שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוסידון גילי לנדאו כשלון נכשל בכל מקום גם במכבי נתניה מקום רביעי
30-Jun-2015, 10:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2015 על ידי 10:01 אייל ס.)
הודעה: #31
RE: אוסידון גילי לנדאו כשלון נכשל בכל מקום גם במכבי נתניה מקום רביעי
(30-Jun-2015 9:55)דוד חטב כתב:  עולם העסקים שאני מכיר הוא לא דומה לכדורגל , מודה שהייתי בטוח שאחרי שגיל לב ומוטל׳ה כבר לא בסביבה אז ייתנו לבני צ׳אנס למרות החסרונות הוא יכל להצליח מסתבר שטעיתי.
בגדול אכן עושה רושם שאוסידון מקבל החלטות לבד ואת אני מאד אוהב!!!

בני יזכה או לא יזכה בתפקיד בזכות עצמו,בזכות יכולותיו/מקצועיותו/התנהלות על המגרש ובעיקר מחוץ למגרש,ההתבטעויות באמצעי התקשורת וכו'.
בעבר ניסיתי להשפיע עליו וישבתי לצידו מחוץ למגרש ולעיתים על הספסל,הבחור חיי את המשחק ברמה כזו ששום דבר לא יכול להשפיע על ההתנהלות,יש שיחשבו שזה יתרון,אחרים כחיסרון,השאלה האם ב2015 השחקנים מתחברים להתנהלות שכזו או לא.
.השאלה האם שלמה שרף היה מצליח היום במכבי חיפה או לא.
על ההתנהלות במגרש ובעיקר מחוצה לא,יקום ויפול דבר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jun-2015, 10:08
הודעה: #32
לבני לם אולי מגיע הזדמנות, אבל בטח לא בשנה כלכך קריטית שאין מקום לטעות, שאין יכולות ״לתקן תוך כדי הליכה״
השנה בוודאי ובוודאי שאסור לעשות נסיונות בבני אדם

מפגר אבל אופטימי
30-Jun-2015, 10:15
הודעה: #33
איך אמר לי פעם טפר עוד כשהיה בתפקידו הקודם בהתאחדות אפשר להוציא את הבן אדם מהשכונה (טוברוק) אבל אי אפשר להוציא את השכונה מהבן אדם.
לדעתי גם החופים גורמים לו נזק, זה שהוא חי את המשחק וכו...מאמן טמפרמנט זה לא חסרון השאלה במינון ואיך מעירים, הקריירה שלו על פרשת דרכים אם אני בני לם אני עושה שינוי קיצוני הולך לאמן בוגרים בליגה שנייה ועושה פעם משהו בניגוד לקל ולזמין ...קרי יוצא מהביצה...
30-Jun-2015, 11:42
הודעה: #34
(30-Jun-2015 10:00)אייל ס כתב:  
(30-Jun-2015 9:55)דוד חטב כתב:  עולם העסקים שאני מכיר הוא לא דומה לכדורגל , מודה שהייתי בטוח שאחרי שגיל לב ומוטל׳ה כבר לא בסביבה אז ייתנו לבני צ׳אנס למרות החסרונות הוא יכל להצליח מסתבר שטעיתי.
בגדול אכן עושה רושם שאוסידון מקבל החלטות לבד ואת אני מאד אוהב!!!

בני יזכה או לא יזכה בתפקיד בזכות עצמו,בזכות יכולותיו/מקצועיותו/התנהלות על המגרש ובעיקר מחוץ למגרש,ההתבטעויות באמצעי התקשורת וכו'.
בעבר ניסיתי להשפיע עליו וישבתי לצידו מחוץ למגרש ולעיתים על הספסל,הבחור חיי את המשחק ברמה כזו ששום דבר לא יכול להשפיע על ההתנהלות,יש שיחשבו שזה יתרון,אחרים כחיסרון,השאלה האם ב2015 השחקנים מתחברים להתנהלות שכזו או לא.
.השאלה האם שלמה שרף היה מצליח היום במכבי חיפה או לא.
על ההתנהלות במגרש ובעיקר מחוצה לא,יקום ויפול דבר.
אפילו גיא לוזון אמר שהתנהלות שלו במגרש פגע בו מאוד והוא עובד על זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים