שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בושה וחרפה לרדיו האזורי 90fm
28-Jun-2015, 23:03
הודעה: #21
RE: בושה וחרפה לרדיו האזורי 90fm
(28-Jun-2015 22:00)דוד חטב כתב:  במקרה יצא לי לשמוע בשישי האחרון והוא צדק בכל מילה !!!
גם אני פעם חשבתי כמוכם היום אני יודע שיש מסביבנו קן צרעות ובעלי אינטרסים כולם כולל כולם....
כולל אוחזי המניות .
גם אפי ישראל בעל אינטרס והקמפיין שעושה לבני לם זה בשביל שיפריע כמה שפחות לאיזיקוביץ.
אלוהים מה צריך לקרות כדי שתבינו שהמועדום הזה רקוב???

ואיפה אין בעלי אינטרסים ??
בכל מקום יש אינטרסנטים . בצבא, בממשלה, בעבודה וגם במכבי נתניה. החכמה היא להקשיב לכולם , לעבד את המידע ולקבל את ההחלטות הנכונות. את זה שגב לא ידע לעשות. ביום שיהיו לך בעלים רציני שינחית פה אנשים איכותיים שינהלו את המועדון לאיטרסנטים לא תהיה עבודה.
וזה שאתה נופל למלכודת שהביב שופכין הזה טומן לך לא מוסיף לך הרבה נקודות. כולו אוסף של ביטויים קיצוניים והזויים שגם אם לפעמים יש בהם מן האמת אי אפשר להתייחס אליהם ברצינות בגלל הטון והדרך שהם נאמרים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
nitzan (2828-0606-2015201520152015)
28-Jun-2015, 23:35
הודעה: #22
מה לא טוב לך בביטויים שלי אופיר 34 ?
תראה לי שיחה אחת שהתלכלכתי על מישהו ללא התגרות ראשונית ממנו ?

אמרתי לך אתה גזעני בגלל שאמרת איך בני לם מתבטא בתקשורת אם היה זה גילי לנדאו לא היית מדבר ככה
שים לב כמה מאמנים מזרחיים יש בליגה ושים לב כמה מאמנים אשכנזים יש בליגה

אני במקומך מחר בבוקר הולך לבני ולונה ומבקש מהם סליחה
29-Jun-2015, 0:07
הודעה: #23
אופיר אתה מפתיע אותי אני צריך שמישהו יגיד לי זה משהו שאני טוען כבר כמה שנים תזכור מה אמרתי עוד לפני שהעונה הקודמת החלה...
29-Jun-2015, 0:10
הודעה: #24
דוד אז למה אתה שומע את התחנה הזאת ? אפילו אני יכול לתת לך יותר אינפורמציה
29-Jun-2015, 6:39
הודעה: #25
לכבודו של בני(חברי מילדות),לא אכנס כאן למערכת היחסים בינו ובין איזיקוביץ,מדובר בקשר שלא גווע מעולם ואיזיקוביץ ממשיך(גם שם),לעשות כבשלו.
29-Jun-2015, 9:20
הודעה: #26
(29-Jun-2015 0:10)זאב רווח כתב:  דוד אז למה אתה שומע את התחנה הזאת ? אפילו אני יכול לתת לך יותר אינפורמציה

פעם בשבועיים שאני אוסף את הילדים ויוצא לי להיות באוטו אז שומע ...ברור לי שיש הרבה אינטרס מאחורי הנאמר אבל בחלק לא קטן הוא צודק...
29-Jun-2015, 9:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jun-2015 על ידי 9:26 אייל ס.)
הודעה: #27
(29-Jun-2015 9:20)דוד חטב כתב:  
(29-Jun-2015 0:10)זאב רווח כתב:  דוד אז למה אתה שומע את התחנה הזאת ? אפילו אני יכול לתת לך יותר אינפורמציה

פעם בשבועיים שאני אוסף את הילדים ויוצא לי להיות באוטו אז שומע ...ברור לי שיש הרבה אינטרס מאחורי הנאמר אבל בחלק לא קטן הוא צודק...

ועל זה אמר סבא שלי,גם תרנגול עיוור בסוף ימצא גרגיר.
כשמברברים את עצמך למוות ב1001 ספקולציות בסוף משהו פוגע,בימים קשים תמיד נימצא נחמה במשמיצן סדרתי,כנ"ל בחלק מהנאמר בפוסטים הסדרתיים.
וזה נכון לכל תחומי חיינו.
אנחנו יכולים לתת רשימה של 4 מאמנים,בסוף אחד מהם יאמן..תזכרו רק היכן קראתם ת'שם שלו לראשונה,כך עובדת אופירע כך עובד פשכה כך עובד שופרו של איזיקוביץ.
29-Jun-2015, 9:26
הודעה: #28
אין פה עניין של צודק לא צודק. כמות הרעל שהוא שופך תוך כדי שידור, עוצמת השינאה לקבוצה זה משהו שלא יאומן. האיש מסוכן וחייבים לסתום לו את הג'ורה.
אם הוא מקבל עידוד מהמעסיקים שלו אז שגם אלה ילכו לכל הרוחות.
29-Jun-2015, 9:29
הודעה: #29
(29-Jun-2015 9:26)משה.ד כתב:  אין פה עניין של צודק לא צודק. כמות הרעל שהוא שופך תוך כדי שידור, עוצמת השינאה לקבוצה זה משהו שלא יאומן. האיש מסוכן וחייבים לסתום לו את הג'ורה.
אם הוא מקבל עידוד מהמעסיקים שלו אז שגם אלה ילכו לכל הרוחות.

הוא לא שונה מכל הכלומניקים האחרים שמפארים את תוכניות הרדיו והטלוויזיה,ההבדל היחיד שהוא בשר מבשרנו,בימי מלכות דוד ושלמה ועל פי דין תורה,היו סוקלים אותם בכיכר העיר אחרי שמרחו את גופם בזפת ונוצות.
29-Jun-2015, 9:35
הודעה: #30
(29-Jun-2015 9:25)אייל ס כתב:  
(29-Jun-2015 9:20)דוד חטב כתב:  

ועל זה אמר סבא שלי,גם תרנגול עיוור בסוף ימצא גרגיר.
כשמברברים את עצמך למוות ב1001 ספקולציות בסוף משהו פוגע,בימים קשים תמיד נימצא נחמה במשמיצן סדרתי,כנ"ל בחלק מהנאמר בפוסטים הסדרתיים.
וזה נכון לכל תחומי חיינו.
אנחנו יכולים לתת רשימה של 4 מאמנים,בסוף אחד מהם יאמן..תזכרו רק היכן קראתם ת'שם שלו לראשונה,כך עובדת אופירע כך עובד פשכה כך עובד שופרו של איזיקוביץ.

אמת ויציב !
רק בניגוד לכמה תכניות ספורט אחרות (ואופירע היא לא אחת מהן) שבהם אתה יכול למצוא מעט הגיון בפרובוקציות ומידי פעם אפילו שאלות ענייניות פה ושם ,במקרה של היצור מ 90FM כל זה לא קיים. הכל מוגש ומדובב ברמה כל כך נחותה וצהובה שאני נדהם כל פעם מחדש איך אף אחד "מלמעלה" לא שם לב למי הוא משלם משכורת ולאיזה רמה הוא מוריד את התוכנית.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים