שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למה לואיס מרין לא מוזכר בתור מאמן?
30-Jun-2015, 13:38
הודעה: #21
למה לואיס מרין לא מוזכר בתור מאמן?
אריאל, אוהד אמיתי קונה מנוי! והיות ואני מחזיק ממך כאוהד כזה אל תשבור לי את התיאוריה....
קנה מנוי אח"כ כבר נריב על השבת

Sent from my LG-D855
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jun-2015, 13:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2015 על ידי 13:39 עידן444.)
הודעה: #22
RE: למה לואיס מרין לא מוזכר בתור מאמן?
(30-Jun-2015 13:17)אריאל כתב:  
(30-Jun-2015 12:50)טל.מ כתב:  אופיר רק תתקן - זה לא יהיה ב7:30 בשבת. כבר הסברתי למה לא פעם. מעבר לזה - תהיה בעיה עם כל מחלקת הנוער.

וחיילים צריכים להתרכז בשרות הצבאי שלהם, שלא יצפו לראות משחק כשהם יוצאים שבת

(30-Jun-2015 12:55)עידן444 כתב:  שאלתי את אייל שאלה קטנה... לא חושב שצריך למחזר דיונים...
הדעות של כולם כאן ברורות... לשמחתי אריאל במיעוט...

אני די בטוח שביציע עצמו הוא יהיה אפילו בטל בשישים...

לא יודע מי במיעוט, 2.5 אגואיסטים דתיים או 1.25 פאנטים חופשיים בפורום, זה לא מייצג דבר.
בתכלס, כששיחקו שלא בשבת, זה לא בא לידי ביטוי ביציע ואני מקוה שעל זה כבר יש קונצנזוס

ההיעדרות שלי ושל שני ילדיי לא יביאו 180 חובשי כיפה, כך שזה לא יהיה בטל בשישים.

לאור אי הוודאות, נוצרה ודאות אחת חדשה, אחרי לא יודע כמה עונות, השנה לא רוכש מנויים

אני מצטער על כל אוהד שמחליט לא להגיע.
אין לי מושג למה החלטת לא לקנות מנויים העונה. בגלל שני אנשים שאני די בטוח שאנחנו הגענו אליהם ולא הם אלנו ואמונתם גורמת להם לבקש לשמור על השבת? בגלל שראש העיר שמאוד רוצה להציל את הקבוצה מנסה ללכת גם בכיוון הזה?
אתה מקבל החלטות עפ"י משהו שאולי יקרה?
באמת שאני לא מבין...

לגבי היותך מיעוט- אני מדבר על עמדתך. עובדתית, גם כאן בפורום שאני בספק רב עד כמה הוא מייצג(למעשה אני די בטוח שהוא לא מייצג את כלל אוהדי מכבי נתניה), גם האנשים "האנטי דתיים" לא מתנגדים ללא לשחק בשבת- מה שבין כה וכה קורה.

אם הקבוצה תצליח יגיע יותר קהל בין אם זה בשבת ובין אם לא בשבת. אם לא- יגיע פחות קהל. לא חושב שיש למישהו כאן ניתוח אמיתי האם בא יותר קהל בשבת או מחוץ לשבת. לעומת זאת קל מאוד לראות שכאשר יש הצלחה ועניין הכמויות עולות וכאשר לא הכמויות יורדות. כך זה בכדורגל הישראלי.
30-Jun-2015, 13:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2015 על ידי 13:52 אריאל.)
הודעה: #23
(30-Jun-2015 13:38)אופיר34 כתב:  אריאל, אוהד אמיתי קונה מנוי! והיות ואני מחזיק ממך כאוהד כזה אל תשבור לי את התיאוריה....

Sent from my LG-D855

אם בקשת התורמים וראשת העיר, שלא מסתירה את כוונתה ומצהירה עליה בראש חוצות תתקבל ולא ישחקו בשבת, אין לי כוונה לתרום לאנשים האלה כסף למשהו שלא אקבל עבורו תמורה, כי לא אגיע למשחקים כי הזמן ממש לא מתאים לי.

אם בקשת המיסיונרים לא תתקבל, נתניה תרוויח שאקנה כרטיסים ״בבודדת״. שזה יותר ממנוי.

אוהד אמיתי קונה מנוי, אני לא אוהד של סניף של מיסיון

ולהבדיל מ״זאב״ אין לי כוונה לשלוח מכתבי נאצה למיסיונרים כדי שירדו ממכבי נתניה (למרות שזה עבר לי בראש).

אם נתניה תפעל משיקולים ״דתיים״ מכבי נתניה מתה בשבילי, אם לא יהיה כסף מכבי נתניה ״תמות״ בשביל כולם.

כיוון שמכבי נתניה היא בסופו של דבר רק קבוצת כדורגל וכדורגל זה רק ספורט, שיהיה מה שיהיה, אין לי כוונה לצאת מכליי בשביל זה.

ישאר לי יותר זמן למשפחה, אחווה פחות מפחי נפש וזה יעלה פחות כסף

מפגר אבל אופטימי
30-Jun-2015, 14:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2015 על ידי 14:36 אלדד.)
הודעה: #24
(30-Jun-2015 12:50)טל.מ כתב:  אופיר רק תתקן - זה לא יהיה ב7:30 בשבת. כבר הסברתי למה לא פעם. מעבר לזה - תהיה בעיה עם כל מחלקת הנוער.

(30-Jun-2015 12:55)עידן444 כתב:  שאלתי את אייל שאלה קטנה... לא חושב שצריך למחזר דיונים...

לא יודע מי במיעוט, 2.5 אגואיסטים דתיים או 1.25 פאנטים חופשיים בפורום, זה לא מייצג דבר.
בתכלס, כששיחקו שלא בשבת, זה לא בא לידי ביטוי ביציע ואני מקוה שעל זה כבר יש קונצנזוס

לאור אי הוודאות, נוצרה ודאות אחת חדשה, אחרי לא יודע כמה עונות, השנה לא רוכש מנויים

עונה שעברה כשקנית מנוי, מה עשית עם כל המשחקים ששוחקו במוצ"ש ובימי חול?
כל המשחקים האלה לא הגעת?!?
ומה עשית עם המנוי במשחקים האלה?
30-Jun-2015, 14:39
הודעה: #25
(30-Jun-2015 13:44)אריאל כתב:  
(30-Jun-2015 13:38)אופיר34 כתב:  אריאל, אוהד אמיתי קונה מנוי! והיות ואני מחזיק ממך כאוהד כזה אל תשבור לי את התיאוריה....

Sent from my LG-D855

אם בקשת התורמים וראשת העיר, שלא מסתירה את כוונתה ומצהירה עליה בראש חוצות תתקבל ולא ישחקו בשבת, אין לי כוונה לתרום לאנשים האלה כסף למשהו שלא אקבל עבורו תמורה, כי לא אגיע למשחקים כי הזמן ממש לא מתאים לי.

אם בקשת המיסיונרים לא תתקבל, נתניה תרוויח שאקנה כרטיסים ״בבודדת״. שזה יותר ממנוי.

אוהד אמיתי קונה מנוי, אני לא אוהד של סניף של מיסיון

ולהבדיל מ״זאב״ אין לי כוונה לשלוח מכתבי נאצה למיסיונרים כדי שירדו ממכבי נתניה (למרות שזה עבר לי בראש).

אם נתניה תפעל משיקולים ״דתיים״ מכבי נתניה מתה בשבילי, אם לא יהיה כסף מכבי נתניה ״תמות״ בשביל כולם.

כיוון שמכבי נתניה היא בסופו של דבר רק קבוצת כדורגל וכדורגל זה רק ספורט, שיהיה מה שיהיה, אין לי כוונה לצאת מכליי בשביל זה.

ישאר לי יותר זמן למשפחה, אחווה פחות מפחי נפש וזה יעלה פחות כסף

אם ככה ,אני שמח (או לא...) להודיעך שאתה בשלבי החלמה מהמחלה....
אצלי זה עוד ייקח זמן כנראה.
30-Jun-2015, 14:50
הודעה: #26
(30-Jun-2015 14:34)אלדד כתב:  

עונה שעברה כשקנית מנוי, מה עשית עם כל המשחקים ששוחקו במוצ"ש ובימי חול?
כל המשחקים האלה לא הגעת?!?
ומה עשית עם המנוי במשחקים האלה?

כשאבא שלי היה בחיים והטיפולים אפשרו לו לצאת מהבית, הפכתי עולמות ובאתי (אחרת נשארתי בבית) אחר כך, פשוט לא באתי. המנויי נשאר בכיס, ללא שימוש למעט המחזור האחרון (עכו יום ב) נתתי למישהו בעבודה, ללא תמורה. כשהמשחק היה בשבת בשעה סבירה. באתי עם הילדים

מפגר אבל אופטימי
30-Jun-2015, 15:21
הודעה: #27
הוא שאמרתי.
החיידק כבר לא מקנן בך.
אם החיידק היה קיים לא היית נותן הסברים. לא על השבת, לא על השעה, לא על מסיונריות, ולא על נעליים....
תשלים עם זה, אתה בשלבי גמילה....
30-Jun-2015, 15:38
הודעה: #28
(30-Jun-2015 15:21)אופיר34 כתב:  הוא שאמרתי.
החיידק כבר לא מקנן בך.
אם החיידק היה קיים לא היית נותן הסברים. לא על השבת, לא על השעה, לא על מסיונריות, ולא על נעליים....
תשלים עם זה, אתה בשלבי גמילה....

הלוואי עלינו...
30-Jun-2015, 16:34
הודעה: #29
אריאל אל תבוא גם להפריע איתנו אל תבוא לא צריכים אוהדים מזוייפים כמוך אם כי אני מבין לליבך שכדורגל ודת לא הולך ביחד ואני בהחלא מאמין שהם לא יקחו על עצמם את נתניה
אבל עצם זה שלא תבוא עושה לי כבר טוב ואני מאחל לך שתחזור בתשובה חחחחחח איזה עונש חחחחחח
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים