שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דניאל אוסידון...
25-Jun-2015, 19:25
הודעה: #81
RE: דניאל אוסידון...
(25-Jun-2015 19:08)ORENARIEL כתב:  אני זוכר בעבר צ'רלטון היתה זו שקובעת את שעות המשחקים , איך פתאום המנהלת קובעת?
אפשר להגדיר את ההבטחה ל"לשחק לא לפני השעה 19:30 " זו גם ההבטחה שבית"ר קיבלה
אם נותנים הבטחה לא לשחק לפני 19:30 זה כנראה יספיק לרוכשים כדי להגיע

לדעתי המנהלת לא יכולה חוקית לתת "הבטחה" כזו , אבל צ'רלטון בהחלט יכולה "להבטיח לנסות" שהמשחקים שלנו יהיו אחרי השעה 19:30
ואת זה כן ניתן להשיג!

זה בדיוק מה שבית"ר עשתה לפני 3-4 שנים ומאז הם לא משחקים בשבת

לא יודע מה כן ומה לא ... אבל להכין איצטדיון למשחק במוצש לוקח שעות. אז יהיה חילול שבת עי עובדי האצטדיון. עזבו, זה לא ריאלי. או יום חול או כלום, אם בכלל ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Jun-2015, 19:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jun-2015 על ידי 19:38 ORENARIEL.)
הודעה: #82
(25-Jun-2015 19:25)טל.מ כתב:  
(25-Jun-2015 19:08)ORENARIEL כתב:  אני זוכר בעבר צ'רלטון היתה זו שקובעת את שעות המשחקים , איך פתאום המנהלת קובעת?

לדעתי המנהלת לא יכולה חוקית לתת "הבטחה" כזו , אבל צ'רלטון בהחלט יכולה "להבטיח לנסות" שהמשחקים שלנו יהיו אחרי השעה 19:30
ואת זה כן ניתן להשיג!

זה בדיוק מה שבית"ר עשתה לפני 3-4 שנים ומאז הם לא משחקים בשבת

לא יודע מה כן ומה לא ... אבל להכין איצטדיון למשחק במוצש לוקח שעות. אז יהיה חילול שבת עי עובדי האצטדיון. עזבו, זה לא ריאלי. או יום חול או כלום, אם בכלל ...

זה גם מה שקורה בבית"ר. אי אפשר לא לחלל שבת לגמרי והם יודעים זאת וזה בסדר , טל למה אתה תמיד מתנגד ושולל?

ההכנות זה הרע במיעוטו , חשוב להם כלל האוהדים באצטדיון , ושאר האוהדים בכל חלקי הארץ

ולכל אלו שבכו, העונה האחרונה 15 משחקים של מכבי נתניה היו אחרי השעה 19:30 (אריאל , נו איך הסתדרת? קרה לך משהו? , לא הגעת למשחק?)
ועוד 4 משחקים אחרי השעה 19:00 .. שזה 15 מתוך 33
מה יקרה אם כל המשחקים יהיו כך?
25-Jun-2015, 19:34
הודעה: #83

אם יענקלה שחר ושאר בעלי הקבוצות הגדולות לא יתנגדו , הכל יעבור.
יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון שאהבה גדולה לא שוררת שם בין בעלי הקבוצות וכל קבוצות התחתית ישמחו אם אנחנו נהיה בבעיה..
אגב, עבורך אורן- למיטב ידיעתי, הנתונים הסטטיסטים שהכנת לגבי ביתר ירושלים, הועברו לידיעת ראש העיר והיא מנסה בכל כוחה מול כל הגופים להביא להסכמה לגבי נתניה בנושא.
25-Jun-2015, 19:36
הודעה: #84
אני לא מתנגד. לא אכפת לי למרות שאני אסבול מזה ברמה האישית. אני טוען שזה לא ריאלי. ולמה ?
בבית״ר בהנחה שעשו את זה מסיבות של יציאת שבת, זה היה על מנת להתחשב בקהל. לגאיידמק או טביב זה לא משנה. פה - אם זה יקרה , זה בעיקר חשוב לבעלים המיועדים והם כבר הבהירו , לא רוצים לגרום לחילול שבת ובטח לא לממן את זה. הבנת את ההבדל הקטן ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Jun-2015, 21:30
הודעה: #85
יש פלוסים ומינוסים לכדורגל שלא משוחק בשבת, הפלוס הכי גדול הוא שיהיו הרבה יותר משפחות מאושרות מזמן איכות בשבת.
בלי קשר לדת.
אני ממש מקווה שזה ייצא לפועל ואז דווקא יהיה קל יותר לנסוע למשחקי חוץ.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים