקל מבלי להשמיע את דעתם ולמשוך את הספינה הגוססת הזו כל אחד לכיוון ולפי האינטרס שלו.
סאגת מינוי המאמן הוא רק הסנונית הראשונה, מי שחשב שהולכים לחוף מבטחים נראה לי שיעשה חישוב מחדש, נראה לי שאנחנו יותר בכיוון של אנדרלמוסיה מוחלטת.
נראה לי שרק אישור של המנהלת והזכיינים לא לשחק בשבת, העברת הקבוצה לידי המשקיעים מחו"ל, וניקוי כל "הסחלה" שעוטף את המועדון כיום יתחיל לעשות אולי טוב למועדון החולה הזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jun-2015, 21:25
הודעה: #2
RE: שחר של בוקר חדש? לא נראה לי!
הפוך משה הפוך אנשי העסקים מינו עם ראש העיר את אוסידון כדי שהוא יקבל את כל האש במקומם הם החליטו על שלומי דורה ולא נעים להם מבני לם הם לא יכולים להסתכל לו בעיניים
30-Jun-2015, 21:38
הודעה: #3
(30-Jun-2015 21:25)זאב רווח כתב:  הפוך משה הפוך אנשי העסקים מינו עם ראש העיר את אוסידון כדי שהוא יקבל את כל האש במקומם הם החליטו על שלומי דורה ולא נעים להם מבני לם הם לא יכולים להסתכל לו בעיניים

ראשת העיר צריכה לזוז הצידה יחד עם כל נציגיה, תפקידה למצוא רוכש, לא לנהל את המועדון ולבחור מאמן.
מי שהחליט לתרום צריך להגיד לו תודה רבה אבל עליו לזוז הצידה ולא להתערב.
ברגע שהוחלט על מינוי דורון אוסידון הוא צריך להיות הסמכות היחידה שתקבע בענייני ניהול המועדון.
30-Jun-2015, 22:03
הודעה: #4
(30-Jun-2015 21:38)פיליפצוק כתב:  
(30-Jun-2015 21:25)זאב רווח כתב:  הפוך משה הפוך אנשי העסקים מינו עם ראש העיר את אוסידון כדי שהוא יקבל את כל האש במקומם הם החליטו על שלומי דורה ולא נעים להם מבני לם הם לא יכולים להסתכל לו בעיניים

ראשת העיר צריכה לזוז הצידה יחד עם כל נציגיה, תפקידה למצוא רוכש, לא לנהל את המועדון ולבחור מאמן.
מי שהחליט לתרום צריך להגיד לו תודה רבה אבל עליו לזוז הצידה ולא להתערב.
ברגע שהוחלט על מינוי דורון אוסידון הוא צריך להיות הסמכות היחידה שתקבע בענייני ניהול המועדון.

אכן כך.
30-Jun-2015, 22:07
הודעה: #5
וכך היה ..
הרי עפ"י כל הפרסומים העירייה והרחוב של מר רווח לחץ על לם.
בפועל אוסידון בחר בדורה, ולא שאני נופל מהבחירה ,אבל בהתחשב בנסיבות כנראה שאי אפשר היה להוציא יותר. ומבחינתי דורה צריך לקבל מרגע זה את כל הקרדיט, ועשו לי טובה בלי מכתבי פיטורים של אוהדים במחזור 5....
30-Jun-2015, 22:11
הודעה: #6
(30-Jun-2015 22:07)אופיר34 כתב:  וכך היה ..
הרי עפ"י כל הפרסומים העירייה והרחוב של מר רווח לחץ על לם.
בפועל אוסידון בחר בדורה, ולא שאני נופל מהבחירה ,אבל בהתחשב בנסיבות כנראה שאי אפשר היה להוציא יותר. ומבחינתי דורה צריך לקבל מרגע זה את כל הקרדיט, ועשו לי טובה בלי מכתבי פיטורים של אוהדים במחזור 5....

אם הוא יאמן גרוע בלי שיטת משחק ויעלה בהרכבים הזויים ויעשה טעויות קריטיות , מה הבעיה שהקהל יביע דעה וישרוק בוז ויקרא לפיטוריו? כך הספורט מתנהל בכל מקום בעולם וכך צריך להיות
זה חלק מהתפקיד של כדורגלנים ומאמנים.
צעקו לאוחנה צעקו למסי וצעקו לקסיאס ככה זה
30-Jun-2015, 22:59
הודעה: #7
אופיר אתה תראה מהמשחק הראשון נקרא לשלומי דורה להתפטר למרות שאני מעריך אותו הוא היה צריך לכבד את בני לם ולהמשיך להיכשל בנצרת עילית ובסכנין ולא לדחוף את המועמדות שלו לנתניה

אני בעצמי לפני חודש אמרתי אם לא דראפיץ' ולא בני לם אז מעדיף את שלומי דורה

אבל אחרי שבני לם הצהיר שהוא בשל ורוצה את הבוגרים המינימום שהיה צריך זה לתת לו הזדמנות בגלל ההוקרה על העבר
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים