שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
26-Jun-2015, 23:51
הודעה: #11
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
(26-Jun-2015 17:47)זאב רווח כתב:  אני מסכים בהחלט עם טל.מ וזה כיף להסכים איתו לשם שינוי חחחח

חגי תראה נכון שהיום מדובר על כסף = אליפות , אבל אני מסתכל על הדברים אחרת .... לא יודע האם זה מהחומר הטוב שאני מעשן או לאו
כשראיינו את בני לם בזמנו לאתר שהיה לי הוא אמר במפורש: " כל מה שלמדתי היה משמוליק פרלמן ז"ל ...."

בני לם הוא מוטיבטור גדול אש על הקווים ומצויין עם נוער מה שמבטיח שנוער שגדל בנתניה יוכל למצוא דרכו בבוגרת

מה גם ששחקנים אוהבים מאמנים שמוציאים מהם את הכי טוב מישהו שיטריף אותם כבר מהפתיחה , חגי אם ראית את תקופת פרלמן אתה בטוח זוכר שכבר אחרי 10 דקות של פתיחה רצחנית היינו מובילים כבר 0-1 ולפעמים גם 0-2 , מי שיצא מחדר ההלבשה של המאמן האגדי הזה יצא כאילו מלוע תותח , אנשים נתנו יותר ממה שלמאמן אחר היו נותנים ...

אני רוצה להאמין שבני לם יקיים את מה שהוא אמר לשחק בדיוק כמו ששמואל פרלמן ז"ל היה מבקש שישחקו , נגיעה בכדור , אימונים של הגנה נגד התקפה , אני זוכר גם תרגילים שהיה מבקש מהם לעשות באימונים חחחח

אם הכל יילך לפי התוכנית ובני לם יראה שהוא למד טוב משמואל פרלמן ז"ל אז בעונה הבאה יהיו הרבה קופצים על מכבי נתניה פתאום תראה אנשים שמוכנים לחתום עם ראש העיר שלנו שהם מתחייבים להשקיע סכומי עתק להילחם על האליפות , שחקנים צעירים יתדפקו על דלתות המועדון , שחקנים בכירים יחפשו להגיע למכבי נתניה .....

גם בתקופת המרכזים תמיד מכבי והפועל תל אביב היו עשירים מאתנו כי היו תמיד עשירים שתרמו להם מתחת לשולחן , אצלנו יש אוויר אחר , אוויר של עיר הכדורגל , ואם זה יצליח נהיה באמת בירת הכדורגל של ישראל ....

לפי התאורים שלך צ'לסי פיספסו את בני לם, 20 שנה אף קבוצה לא הציע לו חוזה למה?
אתה משווה את האישיות שהיתה לפרלמן ז״ל לבני לם?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום - Shaul - 26-Jun-2015 23:51

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים