שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שגב, אני לא חייב שקל.
28-Jun-2015, 15:18
הודעה: #11
RE: שגב, אני לא חייב שקל.
זה הענין הוא התחייב לפני שידע שהוא לא יוכל לשלם
כשכבר ביקש לצמצם חוזים הפור כבר נפל הוא כבר היה מחוץ למשחק הכלכלי שעשו על הגב שלו

רק שיסבירו אותם מלכלכים איך תוך 15 יום חוב של 4-6 מליון שקל שהתגלה כבור של 10 מליון שקל תוך שבועיים בלבד הפך לבור של 11 מליון שקל ??

למה ששגב ישנא את יוסי מאור אחרי שזה הוא בעצמו שהביא אותו לקבוצה ??
למה אתם מצפים ששגב ישלם על צ'קים שדניאל חתם ?

ברגע שהמשטרה תחקור פתאום ימצאו שאנשי מכבי נתניה כאילו קנו בקבלות וקיבלו שירותים בקבלות והוציאו צ'קים על חשבון הבור
זאת מאורת נחשים תתעוררו אם רשויות המס יכנסו לעובי הקורה הרבה אנשים יכנסו לכלא
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jun-2015, 16:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jun-2015 על ידי 16:52 אלון.)
הודעה: #12
שגב, אני לא חייב שקל.
בדבר אחד שגב צודק, הוא לא חייב שקל, הוא חייב 10 מיליון (אחרי קיזוזים).
לא פעם הצהיר כי הוא הקפטן היחידי של הקבוצה ועכשיו הוא בא בטענות למאור. למה הוא ערך הסכם מול אורליצקי ולא מול עובדי המועדון? למה לא בא והסביר מה קורה, אלא החליט להעלם ולנתק מגע כאשר הוא משאיר משפחות ללא פרנסה?
אלי שגב רוצה דבר אחד פשוט וזה לנקות את שמו ע״י כתב שמשתף איתו פעולה. בעולם מתוקן שגב היה יושב מאחורי סורג ובריח אך במדינת היהודים ובעולם הכדורגל שלה, הכל מותר...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
28-Jun-2015, 16:57
הודעה: #13
אלון אל תדבר שטויות די הוא הכריז שבינואר יעזוב את המועדון משפטית הוא לא במועדון מאז ינואר תגיד תודה על מה שנתן ועבור הלאה לבעלים חדשים
11 מליון לא 10 זה מה שהגיע אחר כך ויש כאן המון גניבות איפה הכסף ממכירת קיודה הלך ? איפה הכסף מטלויזיה טוטו מפעל הפיס עירייה לבד נתניה 4 מליון שקל למה היה תקציב של 40 מליון שקל ?

תעשה תקציב של 26 מליון ותוריד מה ששגב נתן ומה שהעירייה טוטו כרטיסים הכניסו ואז תראה בעצמך שגנבו במכוונת מכוון המון כסף
28-Jun-2015, 17:01
הודעה: #14
רווח תעשה לנו את החשבון מספרית. בוא נראה מי טועה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Jun-2015, 17:05
הודעה: #15
שאל את אייל סגל הוא יסביר לך
28-Jun-2015, 17:11
הודעה: #16
חשבתי שאתה יודע הכל

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Jun-2015, 18:11
הודעה: #17
(28-Jun-2015 17:11)טל.מ כתב:  חשבתי שאתה יודע הכל

בטח , הוא יודע הכל... הוא טוב בחשבון והוא בישיבות עם מרים ותשובה...
28-Jun-2015, 19:36
הודעה: #18
(28-Jun-2015 16:57)זאב רווח כתב:  אלון אל תדבר שטויות די הוא הכריז שבינואר יעזוב את המועדון משפטית הוא לא במועדון מאז ינואר תגיד תודה על מה שנתן ועבור הלאה לבעלים חדשים

רווח, משפטית הוא עדיין במועדון עד שמניותיו יופקעו מידיו או עד שיעביר אותן לאחר.
לכן הוא אומר בראיון המתפרסם היום (חצי שנה מהינואר שלך) "אעביר את המניות שלי ללא תמורה בתנאי שתהיה התחייבות שלא אשא בחובות עתידיים".
28-Jun-2015, 19:38
הודעה: #19
(28-Jun-2015 19:36)shraga כתב:  
(28-Jun-2015 16:57)זאב רווח כתב:  אלון אל תדבר שטויות די הוא הכריז שבינואר יעזוב את המועדון משפטית הוא לא במועדון מאז ינואר תגיד תודה על מה שנתן ועבור הלאה לבעלים חדשים

רווח, משפטית הוא עדיין במועדון עד שמניותיו יופקעו מידיו או עד שיעביר אותן לאחר.
לכן הוא אומר בראיון המתפרסם היום (חצי שנה מהינואר שלך) "אעביר את המניות שלי ללא תמורה בתנאי שתהיה התחייבות שלא אשא בחובות עתידיים".

חובות עתידיים לא,חובות עבר כן.
28-Jun-2015, 20:37
הודעה: #20
(28-Jun-2015 15:16)nitzan כתב:  
(28-Jun-2015 15:04)זאב רווח כתב:  בנושא יוסי מאור הוא צודק יוסי מאור לא שם שקל במכבי נתניה ואם הייתם קורטים טוב מה הוא אמר לא הייתם באים בטענות

2 המשכורות האחרונות היו צריכות לבוא מ 25% של יוסי מאור אבל הוא שמח לתת הלוואות עם ריבית על מנת להרוויח מהמצב

יוסי מזרחי בגלל שהיה קשור לשגב ויתר על כל שכרו ואילו רוני לוי שניה קשור עם יוסי מאור עדיין לא קיבל 2 משכורות כנ"ל גבאי

אתם יכולים ללכלך על שגב כמה שאתם רוצים אבל בעצמכם לא שמתם 10% ממה שהוא שם בקבוצה במתנה מהכיס תגידו בכלל תודה

מאיפה אתה ממציא את כל ההגיגים הללו לגבי מאור?
קיבלת דו"ח מהקבוצה?
יוסי מאור לא העביר רשמית בשנת 2014 מ-2015 כספים בשל הסיכום בינו לבין שגב.
מאידך הוא העביר גם העביר ביחס לשנת 2013- במועד הרכישה המשותפת, כמו כן העביר את חלקו לגבי עונת המשחקים 2013-2014.
זאת ועוד, יוסי מאור הלווה למר שגב הנכבד כספים על מנת שזה יעמוד בהתחייבויותיו השונות.. לאורך התקופה.
האם שגב עמד בכל התחייבויותיו, עם או בלי ההלוואות שלווה ממאור..? זו כבר שאלה אחרת...
כנראה שגב שכח למה הוא החזיר חובות ליוסי מאור בזה שהוא מכר לו את ביתו בקיסריה ואת הרכב שלו
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים