שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
26-Jun-2015, 23:51
הודעה: #11
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
(26-Jun-2015 17:47)זאב רווח כתב:  אני מסכים בהחלט עם טל.מ וזה כיף להסכים איתו לשם שינוי חחחח

חגי תראה נכון שהיום מדובר על כסף = אליפות , אבל אני מסתכל על הדברים אחרת .... לא יודע האם זה מהחומר הטוב שאני מעשן או לאו
כשראיינו את בני לם בזמנו לאתר שהיה לי הוא אמר במפורש: " כל מה שלמדתי היה משמוליק פרלמן ז"ל ...."

בני לם הוא מוטיבטור גדול אש על הקווים ומצויין עם נוער מה שמבטיח שנוער שגדל בנתניה יוכל למצוא דרכו בבוגרת

מה גם ששחקנים אוהבים מאמנים שמוציאים מהם את הכי טוב מישהו שיטריף אותם כבר מהפתיחה , חגי אם ראית את תקופת פרלמן אתה בטוח זוכר שכבר אחרי 10 דקות של פתיחה רצחנית היינו מובילים כבר 0-1 ולפעמים גם 0-2 , מי שיצא מחדר ההלבשה של המאמן האגדי הזה יצא כאילו מלוע תותח , אנשים נתנו יותר ממה שלמאמן אחר היו נותנים ...

אני רוצה להאמין שבני לם יקיים את מה שהוא אמר לשחק בדיוק כמו ששמואל פרלמן ז"ל היה מבקש שישחקו , נגיעה בכדור , אימונים של הגנה נגד התקפה , אני זוכר גם תרגילים שהיה מבקש מהם לעשות באימונים חחחח

אם הכל יילך לפי התוכנית ובני לם יראה שהוא למד טוב משמואל פרלמן ז"ל אז בעונה הבאה יהיו הרבה קופצים על מכבי נתניה פתאום תראה אנשים שמוכנים לחתום עם ראש העיר שלנו שהם מתחייבים להשקיע סכומי עתק להילחם על האליפות , שחקנים צעירים יתדפקו על דלתות המועדון , שחקנים בכירים יחפשו להגיע למכבי נתניה .....

גם בתקופת המרכזים תמיד מכבי והפועל תל אביב היו עשירים מאתנו כי היו תמיד עשירים שתרמו להם מתחת לשולחן , אצלנו יש אוויר אחר , אוויר של עיר הכדורגל , ואם זה יצליח נהיה באמת בירת הכדורגל של ישראל ....

לפי התאורים שלך צ'לסי פיספסו את בני לם, 20 שנה אף קבוצה לא הציע לו חוזה למה?
אתה משווה את האישיות שהיתה לפרלמן ז״ל לבני לם?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jun-2015, 2:59
הודעה: #12
RE: מינוי בני לם כמאמן סימן לחזרת האימפריה - ותזכרו טוב טוב שקראתם את זה כאן בפורום
ומי אמר לך שבני לם מבין כדורגל פחות ממוריניו ? מוריניו זה רק פה ותחת ראינו איך הוא הרס את ריאל מדריד
28-Jun-2015, 11:12
הודעה: #13
התופעה מתפשטת. את העונה שעברה בליגת העל פתחו ארבעה מאמנים חסרי ניסיון (עידן בראון, חיים סילבס, אלון חרזי ואסי דומב) וכך צפוי להיות גם העונה עם סלאח חסארמה (קבוצת בוגרים ראשונה), פליקס נעים (לראשונה בליגת העל כמאמן ראשי), סלובודאן דראפיץ' (אימן מחזורים בודדים בליגה הראשונה) והמינוי הצפוי של בני לם למאמן מכבי נתניה.
כול מי שפתח שנה שעברה מהצעירים פוטר (סילבס פוטר והחזירו אותו ) צריך לחשוב טוב טוב לפני שהמפתחות עוברות ללם .
The following 1 user Likes mordii2's post:
אלון (2828-0606-2015201520152015)
28-Jun-2015, 14:19
הודעה: #14
כן מורדי2 ההבדל בין מה שקשקשת לבין המציאות היא מה היה הניסיון של כל אותם המאמנים הצעירים
מעניין כשעטר קיבל לידיו את נתניה לא הרבתם לקשקש בצורה הזאת זה שהוא התגלח על חשבוננו לא הפריע לכם אז

כזה בני לם כבר בן 50+ וכבר אימן בכל הגילאים בדיוק כמו בימי שמואל פרלמן ז"ל אתם נזעקים יששששששש תחי הצביעות

אנשים כאן כתבו שירי הלל על שרה שרה שיר שמח רק בגלל שהוא אשכנזי למרות שהוריד אותנו יחד עם עטר ליגה
לדידך בני לם לא מתאים אבל טל תנין עם ניסיון עשיר הוריד אותנו ליגה
ש
דורה האבא של שלומי הוריד אותנו ליגה וגם מאמן המחברות המהולל " הפרופסור " ויקו חדד הוריד אותנו ליגה
תמשיכו לקשקש בני לם על אפכם ועל חמתכם ואם יביאו לכאן את מוריניו ביחד עם פפ גוארדיולה ואנריקה נעשה להם את המוות ביציעים רק בני לם העונה יהיה מאמן מכבי נתניה

זה כבר כסף ציבורי והתושבים רוצים לראות שיחזור של שמואל פרלמן ז"ל אתם תושבי חוץ אין לכם דעה בענין מי שרוצה מאמן אחר שיממן מכיסו
28-Jun-2015, 15:16
הודעה: #15
זאביק אם מחזור 10 נהיה מקום אחרון עם 2 ניצחונות מה אז?
מה נעשה ומה תגיד? בטח תגיד תנו לו זמן, יהיה בסדר
ואז עטר יגיע לפה אחרי פיטורי בני לם
אבל הלוואי שיצליח
28-Jun-2015, 15:21
הודעה: #16
אורן מחזור 10 לא מודדים הצלחה של מאמן חצי עונה צריכה לתת אינדיקציה לאן הולכים ואם המצב בטטה אז מחליפים בני לם האדם האחרון שירצה לפגוע במכבי נתניה

בכל מקרה עטר פאסה לא מתאים הרס את מכבי נתניה הרס את מכבי חיפה והרס את הפועל חיפה מאמן פארש לא יוצלח
28-Jun-2015, 16:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jun-2015 על ידי 16:12 אלדד.)
הודעה: #17
(28-Jun-2015 15:21)זאב רווח כתב:  אורן מחזור 10 לא מודדים הצלחה של מאמן חצי עונה צריכה לתת אינדיקציה לאן הולכים ואם המצב בטטה אז מחליפים בני לם האדם האחרון שירצה לפגוע במכבי נתניה

בכל מקרה עטר פאסה לא מתאים הרס את מכבי נתניה הרס את מכבי חיפה והרס את הפועל חיפה מאמן פארש לא יוצלח

כנראה יש לך משהו אישי נגד עטר , אחרת אי אפשר להסביר לזה שאתה קורא שעטר "הרס" ,ולא יוצלח לאחר שהגיע עם נתניה פעמיים מקום 2 וזכה פעמיים למאמן העונה , וכל השחקנים שאימן אותם אומרים עליו רק דברים טובים
אמרת עליו שהוא הרס את שחקני בית? ומה עם כל אותם שחקני בית שהוא נתן להם גב והביא אותם לטופ של הכדורגל?
קח דוגמא אחת , תראה איפה ימפולסקי היה בימי עטר ותראה איפה הוא היום? הוא נשאר אותו שחקן.. איך זה ייתכן?
(ואפרופו ימפולסקי , הייתי מביא אותו ראשון למכבי נתניה.)
28-Jun-2015, 16:42
הודעה: #18
אלדד שים לב בכל קבוצה שעטר הגיע הוא זרק שחקני בית והביא שחקנים נאמנים אליו
בנתניה הוא זרק כל שחקן בית שהראה ניצוצות דוד חטב יסביר לך כמה הוא הרס נוער טוב
במכבי חיפה כנ"ל אתה לא זוכר אבל אני זוכר איך בנתניה נשארו המומים אחרי שהוא לקח את חן עזרא נפל על מוגרבי וגם את דג'אני חמד לקחת
מה יצא בסוף שעשו לו בחיפה דווקא ובנתניה דג'אני חיבל בקבוצה אייל סגל יספר לך

בהפועל חיפה הוא שיחזר את נבזיותו ונכשל בכל זאת , הוא שחרר את שחקני הפועל חיפה מבית להפועל עכו , הביא את .... דג'אני חחחח ועוד מלא לגיונרים שכשלו והשאירו בחיפה קבוצה שבורה שניצלה בנס בזכות מאמן הבית שלהם טל תנין

כן אני לא סובל אותו בגלל המון דברים , אימונים סגורים , התעללות בשחקנים והוריהם ( לא יכול לשכוח איך התעלל הלירון וילנר בזמן שהוא נפרד מאחיו שלומי וילנר ז"ל , זה לא שהוא לא ידע שאחיו חולה אנוש ובכל זאת התעלל בו , לא ניתן להבנה ) , וכמובן מי ישכח את מאמן הסנדוויצ'ים שחיפש עוד כמה שקלים כשהוא מרוויח מעל מליון שקל במכבי נתניה !!!!
28-Jun-2015, 17:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jun-2015 על ידי 17:12 אלדד.)
הודעה: #19
(28-Jun-2015 16:42)זאב רווח כתב:  אלדד שים לב בכל קבוצה שעטר הגיע הוא זרק שחקני בית והביא שחקנים נאמנים אליו
בנתניה הוא זרק כל שחקן בית שהראה ניצוצות דוד חטב יסביר לך כמה הוא הרס נוער טוב
במכבי חיפה כנ"ל אתה לא זוכר אבל אני זוכר איך בנתניה נשארו המומים אחרי שהוא לקח את חן עזרא נפל על מוגרבי וגם את דג'אני חמד לקחת
מה יצא בסוף שעשו לו בחיפה דווקא ובנתניה דג'אני חיבל בקבוצה אייל סגל יספר לך

בהפועל חיפה הוא שיחזר את נבזיותו ונכשל בכל זאת , הוא שחרר את שחקני הפועל חיפה מבית להפועל עכו , הביא את .... דג'אני חחחח ועוד מלא לגיונרים שכשלו והשאירו בחיפה קבוצה שבורה שניצלה בנס בזכות מאמן הבית שלהם טל תנין

כן אני לא סובל אותו בגלל המון דברים , אימונים סגורים , התעללות בשחקנים והוריהם ( לא יכול לשכוח איך התעלל הלירון וילנר בזמן שהוא נפרד מאחיו שלומי וילנר ז"ל , זה לא שהוא לא ידע שאחיו חולה אנוש ובכל זאת התעלל בו , לא ניתן להבנה ) , וכמובן מי ישכח את מאמן הסנדוויצ'ים שחיפש עוד כמה שקלים כשהוא מרוויח מעל מליון שקל במכבי נתניה !!!!

הטענות שלך שהוא לקח לנו שחקנים בתור מאמן חיפה?? אתה רציני? , מעניין שבתור מאמן נטו אין לך טענות אליו . איזה שחקני בית טובים הוא שחרר??

שים לב לכמות השחקנים שעטר טיפח אותם והביא אותם לטופ:
אלמוג כהן ,אמייה טגה ,דלה ימפולסקי ,חן עזרא ,יחיאל צאגי ,שניר גואטה ,אוראל דגני ,פיראס מוגרבי , עומרי בן הרוש ,איתי שכטר , כל השחקנים האלה חייבים את הקריירה שלהם לראובן עטר שנתן להם אמון ולשחק.

את מי עטר פיספס? כל השחקנים האלה לא שווים כלום עובדה שכמעט אף אחד מהם לא בליגת העל : ריף מסיקה? עדי נמני? מעוז סמיה? גל גניש? גיא גומברג? אלון וייסבורג? חן ראובן? מתן בלסטרה? ירדן כהן?

ואם מדברים על לא מאמין בשחקני נוער , בני לם בכבודו ובעצמו מייבש את ראול גרשומוב בכדורגל החופים, לא נתן לו לשחק דקה גם כשהוביל, בטוח שהוא לא ישים עליו גם בכדורגל דשא.. מה שבטוח אצל עטר ראול היה מקבל את ההזדמניות שלו בהרכב , או אפילו פותח כל משחק
28-Jun-2015, 22:31
הודעה: #20
אלדד אתה לא יודע להתבלבל ואל תתן לעובדות לעבוד עליך
אלמוג כהן מתיאוס גילה
צגאי בכלל לא גדל אצלנו בכלל
אבל לא משנה שגילי לנדאו העלה את נחייסי ו.... העיקר שזרקת רשימה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים