שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העירייה תומכת במינוי בני לם, בנתניה מתנגדים
25-Jun-2015, 12:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jun-2015 על ידי 12:09 davidb7.)
הודעה: #31
RE: העירייה תומכת במינוי בני לם, בנתניה מתנגדים
(25-Jun-2015 8:49)דוד חטב כתב:  
(25-Jun-2015 8:41)אופיר34 כתב:  
(25-Jun-2015 8:00)זאב רווח כתב:  טל.מ אל תבואו תושבי חוץ למכבי נתניה תלך להפועל חדרה או כרכור לך לחיפה אבל אל תקבע לרוב תושבי נתניה בזכות מנוי עלוב שאתה טוען שקונה מי יהיה המאמן - רוב תושבי נתניה ומינה צמח עד עכשיו חוגגת את ניצחון "בוז'י" אופיר 34 והיא מזמן הייתה צריכה לצאת לפנסיה לאור המדגמים ותוצאות הבחירות , מתי תפנים שאין לך מושג מה הרחוב חי וחושב כי אתה לא " חי " את הרחוב הספורטיבי בנתניה .

בכל פינה בכל בית קפה מדברים שהפעם רק בני לם צריך להיות , היה רצון לראות אותו עם ברוך חסן או עם גיסו אבל שהוא בעצמו יבחר את עוזרו זה הכי בריא

חבוב, המכסימום שיושבי בית הקפה שלך יכולים להצביע זה על הקפוצ'ינו הכי טוב בבתי הקפה בעיר ולא על המאמן הבא של מכבי נתניה.... למכבי נתניה יש עוד הרבה אוהדים שלא יושבים בבתי הקפה של מדרחוב הרצל. אז אני מציע לך לצאת מהסרט הזה ולהפסיק לדבר בגוף ראשון רבים....
בני לם כמאמן זו דיעה שלך ואולי של עוד כמה אוהדים. אתה חופר לנו מספיק בנושא בתוכנית הרדיו העלובה שלך ,אל תזהם גם את הפורום הזה עם השטויות שלך.

אופיר בני לם מלך בתי הקפה ודמות אהודה בעיר האיש שכל חייו עבד רק בנתניה תן לו צ׳אנס בבוגרים, יצליח מצויין לא הצליח לא יחזור גם לנוער...

יצליח עם הנוער המהולל שלו...עם שריקי ודומיו...די...שיביא איתו עוד "נתנייתים"

חיים בר מאמן הגנה...לביא ומכנס מאמני חלוצים...ומוטלה יקביע את ההרכב...

(25-Jun-2015 9:01)זאב רווח כתב:  מי זה בכלל אופיר 34 שצריך ממנו אישור שבני לם יאמן ? עוד טמבל שלא מבין כלום בכדורגל
אופיר אתה גזעני ונראה לי שהמתנגדים למינויו של בני לם הם רק בגלל שהוא לא אשכנזי

כדאי שתצאו מהגזענות שלכם אלישע לוי , רוני לוי , רונן גבאי , שלומי דורה , יוסי אבוקסיס , אלי כהן , רן בן שמעון , בכר , .... כל אלו לא אשכנזים אתם צריכים להתבייש להתנגד בספורט בגלל מוצא משפחתו של אדם עכשיו אני מבין למה תמכתם בגיל לנדאו כי הוא מהמשפוחה .... פשוט גועל נפש

אם יש טמבל אחד בפורום הזה זה אתה....איך לא מעיפים אותך מהפורום לא ברור לי..

(25-Jun-2015 9:22)זאב רווח כתב:  מה התכוונת כשאמרת אני שומע את בני לם מתנסח וזה לא עושה לי טוב בלב ? אני אומר וחוזר אתה גזען חשוך
אני לא אשכנזי ולא מזרחי אל תשייך אותי לאף תווית

חוץ משפיגלר מי התנסח טוב במכבי נתניה הגדולה ? דוד שוויצר ? אריה רדלר ? פרלמן הגדול ? גרונדמן ? או גילי המשורר ?

דבר מי התנסח טוב עטר ? עם המצ'עמם ?

שמע יכול להיות שכל חייך היית גזען ולא ידעת זאת עד היום
בתי הקפה השוק הרחוב ההמונים זה מה שעשה את מכבי נתניה הדגולה והגדולה ולא יושבי הקונצרטים ומפצחי הגרעינים

זה מה שהרס את מכבי נתניה הגדולה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים