שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העירייה תומכת במינוי בני לם, בנתניה מתנגדים
24-Jun-2015, 17:10
הודעה: #11
RE: העירייה תומכת במינוי בני לם, בנתניה מתנגדים
(24-Jun-2015 16:44)זאב רווח כתב:  אופיר 34 אז בסדר אתה אחד שלא רוצה אבל רוב התושבים רואים בבני לם את שמוליק פרלמן הבא
מה גם שאין כסף אז במקום להביא מאמנים שיעלו מליון שקל עדיף לתת לבני לם את המושכות כי בלאו הכי משלמים לו ולפיזנטי או עזריה
גם להרוויח מאמן טוב וזה חישוב כלכלי חשוב כי הרי לא אתה מוציא את הכסף מהכיס אם זה הייתי אני הייתי מביא את יוהאן קרוייף אבל זה לא אני ולא אתה קובעים אז כדאי להחשיב גם רעיון שבכסף הזה יחזקו ב 2-3 שחקנים נוספים ...

מה אתה אומר ?? רוב התושבים אה ?
שאני אודיע למינה צמח לחפש לעצמה ג'וב חדש ??
עשה לי טובה ואל תקבע לנו מה רוצים או מה לא רוצים התושבים בנתניה.
עם כל הכבוד לבני לם אנחנו גם עם 15 או 16 מליון לא הפועל עכו, לא מכבי פ"ת ולא אשדוד. להנמיך ציפיות זה מהלך נכון לעיתים אבל רפיסות וקטנות יעשו לנו רק רע.
צריך פה מישהו שיעשה באזז מסוים, שיכניס קצת רוח חדשה, שירים מוטיבציה. בני לם עם כל הצער לא יעשה את זה.
ולואיס הוא באמת שם שיכול לעשות את זה. לא יודע מקצועית מה הוא יתרום אבל לפחות משהו חדש הוא כן יכניס לאווירה המדכאת שאופפת אותנו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Jun-2015, 17:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Jun-2015 על ידי 17:10 טל.מ.)
הודעה: #12
רווח - רוב אוהדי נתניה היום הם תושבי חוץ ... ראינו את כולכם המקומיים בהפגנה. יושבי בתי הקפה ליד שאלו מה זה מכבי נתניה ומה קרה להם שעושים הפגנה ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Jun-2015, 17:13
הודעה: #13
אופיר איזה קשקשן אתה לואיס שמע שאין כסף ויתר על ההגעה ועל ההצעה שקיבל

טל.מ אנחנו אפילו 3 אנשים שמשלמים מיסי עירייה מעדיפים מאמן תושב נתניה מאמן שגדל בנתניה ולא מתחשבים בתושבי חוץ
24-Jun-2015, 17:18
הודעה: #14
(24-Jun-2015 17:08)זאב רווח כתב:  בני לם לא עולה כסף המשכורת שלו כבר משולמת

אני קראתי לפחות חמישה פוסטים שלך בהם כתבת שבני לם לא עולה כסף כי במילא כבר משלמים לו.
בחייך.
משלמים לו על העבודה הנוכחית שלו.
גם אם נניח שכמאמן הבוגרים הוא ירוויח את אותה משכורת, הרי מישהו יצטרך להחליף אותו במשרה הנוכחית שלו.
הוא לא יעבוד בשתי עבודות שונות.
איך שלא תנסה לעוות את המציאות - מדובר בשתי משכורות.

ואני לא מתייחס כרגע לזהות המאמן הבא. קטונתי.
רק לטיעון מאחז העיניים, גונב הדעת ומעוות המציאות הזה:

(24-Jun-2015 17:08)זאב רווח כתב:  בני לם לא עולה כסף המשכורת שלו כבר משולמת

לא נכון!
24-Jun-2015, 17:18
הודעה: #15
אז אנחנו כתושבי חוץ לא קונים מנוי ולא באים. שבו לבד ביציע.
אם אני לא יושב במערבי,
אם יוהאן קרויף לא המנג'ר,
אם אלישע לוי לא עוזר המאמן,
ואם ישראל צרפתי לא המאמן

בשם כל האוהדים באיזור פרדס חנה כרכור בנימינה זכרון יעקב גבעת עדה אור עקיבא וקיסריה - אנחנו לא באים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Jun-2015, 17:27
הודעה: #16
לדעתי רז אמיר מ one הוא אפי ישראל. שימו לב השניים (שהם אחד) משדרים באותם מילים את אותם מסרים
25-Jun-2015, 8:00
הודעה: #17
טל.מ אל תבואו תושבי חוץ למכבי נתניה תלך להפועל חדרה או כרכור לך לחיפה אבל אל תקבע לרוב תושבי נתניה בזכות מנוי עלוב שאתה טוען שקונה מי יהיה המאמן - רוב תושבי נתניה ומינה צמח עד עכשיו חוגגת את ניצחון "בוז'י" אופיר 34 והיא מזמן הייתה צריכה לצאת לפנסיה לאור המדגמים ותוצאות הבחירות , מתי תפנים שאין לך מושג מה הרחוב חי וחושב כי אתה לא " חי " את הרחוב הספורטיבי בנתניה .

בכל פינה בכל בית קפה מדברים שהפעם רק בני לם צריך להיות , היה רצון לראות אותו עם ברוך חסן או עם גיסו אבל שהוא בעצמו יבחר את עוזרו זה הכי בריא
25-Jun-2015, 8:17
הודעה: #18
זה הסימפטום כשיש יותר מידי מנהלים ...אמרו לרועי דניאל לא על סלובו עכשיו הוא מחזיר כדורגל זה דיקטטורה כבר אמרנו ...
אחד מנהל אחד מחליט ...והוא זה שמצליח או נכשל....
לגבי בני לם צריך פעם אחת לקבל צ׳אנס למרות שלדעתי יהיה לו סופר קשה להצליח אבל אני מסכים שרוני לוי השאיר טעם של רוצים זהות אם אין לנו כוכב מקומי שמשחק אולי נקבל מאמן מקומי....הלוואי שימונה ויצליח .
אגב אייל לא הבנתי את דעתך ...
25-Jun-2015, 8:22
הודעה: #19
כל הכבוד דוד חטב אנחנו רוצים מאמן שלא חושב רק על הכסף אלא להזדהות איתו שהוא ירגיש אותנו שנתניה לא תהיה עוד תחנה ברזומה אלא מרכז ופסגת שאיפותיו
25-Jun-2015, 8:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jun-2015 על ידי 8:41 אופיר34.)
הודעה: #20
(25-Jun-2015 8:00)זאב רווח כתב:  טל.מ אל תבואו תושבי חוץ למכבי נתניה תלך להפועל חדרה או כרכור לך לחיפה אבל אל תקבע לרוב תושבי נתניה בזכות מנוי עלוב שאתה טוען שקונה מי יהיה המאמן - רוב תושבי נתניה ומינה צמח עד עכשיו חוגגת את ניצחון "בוז'י" אופיר 34 והיא מזמן הייתה צריכה לצאת לפנסיה לאור המדגמים ותוצאות הבחירות , מתי תפנים שאין לך מושג מה הרחוב חי וחושב כי אתה לא " חי " את הרחוב הספורטיבי בנתניה .

בכל פינה בכל בית קפה מדברים שהפעם רק בני לם צריך להיות , היה רצון לראות אותו עם ברוך חסן או עם גיסו אבל שהוא בעצמו יבחר את עוזרו זה הכי בריא

חבוב, המכסימום שיושבי בית הקפה שלך יכולים להצביע זה על הקפוצ'ינו הכי טוב בבתי הקפה בעיר ולא על המאמן הבא של מכבי נתניה.... למכבי נתניה יש עוד הרבה אוהדים שלא יושבים בבתי הקפה של מדרחוב הרצל. אז אני מציע לך לצאת מהסרט הזה ולהפסיק לדבר בגוף ראשון רבים....
בני לם כמאמן זו דיעה שלך ואולי של עוד כמה אוהדים. אתה חופר לנו מספיק בנושא בתוכנית הרדיו העלובה שלך ,אל תזהם גם את הפורום הזה עם השטויות שלך.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים