שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דניאל אוסידון...
25-Jun-2015, 0:36
הודעה: #31
דניאל אוסידון...
הקרב על השבת החל ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Jun-2015, 1:30
הודעה: #32
RE: דניאל אוסידון...
מה שאריאל אומר
25-Jun-2015, 1:32
הודעה: #33
(24-Jun-2015 22:48)amir כתב:  פשכה לא יודע את נפשו איך גידי ליפקין הקדים אותו ב4 דק וזכה בפרסום ראשון.
איך ולמה הצמד סאני וגלבוט הפך לגלבוט לבד?

שינוי ההגמוניה אוסידון מהקליקה של טביב שהוא מהקליקה של אופירה.
25-Jun-2015, 6:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jun-2015 על ידי 6:59 אייל ס.)
הודעה: #34
(25-Jun-2015 1:32)דוד חטב כתב:  
(24-Jun-2015 22:48)amir כתב:  פשכה לא יודע את נפשו איך גידי ליפקין הקדים אותו ב4 דק וזכה בפרסום ראשון.

עוד יאמינו שהרזומה שלך גורם לאינפורמציה אמינה.
אם כבר,אוסידון מהקליקה של פשכצקי.

ושוב,לא הקליקה ולא העבר רלוונטים,רק העתיד ישחק(תרתי משמע).

ואם בעתיד עסקינן,לא הבנתי..זה טוב או לא טוב להביא גורם ניהולי שהיה קשור להפועל ת"א/טביב/או כל גורם אחר מהכדורגל הישראלי?

אריאל,קורא אותך ולא מבין דבר וחצי דבר על מה אתה מלין.
ישנם שמועות ברשת על סכום בן 7 ספרות שראש העיר הצליחה להשיג מיהודים אמריקאים,לא שמעתי על פניה של אותם יהודים שמתנה את התרומה בחזרתך בתשובה,לא קראתי על כוונה של במועדון לבקש בקשה,לא ראיתי איזכור על רצונם בבעלות.
.ולמרות,אתה משתמש בכל התחמושות ופוגע בכוחותינו.
The following 2 users Like אייל ס's post:
shraga (2525-0606-2015201520152015), אליהו (2525-0606-2015201520152015)
25-Jun-2015, 7:34
הודעה: #35
כל הכבוד לך אייל סגל עכשיו אתה מדבר כמו אוהד אמיתי אנשים מכניסים את מלחמות היהודים בקבוצת הכדורגל שלנו , אין קשר לפולחן הדת העיקר שמכבי נתניה תמשיך לחיות להתקדם .

אריאל גם ככה רוב המשחקים במוצא"ש זה סתם ללכת דווקא אם הם דתיים זה לא הגיוני שיתרמו כסף לחילול שבת מצידם אני לא רואה אותך מביא כסף במקומם מה עוד שמדובר על 7.5 מליון שקל ואולי חזרת האימפריה
אריאל אתה מעצבן אותי .... לך לחופשה ואל תפריע לא רוצה אל תבוא למשחקים אל תקנה מנוי והכי חשוב אל תבלבל במוח
25-Jun-2015, 7:43
הודעה: #36
(25-Jun-2015 6:48)אייל ס כתב:  
(25-Jun-2015 1:32)דוד חטב כתב:  

עוד יאמינו שהרזומה שלך גורם לאינפורמציה אמינה.
אם כבר,אוסידון מהקליקה של פשכצקי.

ושוב,לא הקליקה ולא העבר רלוונטים,רק העתיד ישחק(תרתי משמע).

ואם בעתיד עסקינן,לא הבנתי..זה טוב או לא טוב להביא גורם ניהולי שהיה קשור להפועל ת"א/טביב/או כל גורם אחר מהכדורגל הישראלי?

אריאל,קורא אותך ולא מבין דבר וחצי דבר על מה אתה מלין.
ישנם שמועות ברשת על סכום בן 7 ספרות שראש העיר הצליחה להשיג מיהודים אמריקאים,לא שמעתי על פניה של אותם יהודים שמתנה את התרומה בחזרתך בתשובה,לא קראתי על כוונה של במועדון לבקש בקשה,לא ראיתי איזכור על רצונם בבעלות.
.ולמרות,אתה משתמש בכל התחמושות ופוגע בכוחותינו.

ממש, אבל ממש לא מתאים לך להיתמם ואפילו לא לדייק.
סתם דוגמא, כתבה בספורט 5 שהשחקנים הודו למרים ושהיא תמנה איזה דורון לנהל הקבוצה (לא דורון אוסידון...) ״''יש פה מקום לסולידריות מצד מנהלת הליגה'', מאמין דורון. ''היא יכולה להיות חלק מתוכנית הבראה ולאפשר לנתניה לא לשחק בשבת, כדי שיבוא בן אדם שדורש את זה, ישקיע כסף ויציל את המועדון. מחר זה יכול לקרות בקבוצה אחרת וזה קרה כבר בהפועל תל אביב, שאיכשהו ניצלה. אם הקבוצה תלך לפירוק, זה יהיה חבל, מדובר במועדונים מפוארים. אפשר לבוא לקראתנו''.״
הנה נציג העירייה מבקש ומבהיר שזה מה שהתורם מצפה.

דוגמא קלאסית של המיסיונריות הכי עלובה.
החברה האלה עורבים כמו תנים אחרי הלהקה (ליגת העל) לראות מי הפרט הכי חלש כדי להתביית עליו. כל פעם שנראה שיש מישהו שעומד ליפול ולא עומד בנטל הם עטים עליו ובמתק שפתיים ובכיס נוצץ מציעים לו ״הצעות שאי אפשר לסרב להן... המטרה שלהם היא לא כדורגל, היא כפיית אורח חיים שונה על האחר.

אתה מתלהב מ״סכום בן שבע ספרות... אם הסכום היה בן חמש ספרות לא היית יורק לכיוונם, אז זה מזכיר לי את הבדיחה על הילד ששואל את האבא, מה ההבדל בין בפועל לבין בפוטנציה. האבא אומר לו לשאול את אמא שלו ואת אחותו אם הן מוכנות לשכב עם השכן, שתיהן עונות לא. עכשיו תשאל עם תמורת 2.5 מיליון שקל לשנה, שלוש שנים ברצף הן מוכנות לשכב איתו. שתיהן עונות כן. אז האבא אומר אתה רואה בני, בפוטנציה אנחנו מיליונרים, בפועל אנחנו גרים עם שתי שרמוטות.
וכיוון שבסופו של תהליך, יהיה מי שיקלל את המיסיונרים מאיזו סיבה ומכיוון שברגע שיושג אישור לא לשחק בשבת הצמד אולי יתלהב פחות מלשפוך מיליונים על חבורת דגנרטים שרצים אחרי כדור, אני רק מקדים את המאוחר וזועק: ״גלבוט יא מיסיונר זבל, קח את הכסף המטונף שלך ותחזור לחור שלך בניכר. צבוע מניאק, שבת שומר אבל לברך כל שנה לשנה הבאה בירושלים ולא לעלות לארץ אתה יכול... בדם ואש את המיסיונרים נגרש״

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
משה.ד (2525-0606-2015201520152015)
25-Jun-2015, 7:50
הודעה: #37
חחחח אריאל אתה גדול בכתיבה אבל שוב טמבל
תן לי אלטרנטיבה אחרת או סתום את הפה

למה אתה מכניס את שנאת הדת שלך לכדורגל ? שישקיעו 3 שנים ויילכו מה אכפת לך ?
את מלחמות הדת תעשה אצל זהבל'ה ממרצ אותנו לא מענינים המלחמות על הדת
25-Jun-2015, 8:34
הודעה: #38
אריאל יש לי רעיון מחאתי עבורך כשהם יגיעו לארץ תקנה כרטיס ל-vip ובמחצית שכולם אוכלים שלוף את הטייק אווי סי פוד ותגיד לו אדון גלבוט תתכבד יותר טעים מגרעינים שחורים...
25-Jun-2015, 8:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jun-2015 על ידי 8:38 חזום חזום.)
הודעה: #39
אריאל לא מבין את השנאה שלך לכל מה שקשור לדת.
נתניה יחסית לערים אחרות מאד מסורתית ואולי נרוויח עוד אוהדים.
מדוע הוריך הגיעו לארץ ישראל?
מה ההבדל בינך לשוברים שתיקה.
אנשים שבאים מתוך העם היהודי ומנסים לכרסם בכל הזהות היהודית
אני יודע שתכניס לי בחזרה. אולי תוסיף איזה משל. אבל מבטיח לא לענות ולא להפוך את זה לפסים אישיים.
ולגבי אוסידון לא מכיר אותו. אבל אחרי הפארסה בהתנהלות מול סוחר הילדים אעדיף כל אחד אחר.
אגב רועי דניאל היה דובר מכבי חיפה….

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
25-Jun-2015, 8:56
הודעה: #40
דניאל אוסידון...
אריאל לא שונא דת . הוא שונא שכופים אותה עליו ואני מסכים איתו הנקודה הזו. השאלה האם מישהו מוכן לשלם מחיר אישי כדי להציל את הקבוצה. כל אחד ועקרונותיו .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים