שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
התקציב היה 26 מליון ? כמה שגב שם בקבוצה כסף ? כולל הכל
29-Jun-2015, 17:39
הודעה: #11
RE: התקציב היה 26 מליון ? כמה שגב שם בקבוצה כסף ? כולל הכל
הרגת אותנו מר רווח עם השטויות שלך. הבן אדם התחייב באוגוסט על תקציב ולאחר חודשיים אומר שיעזוב בינואר. מי אמור להיות אחראי על מה שהוא התחייב באוגוסט? למה לא מצא מישהו במקומו שייקח את ההתחייבויות שלו? למה לא נתן הסבר למשפחות שהוא חייב להם כסף מדוע ברח? למה הוא מפחד לחזור לארץ? למה נתן את הבית והרכב שלו ליוסי מאור?
בכל פוסט שלך אתה מנסה לעשות מאיתנו טמבלים ובכל פעם מוכיחים לך את ההפך. חלאס עם השטויות האלה. הבנו שיש מישהו שמשלם לך, לכאורה, על השטויות שאתה כותב כאן. תסביר לאהבל/ים ששולח/ים אותך לכתוב כאן, החבר'ה כאן לא אהבלים כמוהו והשטויות שאתה כותב כאן עושים ממך ומהשולחים שלך צחוק. די, חלאס, נמאס מהשטויות שלכם!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jun-2015, 17:40
הודעה: #12
(29-Jun-2015 16:56)אייל ס כתב:  סיפורי אורליצקי בנושא הערבות של שגב הרבה יותר עלובים מסיפורי זאב בנושאי התקציב וכואב לי מאוד לכתוב את זה כאחד שצבר לא מעט שעות אורליצקי ולא השנה.
אורליצקי סיכם עם שגב(צריך לבדוק האם רשאי),שהכסף ממכירת קאיודה+הכספים שהוא הזרים יהיו תחליף לערבות הבנקאית(כ5.5 מיליון ש"ח).
סיכוי הזוי בין 2 אנשים שאיבדו את הבושה ומנסים בכל מחיר לשמור על התחת שלהם.
זה אומר שכספי המכירה של קאיודה נכנסה אליו לכיס בדיעבד, אם מהכסף הזה הוא כיסה את החוב

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
29-Jun-2015, 18:23
הודעה: #13
(29-Jun-2015 16:21)זאב רווח כתב:  אבל עד עכשיו יש ערבויות של שגב שאפשר לחלט ואורליצקי לא מחלט
כשרצו התחייבות שכסף יילך לקבוצה בלי המניות של שגב פנו לאורליצקי , למה ? כי הכל בידיים של אורליצקי

שגב לפי אורליצקי לא חייב מאוגוסט עד ינואר שקל .... אחרי ינואר הוא כבר פרש מישהו אחר ניהל ועשה בור הרבה יותר גדול

אתה רוצה ציטוט מאורליצקי? גם אני זכיתי להיות במחיצתו...
"אפשר לעשות מהשיקים של אוגוסט טפטים" אמר אורליצקי בקולו...
רוצה עוד ציטוט מאורליצקי? " את כל הערבויות שניתן היה לחלט חילטנו"...
נו ? אז? זה עוזר לנו? זה עזר לשלם משכורות? זה מונע חובות לשחקנים לעובדים לתנאים סוציאליים בגין אותם עובדים? זה מונע חובות לרשויות שטרם שולמו?
ומי אחראי לכל הבור הזה? אנחנו?
29-Jun-2015, 18:32
הודעה: #14
מעניי מה לסגן עיריית חולון יהיה להגיד על זה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Jun-2015, 19:07
הודעה: #15
מכל 5 סגני ראש העיר בשכר ולא,שום שם בחולון לא הדליק לי מנורה,במי מדובר?
29-Jun-2015, 19:21
הודעה: #16
(29-Jun-2015 19:07)אייל ס כתב:  מכל 5 סגני ראש העיר בשכר ולא,שום שם בחולון לא הדליק לי מנורה,במי מדובר?

רו"ח זוהר נוימרק, ממלא מקום ראש עיריית חולון, יחל לעבוד הבוקר בנתניה ויכין תוכנית הבראה כלכלית למועדון. את נוימרק, שיעבוד בהתנדבות, הביא חבר מועצת העיר ונציג העירייה בקבוצה יוסי דורון והמטרה היא לעבור על כל החובות ולבדוק מה הדרך הכי נכונה לפרוס את התשלומים.
29-Jun-2015, 20:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jun-2015 על ידי 20:54 דוד חטב.)
הודעה: #17
רווח...בעל הבית אחראי על הכל על הזכויות והחובות תחשוב שבעל מסעדה שלא מצליחה מחליט שבחודש ספציפי הוא סוגר את שעריו ...עדיין הוא חייב לשלם את חובותיו קבוצת כדורגל זה לא מסעדה אי אפשר להגיד מינואר אני לא אחראי...אתה אחראי עד שיבוא בעל בית שייקח ממך את האחריות...
29-Jun-2015, 21:37
הודעה: #18
נו ובעל הבית הזה לא היה יוסי מאור שהכריז ברגע ששגב יזוז הצידה אני ועוד כמה אנשי עסקים ניקח את מכבי נתניה ?
תחליטו אתם בעצמכם אורליצקי חילט כסף ממכירת קיודה ? הכסף הזה שום דבר ?

למה עד עכשיו אף אחד לא עושה חשבון של כמה היה טוטו , טלויזיה , עירייה , כרטיסים ומנויים , ומכירת קיודה , ו 2 מליון שקל שהכניס שגב על מכירת הדירה + מליון שקל ב 2 תשלומים ? כל מה שהזכרתי עכשיו שווה מעל 18 מליון שקל ? ברור שכן אז איך נשאר חוב של 11 מליון שקל ?

26 מליון פחות נגיד 18 מליון זה לא 8 מליון ? איך תפח החוב בשבוע בעוד מליון שקל ?
29-Jun-2015, 22:08
הודעה: #19
בשבילך,במיוחד בשבילך ורק בשבילך.
שגב(כן זה מהסיפור שהתחלת לספר על הונאת הצקים).,שמע בוקר אחד את המערכון של הגשש על "הישרבלוף" ועל פי אותו מערכון,הוא אישר תקציב ישראבלוף של 26 מיליון(שבפועל התקציב הגיע לכמעט 30) ונתן לבקרה 3 צ'קים ישראבלוף+ערבות בנקאית ישראבלוף ואנחנו נשארנו עם הבלוף.
29-Jun-2015, 22:11
הודעה: #20
אגב,
רועי דניאל נשאל היום האם זה שהוא עוזב אומר שגם יוסי מאור עוזב והוא ענה בפה מלא שכן.
האמת?
לא ברור לי מה האיש חיפש כאן מלכתחילה. לא לבעלים כזה פיללתי בכל מקרה...
בכל אופן תודה על מה שנתן. חבל שלא עמד קצת יותר על המשמר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים